Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mégsem az utolsó volt!
Tudod ki a hivatásos? Az aki a világrahozott...Ha tudta volna hogy ilyen hülye leszel inkább lenyelt volna....
Karika: most szépen írok,elegánsan! Attól,hogy valaki szakács(kawa 550) pék vagy bármi más,nem zárja ki,hogy nem ért valamit is a motorokhoz,de ezt hiába próbáltam elmondani msn-en nem értetted meg! Ok,rendben te hivatásos autószerelő vagy,biztosan többet tudsz mint én vagy sokan mások,de vannak olyanok akik lehet többet tudnak mint te,akár asztalos akár nem....Elvileg azért van a fórum,hogy segítsün egymásnak,te igen segítettél sok mindenkinek,de nem DR HAUS féle módon kéne előadnod,lenézően és akkor nem is lenne semmi probléma! nyugodtan írhatsz tovább...
Nah azt hiszem ez volt az utolsó hozzászólásom.... Ezért utál mindenki, mert ha segíteni akar az ember, annyit kér hogy normálisan fogalmazza meg, hogy mit is akar kérdezni? Ha van tapasztalatom, és megosztom veletek az is baj? Ha valamit biztosan tudok és elmondom hogy segítsek....az is baj...Sok itt az okos ember... Csak egyik sem autószerelő...Senki nincs itt aki gyakorlati síkon is ott van a szeren...Tele van az oldal mérnök ifjoncokkal, szakácsokkal és még sorolhatnám .....akik lenéznek egy autószerelőt tapasztalt szakmai múlttal...Ez volt az utolsó hogy én segítettem valakinek itt...Rohadjon meg mindenki Dt-je....Forduljatok a nagytudású Darknox-hoz, meg Ozakihoz! Nagy koponyák 20 éves fejjel...tele élettapasztalattal.....
Ozaki9 igazat adok neked énisjártam igy pl a mostani dt-mel megvettem 200 ezer ft volt rendszámos nagyonszép állapotba gondoltam hogy nincs rendbe vele minden mentem vele 300km et és a hengerfej hullámos volt és pasztával volt kikenve enyit bírt nekem már kellet vennem egy ujjat de ez benne van a pakliba utánna nemsokra rá fekellet furassam is de ugyfogom fel hogy joűáron vettem és tudtam vagy egy motorom ami szép és a blokkját kell csak rendbe hozni a másik meg hogy a 2t motoroknál kopo alkatrésza dugyattyú ezt nem arra kell fogni akitöl vette az illető használatfüggő igen erősen...
Am mi is így kezdtük vettük a szarokat és felújítottuk,de enek nincs értelme,idegeskedés stb...Jót kell venni és kész! 1,2 hiba belefér hisz használt. Ja és nekem sem az a fő cél,hogy hazahozzon,meg mondod,h te vigyázol rá: képzeld én is!
amúgy aki a habos olajra izgul az guberáljon hűtőgép kompresszorokat, öntögesse össze őket és gyors be a blokkba a másik olajra
habos kávé kutya@-a hozzá képest
Igen mostmár eljutott agyamig de azparás részemre még hogy nehogy beleverjen a dugyattuba mert azt nemcsípném:D
Hogy szó szerint nem írtál konkrétem semmi bántót az egy dolog,ahogy visszaolvastam másoknak is feltünt rólad pár dolog...Fölvettél msn-re régebben,nem véletlenül egy szót nem szólok hozzád,meg van a véleményem rólad! Kicsit nagyobba kéne játszanod ennyi évesen,bár szíve joga mindenkinek ,valaki 32évesen távirányitósa autóval játszik,ezzel semmi gond nincs,csak lehet mások kinevetik! Mtx-hez térve,perselyezni nem tudok,amiért tönkre ment a köv tulajnál az tábori mester hibája,túl szoros illesztés,másrészt a tulaj hibája én 3500km et elmentem vele úgy,hogy nem ragadt meg...Abszolút nem rajtam múlott,nem érzem magham hibásnak én egy teljesen felújított motort adtam át! Lehet másnál elment volna 30 000km-et is,most ott így jött ki! Xr400 8900 beállt egyik haveromnak...Másnak lehet elment volna 50 000,ez egy dolog ezzel nem kéne foglalkoznod,hamár így fölhoztad!Másik néha valóbban hozzászólok 1,2 videóhoz,de ezt sztem két kezemen meg tudnám számolniamennyihez ezt megtettem,ebből szinte mindig mellettem állt mindenki és ugyan azon a véleményen voltak! Nem emlékszem ilyenre! Am valóbban félszintetikus az atf,de lényegtelen!
