Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Skodi!
a Bükkben ti merre szoktatok motorozni?
Nekem akkor csinált ilyet, amikor a levegőoldali szimering szétszakadt!
Jah 3-an 4-en egyszerre már elmehetnétek egy szerelő műhelybe dolgozni....1 ember béréért....
szagra biztos nem benzin, meg olaj se, semmi szaga nincs azért írtam vizet, igaz hogy anya, azt elírtam, bocs, félrevezető voltam , nem szándékosan.
kössz mindenkine ka választ, előbb utóbb úgyis szét kell szednem teljesen, ha jól vettem észre akkor a lendkerék felöli oldalon ereszt a főtengelyszimmering tehát nem kis meló vár majd rám.
apropó jól emlékszem hogy azt írták itt a fórumon hogy ezek a szimmeringek bármelyik csapágyboltban kapható?
ksözi hello!
A kompresszióviszony kérdést nem is a te"HSZ"-edre intéztem! Amúgy az látszik hogy sok mindenre nem figyelsz, és ez okozhatja a félreértések sorozatát...Múltkor is egy ilyen történt Pityuval...De én már semmin sem csodálkozom....
A hengert leszorító csavarnál? Mármint anyánál? Lehet hogy repedt a hengertömb? Vagy a hengertalptömítés enged és elősűrítési ütemben engedi ki a keveréket....Viszont akkor nem víz...Több választás nem lehet, alulról zárt a víztér....
hát max ujat tudok vagy bontoba megnézed, valahol láttam mindjárt megnézem gugli haverommal, giannellit tudok jo sok pézért ujat
erre tessék, amugy guglibaazt irtam csak be h giannelli kipufogo dt125, elsö találat volt...
Köszi hogy írtál.
Megnyugodtam de a kipufogó rendszereket hol lehet nézni?Mert fontos lenne.
miért lenne szar? sztem nem szar, nekem nem volt gond vele, ahogy észrevettem inkább az öregebb gépeknél jön ki rajta ez
pár hsz-el arréb én már linkeltem ezt :D
Sziasztok!
Yamaha DT 125 R, vízhűtéses, elöl-hátul tárcsafékes, powerszelepes, 7 éves enduro, terepen keveset használt, új láncszettel, indexekkel, tükrökkel, jó krosszgumikkal, hobbi célra vagy 50-esként Sürgősen eladó.
Nemesvámoson tekinthető meg.
tel: 06 20 521 84 99
e-mail: nyizesedes@freemail.hu
Ára: 249000 ft.

Köszi!
Üdv mindenkinek!
Dt 125-öshöz sportkipu rendszert melyik oldalon tudok nézni?Lentebb írta valaki a gyújtásról.Az összes Dt-ben szar a gyújtás vagy mi van?
Légyszi segítsetek, előre is köszi.
ha rendszámos lenne azt mondanám adjátok el nekem
DE lefulad nincs alapjárat semi 2000 altt nem indul el 2000 altt halott a motor se alapjárat se semi nincsen
2000 alatt ne is csodálkozzatok ez 2T ezt pörgetni kell .
Segicsetek nekem léci!
Van 1 haveromnak egy 125-ös lc-s DT je 2000-es fordulat alatt nem megy elöször gyujtásra tipeltünk de én szerintem az nem,szerintetek mi lehet a baja kevés kompresziió?Mert az sztem hengerel és dugóval járni.léci segicsetek agyatok tipeket!Köszönöm előre is!
egyenlőre csak feltételezés volt ezek után a kínai robogó még honda dio-t néztem 2004-es 4t de nem is biztos hogy veszek robogót mert csak egy évre kell még nem szedek össze pénzt normális motorra addig ne kelljen gyalogolnom
épphogy nedves.
értettük, legalábbis én felfogtam, csodálkozom is, de lehet h valami hajszálrepedés, mennyire jön fel a viz? szoval mindig lehet látni ha mondjuk naponta elöveszed a motort h vizes? vagy csak pár csepp?
igy van szatyina = gerecse motor kicsit drágág de szinte mindenük vn


jatalán neki van Jankovics Zoltán TEL: 20 9 450 610
én töle vettem power motort . Elöször 10 ezret kért aztán lealkudtam 6 ra
nekem lc2 es van
1 sráctol vettem akinek volt 1 blokja karbival meg gyujtással
több bontot fölhivtam mindenhol azt mondták hogy bontva iet nem fogok találni , de ien ,,csináltat"/utángyártottat mondtak hogy ojanuk van 15 ezer de azzal nem megy a power ,30 ezer amivel megy
ami pirossal van bekarikázva, az szokott nedves lenni, nem a vizcső, vagy a vízcső csavarja vizes!
1KN az 1000N/100kg ha Vaterod 10KN al húzná meg az bazi nagy erő ! Egyébként nem láttam,hogy írtad elnézést! Nem kötöszködésképp írtam! Amúgy is megfogadtam,h inkább már nem írok semmit,mert szinte az összes fórumon mindenki beleköt mindenkibe,minden személyeskedésbe megy át,uh én itt befejezem!
"bár azt nem írta senki hogy több fázisban,de ez magától értetődik!" ha ezzel arra gondoltál hogy előszőr csak kicsit kell mindegyiket meghúzni és utána jobban akkor ezt már leírtam
Am megkérdeztem édesapámat is másnap és ő azt mondta hogy nem feltétlen szükséges olyan sorrendben meghúzni a csavarokat ahogy leírtam (először nem mondtam neki hogy így kör alakban vannak elhelyezve a csavarok csak annyit hogy adott egy hengerfej és a csavarok, hogyan húzná meg és milyen erővel a csavarokat és ő egyből azt válaszolta rá hogy belülről kifelé húzná meg olyan 10kN erővel)