Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyimen van vagy 4 zsírzószem
Ez a nyikorgás nekem is visszatérő gond.....időnként előjön, aztán beolajzok, zsírzok, fújok a teló, meg a lengővilla csuklók környékén mindent, aztán utána eltűnik egy darabig, de mindig visszatér. Különösebben már nem izgat
Menjek, ne menjek?! :)
gumiács = gumiágy
Jó azt tudom hogy gumiácsban van csak írtam hogy a mienkénél is volt egy melegítős történet.
egy szilnetblock javitó nemtudná megcsinálni? Ha netán széttudnád szedni lehet hogy egy szilentblockos megcsinálja
új gumit sajtol bele.
Ja, csak ez egy gumiba ágyazott perselyen megy keresztül,ha annyira felmelegiteném akkor kiégne a gumi,és dobhatnám a 'csába....
Az új meg aranyárba lenne, ha van egyáltalán egy 24 éves motorhoz.
mi a him barendszernél jártunk így amikor azt a csavart akartuk kiszedni amelyik azt az öntvényt fogja a vázhoz 2 órán keresztül ütöttük meg melegítettük mire kijött...
A végén annyira felmelegítettük hogy az egész pirosan izzott még a váz egy része is
én is már elvittem a környék egyik legjobb felújítójához és aztmondták nem lehet felújítani mert nem csak olaj hanem gáz is van benne
valami vidéki címet mondtak hogy hol töltenek de az is mondták hogy nem biztos hogy jó lesz...
Mondjuk az enyém még egész jó állapotban van csak gondoltam hamár úgyis szét van szedve megcsináltatom...
telot fölujitani szokták nem cserélni
mitas C02 est elég kemény gumi rohadt nagy bordákkal
cross pájára meg valakik a C16 ost momdják
mennyibe kerül ez a WD-40 meg hol is lehet kapni ?Befújom vele az egész telót azt ha nemhagya abba akkor leszarom .. Amugy honnan lehe tudni h a központi teló már szar és cserélni kéne ?
Na én éppen ma délelőtt akartam kiszedni, jobban mondva csak az alsó csapot kivenni.
Ütés vágás az összes elképzelhető szerszámmal,WD-be áztatás órákig,melegítés hogy már füstölt a gumi, de egy hajszálnyit sem sikerült megmozdítani.
Hogy ott rohadna meg
Vagy már be is rohadt ott?!
fasza ugy tünik akkor központi teló ki...
Nekem is nyikorgott de a WD-40 segített nekem befújtam a központi telónál mindent és abba maradt. Hogy meddig maradt volna csöndbe nemtom mert rá 4-5 napra porrá szedtem az egész motort lassan összeáll a dolog csak mindig van valami kis bökkenő...
heló nekem is ez volt a problémám
ki kellett venni a lengéscsillapítót és ami benne van az aljában gumi persely meg távtartó na nekem az volt berozsdálva és nagyon idegseítő nyikorgó hangot adott...
felcsiszoltam, bezsíroztam és azóta tökéletes.
ja és a zsírzószemmel azt nem tudod kivülről bezsírozni....
Sziasztok van egy kissé zavaró probléma a dt mel mikor ráülők és kisebb rúgúzáskor a központi teló nyikorog szerintem gumik nyikorognak mert olyasmi hangot ad ki.Van valahol ilyen zsirzó gomb a mocin van hogyan lehetséges eltüntetni a nyikorgást ?
hello köszi .
engem érdekel. mennyi a postaköltség kb?
mert nyíregyháza mellet lakom. kb. 260 km
ha tudnál küldeni pár képet róla megköszönném(apr.supermoto@vipmail.hu)
Sziasztok nemtudja valaki, hogy a powert hogy kell beállítani mert mikor megvettük 130 körüli végsebessége volt és felpörgött rendesen most szervízbe vittük és aztmondták beállították a power és most a motor maximum 6500 at pörög és olyan 95 körüli a végsebessége..segítsetek
Oké nagyon köszönöm.
a régebbiknek sztem szinte biztos h alacsonyabb
Azért köszi nagy segitség igaz hogy én régebi dt akarok de be lehet határolni.
Hello!
A dt 50 r nek 900 mm a dt 50 x nek 870mm ez az ujabb modelleké a régiekét nem tudom
Helósztok meg tudnátok mondani hogy a yamaha dt 50-nek mekkora az űlés magassága? NAGYON FONTOS LENNE ÉS SÜRGŐS előre is köszönök mindent.
Szevasz!
Igen megvan. Táborfalván.
Heló érdeklődnék hogy meg van e még a GIANELLI kipufogó.
hol van helyileg?
köszi a választ
hello