Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem még semi baja se volt a motorjával!
és le lehet ezt még tagadni h 50es sztem!

Ha van kérdésed vegyél fel msn re:
baranyai.g.12@freemail.hu
ha érdekel vegyél fel msnre és megbeszéljük:
boss_b-boy@hotmail.com
kawa nem jokedvemben cserélgettem a hengerfejeket hanem csak ilyet találtam eladót és ezáltal ezt kellet megvegyem az igaz hogy nem ismertem azt a szót hogy prés sáv dehát mostmár azt is tudom:D
hát 170 alá semmiképp sem megyek
szerintem városba a 125ös már feltünő.... de te tudod nem akarlak lebeszélni a 125ösről
175 ért van egy 125 ös hirdetve viuszont akkor az a tuti. Az ár fix?
kukkantsd meg a hasznaltauton is meg itt is fennt van
mennyire jo az ha 110 es henger van rajt birja a főtengely meg ilyenek mert akkor inkább ehte 125 ös lenne a jobb nem. nekem a városba kellene csak ilyen futkosónak másra nagyon nem
175e Ft
Ja és adok hozzá 1 Ginaeli sport kipufot!
ez nem az a kép ez egy másik motor véletlen roszat rrajtam be!
Nekem is van 1 eladó 80as amin 110es malossi van rajta!csak az a baja h a hátso keérkben ki van törva 2küllö és defektes!
Egyébként semi baja sincs!
Képek az adtlapomon
ára?
Nekem vagy egy 94-es 80as:
Szevasztok! Engem érdekelne egy viszonylag jo állapotban lévő dt. Talán 125 öst lenne a legjobb 50 es papirokkal vagy nemtom, mindegy ha valakinek van és eladó akkor dobjon ide 1-2 képet róla. mindenképp valami 90-es évjáratút szeretnék.Köszönöm
Hello!
Légszi aki tud egy fordulatszámméröt dt-hez az irjon erre az e-mail címre vagy telefonáljon rám!ú
Segitségeteket előre is kössz!
e-mail:hben1618@freemail.hu
Tel:0630/936-8726
Leginkább itt Lyukóbánya, Pereces, Majálispark, Parasznya, Varbó, Sajóbábony vonalon, ha terepezünk. De felmegyünk sokszor Bükkszentkereszt, Kisgyőr, Tardona, Bánkút, stb. helyekre, de ott már sok a nemzeti parkos rész, azokat ezért kerüljük, nehogy probléma legyen.
Helló engem érdekelne a fordulatszámmérő!
Egy számot ha estetleg megatsz!
Csereberéljük a hengerfejeket, miközben még azt a szót sem ismerjük hogy "préssáv" mi?!
Akkor tán olvasgassunk kicsit fiatalok...
Mai lecke
Na szal itt egy általam rajzolt kép hogy miben is külömbözik a belső kidolgozása
Mi lenne az y4 és y2-es hengerfej között a külömbség?Nem értek hozzá azért kérdem.
Nem tud valaki segíteni abban hogy mit tudok csinálni a dt 125 el hogy 100 nál jobban menjen mert most 100 a vége és a power is bevan álítva gyári lánkerék , uj peox gyűrű dugó furva stb.szerintetek létezik hogy az y4 es hengerfely hejett y2 eset raktam fel és ennek más a kidolgozása belül elázatal nemegy olyan jól?mert furás elött 140 et ment
Helótok olvastam az elöző hozzészólásokban hogy valaki 250 ért kinál egy 80 as dt-t az elég erős ésn a dt 80 asomat 170 ezerért adtam el és azért az sem volt egy csúnya darab amugy már 200 ért is kapsz 97 es 125 ös ö9nindítós rendszéámos 125 ös dt-t mert én anyiért vettem.és elégjó állapotban van blokkal voltak gondok.
Azt bírom mikor írják hogy terepen keveset használt de azért ott virít a cross gumi rajta
Köszi a segítséget am ez egy bontós vagy csak vannak cuccai?
Az a dúrva ,hogy itt 19ropiért kapsz zsír új rezót 80as gépezethez.
Valaki meg 25ért árult használtat, itt ha jól emlékszem.