Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy igaza van karikának így nem sok mindent látni a dologból, esetleg ha levennéd a hengerfejet többet tudnánk mondani.
Nézzenek oda karikát hatalmába kerítette valami jóindulatú szellem Ez már haladás csak így tovább
Ilyen alapon bármi lehet Vannak dolgok amik a nem oldhatók meg a neten keresztül teljes biztonsággal! Le kell húzni a hengert, ami max 1/2 óra és mindjárt többet fog tudni.
pont abbol adodoan h hány km van benne, lehet h már nem lehet furatni nem? vagy mondjuk következönek már nem biztos h lehet (bár tudom h a srác nem evvel érvelt)
Karika: igy kell ezt, finoman kedvesen, egyböl nem fog egymásnak ugrani senki, ö meg mostmár valamit tud kezdeni a dologgal
Ez most vicc akart lenni? "63km van benne" Ez nem sokat mond. Szerinted ilyen futásteljesítménynél nem volt még generálozva? Ha dugót cserélsz, azért a 3-4000Ft-ért nyugodtan megfúrathatod.
jogos ... jó hogy nem paintbe rajzoltad le
Most erre megint majdnem írtam valamit....amitől Én megint egy rohadék lettem volna a cinikus hozzászólásaim miatt...Van szerinted olyan szerelő aki ezt neked kipufogónyíláson keresztül, (a dugattyú 10 százalékát látva) el tudja dönteni? Te el tudod dönteni? Gondolkozz! Szét kéne szedned állapotvizsgálatra, mérni egyet-kettőt -esetleg fényképezni, és utána lehet gondolkozni....mi lesz a továbbiakban. Úgy érzem nem voltam nagyképű és a hülye kérdésre megpróbáltam kielégítő választ adni....
06302692998,szacsomotor@freemail.hu
Szerintetek cserére szorul ez a dugó?
mert pár kilómétert olaj nélkül ment (rohadt különolaj bowden miatt), de amugy jól indul meg van benne nyomaték ,de azóta 6-ba 7000-nél megy 100,110-et és nem lehet feljebb vinni sehogyse mert ha kiforgatom 5-be 120-ig ,és felváltom 6odik ba leesik a fordulat és megint 110-nél vagyok:(
Jah meg ha kicserélem meg is furassam ,vagy ne?(63000 km van benne)
Nem tudom hogy jól látszike a képen de valaki hozzáértő irjon már v.mit légyszives.
oksa megprobálom... köszi
bontos csávo sztem sokmidene van
ennyiért egy flottát kellene adnia
Na menem kel!
HA akarsz vegyél fel msn re:baranyai.g.12@freemail.hu
az faxa!
Am miélrt kérdezted a dt?érdekelne?
Hát voltam 1x 2x de nem olyan nagy durranás régebben jobbvolt már nem gondozzák nagyon de amugy a pálya az osztálytársaméké.
sajnos majd csak jövöre!jövö nyáron:S
De elado a 80asom amin 110es malossi van!:D
Szokolyai crossra szoktál ki járni?
Nem nem láttam még őket meg a ricsit sem ismerem :d de amugy mikor költözöl ide ? és amugy eladod a 80 as dt-t?
aha az jó!
És nem szoktál látni mostanában 1 ktmquados +1honda crf eset?
esetleg nem ismered a ricsit szokolyán?
Hát kedv függő de általába elmegyünk motorozni veretünk 1 órát kb deakk rendesen eléggyorsan aztán utánna találunk egy saras árkot és ki tud kijönni melőle aztán ott elvagyunk ésugy haza erdészekkkel még 1x sem találkoztam pedig már 3 éve kb minden másnap fentvagyok inkább a terepjárósokat utálják de még terepjáróval sem láttuk őket:D
és hogy szoktál meni lájtosan vagy ami a csövön ki fér?
erdészek mit szolnak hozzá?
Kismarosra fogok!:D
Helő igen elégjól birja a terepet és már a 80 as dt vel is elégjól el lehetett menni de 125 ös mégjobb hát én erre törökmező zebegény szob nosztra errefelé szoktam szoktunk motorozgatni de te amugy hova költözöl?
CS te NAgymaroson mere cirkálsz?
1 125 dt vel aránylag jol el lehet járkálni a Börzsönyben?
CSak azé kérdem mert én is ott fogok lakni és hát kiváncsi vok h bírja e a terepet:D

Am nem szoktál találkozno néha 1 ktm quaddal?