Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alacsony hőértékű gyertya! És nem ért bele a powerbe...............
Onnan nem vetted volna ki a dugattyút.....
Ez az én quadom volt.....Én ramaty, lelakott állapotban vettem! Megcsinálgattam, a hibákat kijavítgattam (ebben volt vázheggesztés-erősítés is....)
Amióta eladtam (egy 110 kg-os srác vette meg) nem kellett rá költenie!
Csip-csuppok voltak rajta azóta is, de nem számottevő javításnak minősült....
Szerintem ez egy elég jó konstrukció, (ATW volt régen a neve, most a Wexxtor néven fut)
Gödöllőn is van egy kereskedő aki ilyeneket árul, és a Wexxtoron már az összes olyan hiba ki van javítva, amit nekem kellett az ATW modellen!
Én meg voltam elégedve vele, egy baja van ezeknek a quadoknak hogy zsír nélkül összedobálják őket...
Olyan mint a Dacia volt régen...
Szétszeded, összerakod és 5-ödébe kerül mint egy Japán
Így néz ki 1 szép egéségtelen prox dugatyú:) bele lógott a powerbe 1 picit:d meg valami megmarta a tetejét (rossz gyújtásra követketkeztetek)
sztem kínai kvadot vegyen akinek az annyát imrének hivják
Szerintem megér egy próbát és úgyis csak eladásra cserélném el mert azzal sztem jobban járnék addig meg jólenne 1-2x kimenni vele hóba stb. de majd eldől még
A javításra, és a hibák kijavítására vannak erre spec. oldalak....quadmania.hu , quaduljmeg.hu.......
Nekem is volt kínai quadom, én is sok rosszat hallottam róla!
De ha egy kicsit is konyít valaki a szereléshez, és megérti a miértjét, rá fog jönni hogy orvosolja.....
Kis pénz kis foci..........
Bár ha valaki hülye akkor egy Ltz-400-at is kinyír egy perc alatt.....
Ha valaki nem ült még quadon, hiába ad neki az ember tanácsot, mivel nem vagyunk egyformák.....
Ki kell próbálni, akár egy olyan helyen ahol bérelni lehet, és utána lehet gondolkozni a továbbiakon!
nekünk szerencsénk van mert itt sok pálya van a közelben és a rendőrbácsik nem bántanak!mert jóban vannak a tulajokkal és hát ez adja h cspathatunk!meg hát ha utánam jön vki és megfog azt megtapsolom!főleg ismerős a környék lehetetlen!de a quadosokat se piszkállják!
Csá nézd nem azt mondom hogy nem jó dolog quadozni mert csak gyakorlás kérdése .Hajtottam eleget. Csak ha szaral csinálod az biztos megkeseriti az egészet következöre gondolok ahejet hogy hajtanál szerelsz mert kitört a kereke le szakat ez az , ha szerelsz akkor költesz rá és lehet hogy olcsó az alkatrész de egy tuti annyival többször is cseréled és akkor rögtön nem is olyan olcsó. Ha nem ugy akarsz lödörögni mint egy halör akkor szétesik mert látam ilyet nem is egyet! MINT A HAMIS MÁRKÁJU CIPÖ ( KINAI )
kikell akasztani:D elindulás után úgyis csak csövön megyek:D
arrol nem beszélve h nem úgy adagolod a gáz mint a motoron hanem 1 kis szarrral ami kemény és 1 idő után kúrvára fáj az újjad xd
juteszembe: nem kell valakinek egy bőr, protektoros túrakesztyű? 11-es méret, ugy kaptam még, csak a szekrényben van a kis müanyag tasakjában, egyszer vettem ki felprobálni, 5000 ft + postáért elviszi a Jézuska!
akit érdekel jöjjön MSNre (csoola@freemail.hu) és küldök képet ha kell!
