Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nemtudom a motorban nem akarok kárt okozni....meg a sok kerekezéstől nyúlik a lánc meg a kuplungnál is valami elbaszodhat?
1-es, nagy gáz, kuplung eldob,hanyattfekve figyelni az elrepülő mocit.
Háát szóban nehéz elmagyarázni de a legfontosabb hogy sok türelem kell nem szabad bevadulni sok sikertelen próbálkozás után sem és dűhből nyélgázon kivágni a kuplungot és mindenképpen legyen a lábat a hátsóféken vészhelyzet esetén
Megakarok tanulni egy kerekezni ebben kéne egy kis segítség.Hogy álljak neki ?Vagy mit kéne csinálnom?
Köszi
Üdv Yamaha12591! Engem is érdekelne ez a cumó, amit feltöltögetsz, de jobb volna, ha sorjában szkennelnéd be (fényképeznéd), és egyedlen .pdf fájlt csinálnál belőle (pdf creator), és feltöltenéd vmi megosztóoldalra (rapidshare.com). Egyedtlen pdfben, sorjában, mint 1 könyv. Esetleg oldalról oldalra beszámozva, jpg-be konvertálva, majd zipbe csomagolva is megtenné. THX CeFReX
Jó jó megpróbálom hátha most ideglenesen egy csavart telertem bele hogy ne fojjon az olaj:D
b.mateka nekem sajnos nincs ilyenem:) friss tulaj vok :D de írtam oldalt írj nekik e-mailt hátha van nekik
Helótok Darknox nagyonszép a motorod teccenek az arany dolgok rajta . Amugy megtaláltam a hibáját az üresjelzésnek és az ürest jelző kapcsoló ami a blokkba van beletekerve az van eltörve szóval ha valakinek van ilyen otthon elefkvőbe vagy akármi akkor azt megvásárolnám:D
Helótok Darknox nagyonszép a motorod teccenek az arany dolgok rajta . Amugy megtaláltam a hibáját az üresjelzésnek és az ürest jelző kapcsoló ami a blokkba van beletekerve az van eltörve szóval ha valakinek van ilyen otthon elefkvőbe vagy akármi akkor azt megvásárolnám:D
Na sziasztok
Ma anyira lesújtott rám a motorbolt tulaja kistarcsán h nincs termosztátjuk h többet oda sem megyek vásárolni:)
Elekzdi nekem h nem rendelnek... azt hittem h... na szal röviden enyi volt de kaptam pár címet h hol lehet termosztát:) ilonatelepen ahogy megyünk csömör felé a 2 v 3. ház vagy www.motorvaros.hu ezen az oldalon van pár jó dolog:) ja és létszi nekem is küldjétek el ezt a crossos valamit:) zolboy91@hotmail.com
Feltétlen szólok
kb 20.000 volt a homokfúvással, szinterezéssel együtt
nekem légyszi elküldöd? renriki@gmail.com köszi szépen előre is
mondjuk könyből motorozni..
Nekem is megvan a pdf kinek kell?
kawa550 eltudod küldeni légyszives a pdf-et?
kíváncsi vagyok a végeredményre mert szerintem szép lesz, szólj ha felrakod a videót róla
a vázat menniybe festették?előtte homokfújták, vagy csiszolgattak, vagy csiszolgattad?
Ezek régebbi képek most már majdnem kész van
Nah itt van 1-2 kép (olyat választottam ami nem mond sokat de azért látszik valami)
Az R en bal oldalt van a hűtő
LCII-esnek tudom, de nemtom h az R változatokon változtatták e a helyét
Nekem 8 literes a tank ebből 3 liter a tartalék .Én átlagosan 5 literel 110-120km et megyek el. 4.5 litert eszik 100 km en.
am menyit eszik 1 dt?:) és hány kliteres tankja van?:D