Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello!

hátra milyen gumit érdemesebb venni, 120/90 est vagy 110/100ast? ja és mitas krosz gumiból.
Helósztok meg tudnátok mondani hogy a yamaha dt 50-nek mekkora az űlés magassága? NAGYON FONTOS LENNE ÉS SÜRGŐS előre is köszönök mindent.
fejlödök
5000 Euró először...... 5000 Euró másodszor.....
Yamaha barátom jól leírta, (GRAT) Bár célszerűbb gyújtáson végezni szerintem, ha már kontrollálta magát..Akkor biztos utána is oda áll be...Ha meg nincs kontroll úgyse működik...Akkor jön Kawa barátom Íves felújítása....
Ötezer!
Akkor kezdődjön a licit! Dobtam pár képet, hátha ez segít....
leszeded a kis kupakot a hengernél és ott van 1 kis tárcsa amibe lbele vannak akasztva a bovdenek ,azon van 1 kis villa, a nengeren meg 1 kis juk egy vonalba kell leniük gyujtás nélkül
állitani ugy tudod hogy abovdenek nél lévö bovdenálito csavarokkal

remélem érthetö volt
Hello!
Van egy DT-m, 125 cm3, elektromos Power-szelep van benne, hallottam, hogyha a power szelep jól be van állítva akkor valamivel jobban megy, nos az lenne a kérdésem, hogy azt mihez kell beállítani?
A válaszokat előre is köszönöm!
Elég kihalt most a fórum! A feladvány: Mennyit megy Karika DT-je?
okés azt hittem nekem mondtad :P
Amúgy én mindig úgy vettem le a kupakot amikor még igencsak meleg volt a motor hogy egy ronggyal vagy a motoros kesztyűmmel megfogtam a kupakot elcsavartam de közben lefelé nyomtam a kupakot hogy a gőz ne forrázzon le és szépen szakaszos mozdulattal fel-fel engedtem a kupakot amíg a nyomás nem szűnt meg a rendszerben utána szezám tárulj levettem és kész...
Egyébként van a rendszerben nyomás csak ha túlnyomás keletkezne a kupak alja ami ugye egy szelep az kinyit és a felesleges vizet elvezeti a tágulási tartályba
www.motormatricak.hu itt olyat csinálnak amilyet szeretnél
probáld ki és meséld el élményeidet
erre mit mondjak? proba szerencse :P
szerintem üzemi höfokon nem spriccel ha leveszed a sapkát szerintem sinte semi nyomás nincs a hütö rendszerbe(ha jol tom)
de ha neagyisten forr a viz na akkor Ne fürgyéé le
Mitől forráznád le magad? Tudni kell, hogy a kupakot hogy kell levenni.....!
"bemelegszik és utánna önindítóra nemindul ás rúgára meg rárúgok és akkor igy ha leveszem a kupakot spriccele gyet mint a szökökút" ebböl a hsz-böl azt vetem le, h ö azután vette le a kupakot miután felmelegedett
ki mondta hogy meleg motornál kell levenni a kupakot?!
yamahát kérdezd, amugy sztem sehonnan, csináltass valakivel aki ilyennel foglalkozik, google-ban keress rá
hali!
Nem tudjátok honnan lehet 125-ös dt-re matricaszettet rendelni!
Kösszi a segítséget.
jo akkor ugy mondom h ha a teljesen felmelegitett motornál leveszi a hütöröl a sapkát, akkor nagy eséllyel leforrázza magát...megfelel fonok?
valszeg kevesebbet kap
srácokm hogy is van ha subertüt lejeb engedem akkor benzinben szegényeb keveréket kap? mert már öszekeveredtem