hát akkor izelitö a quadrol: rögtön az elején szopni fogsz vele, mert a motornál megszoktad, hogy ha kanyarodsz, már mozditod is a lábad, na, ha a quadrol menet közben leteszed akkor gazdagodhatsz egy törött bokával mondjuk, meg ekll vele tanulni a technikáját, teljesen máshogy viselkedik, más a sulypont, másként tudod ivre tenni, másként ugratsz stb stb... szoval a lényeg, hogy ha quadozol, az nagyon jo moka, csask eleinte lehet, hogy szar lesz és többet kell vele foglalkoznod majd, hogy megtettszen, de az is lehet, h a homlokodra csapsz, h eddig ezt miért nem csináltad :) magambol indultam ki, saját apasztalat alapján
ja bocs:S
amúgy érdekelne a sport meg minden csak még nem mentem quaddal és nem akarok ítélni így.
amúgy dt-vel is elfelejthetem az országutakat:D a rendőrök tudják hogy 80as és megbüntetnek szval hanyagolom a várost dtvel is....
adatlap?
megadod akkor a címed?:)
Szerintem megéri.........Azon gondolkozz, hogy a Dt-d mennyit ér!
Nem akarom ledegradálni, de a 80-as Dt-k eladhatósága 100.000- Ft körűl mozog.....
Egy ilyen quad, ha jó állapotban van, akkor 200.000 körűl taksál....
Kérdés hogy érdekel -e a quadozás mint hobbi? Amint cserélsz, elfelejtheted az országutat!
Ezen gondolkozz előbb, ja és a rend éber őrei állandóan b@szogatni fognak!
Mert a quadosok a néphiedelem szerint állatok.....
-Én spec ezért edtam el az enyémet.....
Ha érdekel róla 1-2 dolog vegyél fel msn-re, mert ott egyszerűbb megbeszélnünk....(ez az oldal nem erre van...)
Amúgy szerintem nagyon jók, és ha ráérzel azzal is lehet csapatósat menni még 2.-ban is.....
16-18 Le körül mozognak és felejthetetlen motorozási élményt nyújt...........
Gondolkozz ezen, amit leírtam!
csumi ugorj vele egyet rögtön megtudod mellesleg kinai vagy japán japán vagy kinaide nem is tudom szerintem japán de tényleg
igaza van, föleg a "körités" rozoga rajtuk nagyon, ezért is kerülnek annyiba amennyibe... havernak van egy 150-es Kazuma, az jol birja, a müanyag eldölésnél egyböl repedt meg törött, de meghegesztették, meg a hátso lánckerék is buzin van rajta meg ilyenek, szoval mindig van mit csinálni rajta ha elmegyünk vele motorozni :D de az olcsoság kárpotolhat ha neked tetszik, én soha nem fogok kinai motort/quadot venni, de az egyszer biztos h ami azon letörik, azt fillérekböl potolhatod (például komplett gyári láncszett ismerös 250-es fogalmam sincs milyen nevü gépére 4000 pénz...)
én msn en leírtam a véleményem:)
ők amatőrök és csak hegyen túrázni szoktunk 1ütt!ja és az övüké 250 negyütemű!hátsó lámpájuk már nincs! arázkódást nem bírják a rosszminőségű műanyagok!
nem feltétlen ugrálni akarok vele.....
nekem van 2 haverom akik olyat vettek! jól megy motorikusan faszák,csak a többi alkatrész!az gagyi náluk már új felnik vannak meg kipufogó is új mert a felni tőben kitört neki!a lámpatestek is letörnek nagyobb ugratásnál szal-ennyi!
srácok segítséget kérnék valakitől akinek volt 200as kinai quadja...
egy srác írt a tegnapi nap folyamán hogy érdekele Dt-re 200as kinai quad csere.... és az érdekelne hogy szerintetek megérnée? van-e olyan erős mint a dt vagy esetlegg erősebb,mennyire megbízható stb.
szerintem a vészleállító kábel letestel, haverom is ígyjárt pár napja.