Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet hogy igazad van, bár én nem így érzem...Senki nem segített csavar ügyben...Ha jól tudom...Ugye? Belinkeltem neked, és utána össze is vesztem ezen Emzoli-fórumos barátunkkal-pedig nekem volt igazam ...Ugye utána nem köszönted meg? Bocs ha tévednék... De nem baj...Szívesen segítek még ha egymás torkának ugrunk is néha...Bár ha ilyeneken elakadsz, az ember megvétózza a szakmai tudásod, amit néha (elég sokszor) fényesen villogtatsz....A másik: mióta rakod össze ezt a motort? Ennyi idő alatt már faragtam volna fából....
És hamár a motornál vagy akkor azt is nézd meg légyszives a hengerbe belemegy a kipufogó ott van egy érdekes alakú vas ami rögzíti a kipufogót a hengerhez annak rá kell mennie a kiszögelésre vagy csak érintenie kell?
Amúgy meg lehet hogy én nemtudok olvasni de ebben a hozzászólásban is szerepel a "légyszives" szó amit feléd intéztem szóval nem is tudom mire föl volt ez a parasztgyerekezés!
"Nah haladunk.........nem is rossz...." Gondolom ez a hozzászólás a köszönetre irányult...
Erről meg csak annyit hogy én idáig az összes segítséget megköszöntem amit csak kaptam ezen a forumon...
Ahogy látod itt a többi forumozó hozzászólását valószínű nem velem van a hiba...
Az illemről meg csak annyit hogy a hozzászólásaid 90%-a a fikázásról, cikizésről, másik kinevetéséről szól... (Tudod más szemében a szálkát is sajátjában a gerendát sem...)
Nah haladunk.........nem is rossz....
Köszönöm szépen a fényképet tökéletesen látszik az amit próbáltam volna leírni Az a fekete vas pont élébe megy rá a hengeren lévő kiszögelésre.
Az mondjuk nem is rossz ........ha egy meztelen csiga bemászik egy meztelen kagylóba................
....."Kinek nem inge"..... Örülök hogy vannak itt önkritikus emberek is GRAT
nálad a pont
mostanában többnyire már kiborotválja az ember a @-ot
fene enné meg az ízlésüket a luvnyáknak
meztelen csiga kell nekik..........
bocs, de azért neked is voltak már érdekes megnyilvánulásaid, ő meg kérdezett valamit te kiröhögted, aztán csodálkozol hogy így reagál vissza?
Na ide figyelj parasztgyerek....Majd ha megkérsz rá! Tudod mire gondolok...Anyád nem verte bele a szókincsedbe a "kérlek"-"légyszíves"-"kösz
önöm" és egyéb szavakat? Akkor TE próbálj meg változtatni magadon! Nem gondolod? Tudom dúrva hogy ezt ide írom a Fórumra, de nem te vagy az egyetlen.....Kinek nem inge.....Amúgy meg próbáld meg rendesebben körülírni, hogy mire gondolsz! Tudod ACTIVITY .........................És ha ezek mennek, kapsz tanácsot....legalábbis tőlem Az hogy felnőtt vagy nem abban nyílvánul meg hogy szőrös a p@csöd, hanem hogy ismered az illemet...Sok sikert...
Hát amit a magasnyomású nem szedett le az akkor ott rohad meg. Na nem baj.
Lehetséges az hogy a víz miatt adott téves visszajelzést a lámpa és ha kiszárad akkor semmi probléma? remélem
megnéztem neked.
felülre kell a nagyobb törésű.
a kipufogónál nem tudom mire gondolsz de itt egy kép
És hamár a motornál vagy akkor azt is nézd meg légyszives a hengerbe belemegy a kipufogó ott van egy érdekes alakú vas ami rögzíti a kipufogót a hengerhez annak rá kell mennie a kiszögelésre vagy csak érintenie kell?
Szevasztok srácok.
Épp nézegettem az eladó gépeket és megpillantottam ezt a vasat.
80as Dt-n csak az egyik felén van hűtőidom.
Viszont ennek mindkét felén van.
És elég jól néz ki vele.
Csak nem jövök rá melyik Típusú gépé van rajta.
Nem tudja valaki esetleg.
Köszi előre is a segítséget.
Helló
Az állandó cikizés helyett egyszer segíthetnél is a másiknak nem gondolod? Ahelyett hogy cikiznéd a meghatározásaimat inkább nézd meg...
* slaugot(tömlö)
a slaugit befogod és kész ,ami lejön az lejön ami nem az meg ot rohadgygyon megg
Micsoda maghatározások. Fogjatok le mert megszakadok.....
Sziasztok!
AZ első fékcső két végénél van két "átfúrt vas" amin átmegy az áteresztó csavar az egyik vége jobban megvan törve(mármint az a vas) mint a másik melyik hova megy?
én mindig a kompresszoros olajszóróval mostam
blokkot előtte brigéciollal lefújkáltam
3 liter vízből simán le lehet mosni a motort
10 bar felé már visz mindent.........
Körömkefe? Nyertem?
Világít a visszajelző lámpa a motoron hogy kevés az olaj közben pedig nem is. Épp elötte mostam le nagynyomásúval a motort lehet hogy zárlatos lett? Vagy várjam meg amíg kiszárad és akkor megjavul?
A másik hogy ti a kipufogóra ráégett sarat mivel szeditek le ha egyáltalán leszeditek? drótkefét nem fogadok el
Palko
légyszives egy képet a pufó külsejéről
és utánna ha jó akkor adok címet és küldheted
köszi