Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

állitani kell rajta, meg kell nézni mennyin van az a cucc aminek nem jut eszembe a neve, nekem olyan 7 liter szokott belemenni általában, egy kicsivel több, tartalékig garantált nekem a 120-130 km utána meg még egy olyan 30at saccolok
sztem az R az már LCIII, láttam valahol de nem emlékszem hol, lehet nem is igaz
a müszerfal ha nem világit akkor sok dolog nem lehet, kicsuszott a vezeték vagy megtört vagy ilyesmi, nem kell komolyra gondolni :Damugy se kell sokat szerelni kb 5-10 perc alatt helyrepofozod :)
szombaton ujra összeállok haverral Kismalacok Off-road Teamként, mert ha már suliba kell menni akkor menni kell erdöre mezöre is :) holnap viszem is a játszosruhám :D
Ti egy full teli tankal kb mennyi km ert tesztek meg addig amig a tank csont üres nem lesz ? Mert elindulok túrázni nemszeretném ha hegynek felfelé kifogyna.Ma tapasztaltam egy olyant is mentem és egyszercsak ledadogott a gép én nemindúlt csak mikor tartalékra raktam.Elmentem kútra és csak 5 liter ment bele .Kb 10 literes a tank akkor 5 liter lenne a tartalék de az lehetetlen.Előfordulhat hogy a tanknak egyik oldalában volt benzin és egyszerüen csak átkelletvolna lőtyinteni?
Konkrét számadatot sajnos nem de a szerelő is úgy mondta hogy benzin szegényebb keveréktől jobban megy.
Azért Te sem voltál elég pontos "benzin szegényebb keverékkel"! De mihez képest? Mert 4T motornál 1:14,7 a tömegarány. Esetleg tudnál számszerű értéket mondani? Olaj szegényebb keveréknél nő a teljesítmény, de nem számottevően, hosszútávon meg nem kifizetődő.
Köszi a választ egy picit későn válaszoltál már vettem egy povermotort,de azért köszi.
Egy picit cinikusnak érzem a hangnemet amiben írtál... "szarod...", "Okostojás...Gondolkozz még ha nehezedre is esik..." Egy esetet is mondj amikor én sértegettelek vagy leszaroztam a motorodat gondolkozz már, nem a haveroddal beszélsz adjuk már meg egymásnak a tiszteletet én nem a sarki kocsmába járok a Pista bácsihoz tanácsér hanem olyan motor szerelőkhöz akik 15-20 éve ezt csinálják és nem babettákkal foglalkozik sőt az egyik verenyzett is... Én nem azt írtam hogy kevesebb benzinnel megy jobban hanem benzin szegényebb keverékkel szerintem a kettő nem ugyan az...
Az nem baj hogy kérdezel, csak az ilyen kérdések fölöslegesek, amire úgy is tudod a választ. Felfújom a kereket, másnapra meg leenged, mi lehet a hiba? Ugye azért nincs harag
Józan paraszti ésszel arra tudok gondolni hogy valami kis égő vagy led kiégett esetleg széttcsúszhatót a kábel.Csak inkább kérdezek mielőtt nekiállok széttbontani mindent.
Komoly hiba A józan paraszti észt ismered?
Ma mentünk kicsit motorozni 50 km et enduró üzemodban.Hát nem megy rósszúl a 3 drz nem nagyon hagyott le de nem is a legjóbb hátúl a porban csapatni.Hétvégén kicsit átnézük a gépet mert a müszerfalon a km óra nem világit többi minden más igen mi lehet a hiba valaki találkozozz hasónlóval ?
Úgy látom supermoto készül Elől alu, hátul meg krómozott ráf lesz
Hello
Pest környékén nem tudtok olyan helyet ahol olcsón küllőznek?
Na így adjon az ember tanácsot....Olyan kurva sok itt a hozzáértő tapasztalt fiatal aki ossza az észt.... Ezért nem írkálok a fórumra... De az nem azt jelenti hogy nem nézem meg, ha rossz kedvem van, itt mindig sikerül felvidulnom...Sok okos komment...Ha pedig nem fogadod el helyesnek más tanácsát, ne egyből írj hanem próbáld ki...Gondolkozz egy kicsit...kevesebb benzinnel= jobban megy.....ezt te elhiszed? Akkor kérdésem a következő: mikor eszik többet a szarod...? Ha lightosba mész vagy ha nyelezed? Okostojás...Gondolkozz még ha nehezedre is esik...
Sziasztok!
Árak a sok érdeklődőnek,az esti hirdetéshez: DT 125R hez:Gianelli kipufogó 12+ posta,povermotor 18+ posta, gy.elektronika 20+posta,telokiemelő/hátso/5+ posta. Dt80 vizes blokk hiányos 10+ posta. Bocs hogy nem 1ént válaszoltam az érdeklődőknek.
tudtommal nem, lcI az első vizes, amin dob van elöl, az lcII a második vizes amin már elöl tárcsa van.de javítsatok ki ha tévednék.
Az R az nem LC2-es?
nekem tartalékkal olyan 20-25 km -ert szokott elmenni, attól függ hogy sikerül

fékbetétet én nem vettem csak felodoroztattam, az 3000ftból jött ki az első - hátsó, és szerintem ugyanolyan jo mintha újat vettél volna...
lcIIesről van sző, az r en láttam hogy úgy néz ki.
Szasztok meg tudná valaki mondani h. hogyan kel faszán beálítani a benzin-levegő keveréket.
Légszűrőhöz való azért nem fér el mert "L" alakúnak kellene lennie márha DT125R ről van szó
Egyátalán nem sok én 20.000 ért vettem a powert (3 vezetékes 125Rbe való) ma kaptam meg a csomagot
Iagzábol nem mondott hülyeséget mert még tegnap megkérdeztem pár embert aki ugyan csak szerel motort és azok is azt mondták.
nemrég irták le mennyi a tartalék
Mennyi a dt nek a tartaléka ? hány liter? Mentem mentem egyszercsak leáll ...nemindult szivatóval sem.Megnyitom tartalékra egyből indult vagyis kb hány liter lehetett még benne ?Az első fékem kicsit karistól a hátsó alig fog a 2 fékbetét kb mennyibe kerülhet mert megyek Rmc be rendelni.