Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kérdés
köszi skacok:P már kiszedtem és sajnos újat kell vennem:( de még szerencse h időben észre vettem mert ha nem akkor sok sok ezresem bánná:) széles utat vak rendőrt olcsó benzint:)
eeez kérdés vagy kijelentés?:D
gmailos meghívó érdekel, ot nem nagyon van korlát most 7,2giga a tárhely de ez növekszik folyamatosan.
Ez így van...
igen örülnék ha beraknál pár képet kiváncsi vagyok rá:D
Nem baj ismétlés a tudás anyja
Most látom... Darknox már megmutatta... És ott van a termosztát...
A régebbinek egyébként jobb oldalon van a hűtője...
Nekem a hengerfejen van a termosztát..."ahol bele megy a víz" felülről... De nekem egy régebbi típus van... De az újabbakon is ott kell lennie.... De nekem látszik is h.ott van, mert olyan a kialakítása...
4.5 mb, de már tegnap elküldtem valakinek, és visszadobta hogy túlméretes.citromról.
Most már 170.000 körül járok a felújítással, ha gondoljátok be rakhatok 1-2 képet hogy most milyen állapotban van. Azért csak 1-2 mert készítek egy vidit és nem akarom lelőni a poént
Kawa 550 hány giga ez mert a citromail asszem max 1 gb ig tud fogadni... de sajnos nekem csak citromailom van..:S
nekem is megvan ilyen szép a blokkom
kawa550 nekem is eltudnád küldeni légyszives? renriki@gmail.com -ra előre is köszi szépen
Motorkrosszos sztorik az ősidőkből magyar bajnokoktól, komplett edzéstervek, motorozási alapok stb.
Citromail nem tud nagyméretű fájlokat fogadni, más cím kéne.(vipmail,tvn,freemail)
Én is gondolkodtam azon hogy a télen szétkéne szedni felujjítgatni de sz sokforint:D amugy a 80 assomal megcsináltam és nagyonszép lett nem dicsekedni akarok de nem láttam még olyan szépet amilyen ő volt de sajnos megkellet tőle velni:S
Köszi az enyém Am nekem is tetszik
lemeradt a kérdőjel
Ez a blokk a tied vagy valahol találtad mert nagyonszép....
ezt most nemértem hogy van köze a gyujtáskapcsolónaka z üresjelzőhöz? meg nekem ugy jött ez a dolog hogy 2 en mentünk nagy bukkanó és a hátsó reléhez menő vezeték ami a kiegyenlítő tartály mögött van annak a kábelei elszakadtak és belem indult hazajöttem összeforrasztottam de üresjelző nincsen.:S