Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Ott nem a termosztát hanem a vízpumpa van vagyis majdnem ott
A termosztát az általam küldött képen sárga résszel bekeretezett területen van picit sötét a kép de remélem kivehető.
szia köszi a tanácsokat:)
ezért én is szolgálok neked:P
bizonyára vagy szakadás vagy a gyújtás kapcsolót szét szeded és ott van szakadás ott nagyaobb a valószinűsége nekm is ott volt a tdr nél folyamatosan míg az összeset nem néztem és oda forrasztotam ez a megoldása neki h biztos legyen vagy cseréld ki a gyújtás kapcsolonak azt az elektronikai részét:)
heló a termosztát az én dt-m ben a hengerfejen van ahova a vízcső csatlakozik az holt biztos mert szedtem már szét ott és ugynézem hogy ez a blokk is ugyan az és amire a nyilad mutat az a vízpumba . de nemtudom a tieden hogyvan de feltehetően ugyan ott a hol a dt-n.

Amugy a dt-m önindítós problémáján odáig jutottam hogy azért nem indul önindítóra mert ahoz üresbe kell rakni vagy sebességbe kuplunghúzásnál ezáltal nem jelzi az ürest az elektronikána és igy az önindítót sem hagyja működni csak kuplung behúzásánál és ha üresben teszem le sztenderre akkor leáll a motor mert oda sem küldi a jelet szóval elégfelfoghatatlan de mostmár biztos hogy valami szakadás van még a rendszerben.ha van valami ötletetek szívesen fogadom s előre is köszönöm.
oké semmi akkro gondolom te is úgy tartod h ott vaín a termosztát ahol a nyíl mutat nem? mert én kerestem ilyen rajzokat h mi hol van csak nem találtam semmi és mivel én sportmotor.hu-n elég sokat nézelődök hát gondolom írok ide is a szakembereknek:) am nekem elöl kicsit hátul nagy lánc kerék van :) és így megnéztem mit tud 3.ban 90 et megy tovább nem mentem mert jött a kanyar ja és cross gumival :)
nem solztam persz ilyen az enyém is, félreértettem a dolgot...
nekem eddig TDR em volt ugyan így 125 ös szinte ugyan az a blokja csak nem tom h hol van a termosztát:) szerintem jobb oldalt van mert ott megy be a víz elvileg a blok tetejébn meg kijön azsem anyira nem értek hozzá:)
nekem bal oldalt van a hütö, ott megy bele a viz is... a régebbinek máshol volt?
igen, sztem talán azért mondják azt h ha tul nagy a hátso akkor a motor nem birja már hatodikban a terhelést és nem tudja elérni az áhitott fordulatot
de ez csak feltételezés, aki berta az egészet az magyarázza el!
Sziasztok hétfőn vettem 1 Dt125R-t 96 ost valaki megtudná mondani h hol van benne a termosztát gondolom jább oldalán ahol bele megy a víz nem ? köszi előre is:)
igen jól tudod
Én sem értem ezt a kiforgatós témát
Most attól mert előre kisebbet veszek vagy hátra nagyobbat attól még kiforog csak végre nem fog annyit menni vagy én tudom rosszul?
kisebb lánckerékkel elől hátul nagyobbal hamarabb eléri a fordulatot és nem esik le annyit... nagyobbal pont az ellenkezője.... haver 125és 15ös van most elől és rövidebbnek tűnnek a sebességek
TÉTELEZZÜK FEL hogy olyan áttételt raksz fel amit nem tud kiforgatni 6-sebességben ez szerintem azt jelenti hogy 5.-ben mész mondjuk 100-al felváltasz 6.-ba és menni fogsz mondjuk 80-al
erősebb az akkor lesz ha veszel egy erősebb motort
lehet h én vagyok hülye, de nem értem, hogy forgatja ki... a kereket? Azt tudom h erősebb lesz, de itt valaki mondta h nem biztos h kiforgatja?:) a fogaskereket? vagy mi? nem bírná el a............... valaki magyarázza már el mert még mindig nem tiszta.
de miröl van benne szo? ugy értem gondolom h nem a petuniákrol de valami technikákat mutat be, vagy mégis mi ez a könyv? ahogy látom már csokolommal köszönhetek neki :)
biztos nem nem sima lc, elöl tárcsa van.
kössz mindenkinek, rendelek lcII est azt majd lesz valahogy, a héten már úgyse motorozok.
Elolvastam a cikket . Köszönöm szépen hogy felraktad.
Nagyon tetszett. Ha valakinek hasonló témájú cikke van szívesen elolvasnám.
akár e-mailben akár a fórumon.
Köszi szépen előre is sziasztok.
kimlei@freemail.hu
engem is érdekelne ! email cimem az adatlapomon ! köszi
Nekem kéne a petrik6@citromail.hu címre..előre is megköszönném.
Ha nem lenne probléma feltudnád tölteni az összeset (ha lehet sorrendben ) vagy eltudod küldeni az összeset nekem e-mailben? köszi
4.5mb PDF-ben, akinek kell elemilezem szivesen.
köszi egy kicsit már bevoltam szarva..gondoltam hogy valami gyári megoldás lehet mivel egy szabályos félkör ha ténylegesen kitört volna akkor nem szabályos és a másik oldal is kapott volna.
125 dt lc 2 vagy sima az mindegy84-87 ig. Ha megnézed a képeket stimmelni fognak.
ÚÚÚ basszus háát ezzel mi tőrtén?! Mekkora darab tört ki a blokk aljából gyorsan tömd be mert ha a homok be kerül akkor nagy kárt okozhat
Na a viccet félretéve mindegyik alján van, Nekem is van Valami kifolyó vagy mi a nyű.