Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Megtudod mondani az SM felnik méretét
hello
hát...nemtom...mert az egész motor eladó egyben és így hogy van hozzá 4 féktárcsa meg 4 kerék meg minden szerintem többet ér..
szóval az egész motor eladó ha érdekel valakit
minden gyári alkatrésze megvan, bontatlan blokk, külföldi papírjai megvannak, rendszeresen karbantartott, szinte karcmentes állapotban
best of dt forum
én felvettelek MSN-re is (Gyula), amugy ne bánts senkit azért mert probál valamit kiokoskodni itt, elhiszem h bánt, de olyankor inkább csak javitsd ki az illetöt, engem is, 17 évesen még sajna nem sok mindent tudok a szerelésröl meg a motorokrol, de nagyon érdekel és még akár lehet h szakmabeli válik egyszer belölem, következö suliban, de senki nem tanit idáig és csask innen onan szerzek ismeretet, sok más emberrel egyetemben akik probálkoznak néha sikeresen néha meg nem, de emiatt ne vitatkozzunk, meg amugy is, sztem senki sem szokott itt bunko lenni, ezen nem kellene változtatni, adjuk meg egymásnakl a tiszteletet, nem csak azért mert mondjuk mert kétszer olyan idös vagy mint én, hanem már csak azért is mert motorosok vagyunk meg még sok egyéb :) szoval hajrá és én megköszönöm neked ha segitesz, elkél ugyanis
Véletlenül nem eladó a két supermoto kerék a dt-ről?
Akkor engem keversz valakivel mert én nem beszéltem még veled msn-en
Alapjárat...............OFF.................. Benzincsap
Mi fájna nekem? Én nem vettelek fel msn-re és te sem engem szóval nincs ami fájna...(nemtom honnan vetted)
Én sosem vitázni jövök ide, és én az a fajta vagyok aki nem nagyon hagyja magát.
De mostmár remélem lecsendesettek a dolgok.
Addig nincs is gond, amíg valaki kérdez....illedelmesen! Ha valaki nem ért hozzá, az nem baj! Senki nem született úgy, hogy megszületett, és a szakmát vágta....Én sem...DE: ha valaki nem ért ezekhez a dolgokhoz amiről ITT ebben a fórumban szó van, az ne is okoskodjon...Azért mert ez egy fórum,-ahol mindenki anonim-még nem kellene elfelejteni a hétköznapi életben használt etikai kódexet. Ok és ez rám is vonatkozik. Igaza van Darknox-nak. Ezúton is elnézést kérek tőle . -De legalább én beismerem...Lehet ez teszi bölccsé egy idő után az embert...(((Amúgy sok emberrel Msn-en osztjuk meg az észrevételeinket, a fórumozók közül. Ezért először mindenkit felveszek, aki segítségre szorul, és ha ott is ilyen stílusban beszél TÖRLÖM!-Darknoxnak is lehet ez fáj....))) Kövezzetek meg, de én úgy érzem hogy a fórum 2 részre szakadt...+emzoli
nincs mit Darknox
máskor is segitek ha tudok
amúgy meg szerintem semmi értelme annak hogy itt vitáztok egymással
már bocsi hogy így beleszólok de nem jó ezt olvasgatni
szerintem attól hogy valaki nem ért valamihez, vagy esetleg hülyeséget ír, attól nem kell rögötn fikázni hogy hülye vagy vagy valami, meg főleg nem kell azért fikázni mert esetleg 10 évvel fiatalabb, és ráadásul ebből kifojólag nem valószínű hogy ugyanakkora szerelési/javítási rutinnal vagy tapasztalattal rendelkezik, tehát inlább először kérdez, mégha egyszerű dolgokról is van szó.
Egyébként ha valakit érdekel egy 2007/05. havi Yamaha DT50X 400.000 FT Fekete/fehér színű.
E-mail címem: exboy01@freemail.hu
Tisztában vagyok vele h hány éves vagy azért sem használtam lekezelő szavakat nem úgy mint te velem szemben...
Tényleg! Én vagyok a hülye...A gyereknek is mindent a szájába kell rágni...Gondoltam ez evidens..De lassan kezdek elbizonytalanodni...Na ezért nem sűrűn látogatok...
azt is tedd hozzá hogy addig tolják a zsírt ameddig mindenhol tiszta zsír jön ki
Nem vitatkozom veled tovább! Nem találtam egyikben sem, a "kérem" a "köszönöm" a "légyszíves" szavakat. Amúgy egy 32 éves apukával fórumozol, akinek a 6 éves lányába több illem szorult! De nem Te tehetsz róla! Igazad van! Hanem a szüleid.....Bocs
Na egy-két kép a tisztán látáshoz....Ez 5 darab zsírzószem! Ezeket a perselyeket zsírozni kell! Nem fújkálni! Értem? Ti WD40 fetisiszták Mindent a maga helyére!
Most nem értem ezekben a hozzászólásokban mi volt az ami illetlen volt?
A többi forumozó véleményére is kiváncsi vagyok, hogy szerintük ezek a kérések/ kérdések illetlenek voltak-e?
Red Chapel.
:)
Ha azt segítségnek szántad akkor utólag is kösz. Amúgy egy szóval sem villogtattam egyszer sem az én szakmai tudásomat mert nincsen... Én csak annyit mondtam hogy nem a sarki kocsmába megyek segítségért hanem elég komoly szakemberekhez.
És ilyen kis problémákkal gondoltam nem szaladok egyből a motor szerelőkhöz hanem megkérdezem itt hátha tudnak segíteni. + hónapja rakom a motort a 0-ról kezdtem el azért haladok ilyen lassan mert nincs minden nap 6-8 óra szabadidőm bocs.
Te helyileg merre vagy? Csak mert adatlapból nem derül ki...
Hello Simson24.
Az a probléma amit észrevettél és leírtál az nem a teleszkóp hanem a váznál a szilentek. Nekem is ez volt a problémám a régi motoromon de egy kis csavarlazító mindent megoldott. ( kb.1 hónapig).
Én azért nem cseréltem ki mert elég macerás ezért mindig bespréztem.
Szerintem neked is ez a problémád.
-"Az állandó cikizés helyett egyszer segíthetnél is a másiknak nem gondolod? Ahelyett hogy cikiznéd a meghatározásaimat inkább nézd meg..."
-"Sziasztok!
AZ első fékcső két végénél van két "átfúrt vas" amin átmegy az áteresztó csavar az egyik vége jobban megvan törve(mármint az a vas) mint a másik melyik hova megy?"
-"Hali!
Valaki leírná nekem ha kikötöm a "vészleállítót"(a kormányon a kapcsoló) akkor milyen vezetéket hova kell kötnöm hogy legyen szikra a vason?"
-"Véletlenül nincs egy olyan ismerős vagy szakember Pesten vagy környékén aki motor elektronikával foglalkozik, több telefonszámot is elfogadok.
Átvezetékeltük az egész motort és minden jó csak egyedül szikra nincs"
-"Kéne a DT-mbe magába a blokkba olaj(nem motor olaj hanem a váltóhoz 10W30 SE szerű kellene) nem tudnátok valami pesti olcsó helyet ahol Castrol vagy repsol olajat tudok venni/ rendelni?"
----------.............Bocs kicsit csemegéztem a havi termésből......de azért nem haragszol...
Na menny a víz alá:)