ez egy kb olyan szerkezet mint amikor a vizet húzod a kútból
kis fordulat lassú húzás gyors fordulat gyors húzás
és még annyit van bonyolítva a dolog hogy minél gyorsabb a fordulat annál többet is nyom be 1 löketnél (minél gyorsabb annál hosszabban húzod a kút karját)
eccerűen
Jólvan köszi szépen majd holnap beállítom mertmostmár fáradt vagyok hozzá:D
mindig ott kéne megálnia körübelül vagyis vissza álni
és sztem nem verhet bele
Jó de mondjuk ha a motort stiften állítod le vagyis veszed le agyujtást akkor a power ugyancsak máshol áll meg mintha alapjáraton állítod le ezáltal nembiztos hogy betudod állítani gyujtás nélkül oda mert nembirsz anyit állítani a csavarokon a másik kérdésem pedig ha rosszul állítod be a powert bele is verhet a dugyattuba?
állo motor gyujtás nélkül állitod oda a jukhoz
Szóval akkor gyujtás nélkül álítsam oda, de az nemteljesen jo mert a power ha leállítod a motoert mindig másképp áll tehát nemértemXD
leszeded a kis kupakot a hengernél és ott van 1 kis tárcsa amibe lbele vannak akasztva a bovdenek ,azon van 1 kis villa, a nengeren meg 1 kis juk egy vonalba kell leniük gyujtás nélkül
állitani ugy tudod hogy abovdenek nél lévö bovdenálito csavarokkal

remélem érthetö volt
a gázbovdennel van kapcsolatban amenyire huzod a gázt anyi olajat kap
a gázbowde a gázkartol 1 kis dobozba megy be onnan 2 jön ki 1 a karbiba 1 az olajpumpához
Onnan hogy a gázbovden kettéágazik és az húzza a szivattyut is minnéljobban huzodneki annál többet kap.
De am a power akkor jovolt de ők elállították csak nemtom hogylehet jol beállítani hogy mostis mennyen ugy mert most 90 et megy
Amugy a külőnolajózó szivattyú honnan tudja mikor mennyi olajra van a motornak szüksége.Fordulatszám mérő szerint minél többet fóróg annál több olajat szív?
Amugy ha 140 et ment akkor ott power gond szerintem nem lehet.Sok dt jó ha 120 at megy .Enyém 110 és a blokja elvileg jó csak nagy a hátsó lánkerék .
Deee lehet benne bízni mert jóbarát és csak a hengert vittem hozzájuk és ujj prox dugó került bele mert én raktam össze:D csaka bóvert ők beállították és bementem megkérdeztem aztmondták hogy a poweren álítsak csak hogyXDXDamugy azértnem merem tekergetni mert olyat hallotam hogy a power ugy ált és belevert a dugattyuba ez létezhet?:D
Szerintem ha 140 et ment akkor ott gond nem lehetet.Lehet nem is fúrták fel csak aztmondják.Rafkosak a szerelő.Motorszerelőben ne bizz.
ha valaki hozzá tudna szolni megköszönném
Képzeld, reggel 4-kor kelek és ilyenkor szoktam hazaérni, ilyenkor már nem a legfrissebb az ember, remélem ezt azért elnézed nekem, Mr. Közöny! Egyébként most, csak velem beszéltél ezért gondoltam, hogy a következőt is nekem írod. Fáradt vagyok úgyhogy megyek pihenni, további jó vitázást!
Elvileg 25 mb nek elkell férni vagy tömöriteni kell.DE ne fáradj ha nem magyar jelenleg nem beszélek idegen nyelveket.