Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát pedig ez a légszürő fedélbe valo, de hogy mire jo azt nem tom




ja és lenne 1 kérdésem lc2 es125 öshöz 1 power motor megér 10 ezret?
mert én kicsit sokallom de olcsobban nem találtam és hát 10 ezer nem kevés pénz és igy power nélkül nem az igazi
hoppsz kétszer adtam hozzá ugyanazt a képet
ez micsoda a mi a képen van, amikor vettem a motort, dobozban kaptam hozzá dolgokat, ez is közte van, csak foggalmam sincs mire jó, a szélesebb vége a levegőszűrőbe megy bele pont, de ott meg nem fér el.
Húúú bakker rendesen féltem... De most tényleg...Az EXTRÉM kategóriában megállná ez a vidi a helyét. Grat... Hát a gyerek se pite...Nem nagyon maradt le Dobd el a DT-d..
Hát akkor válts szerelőt, jó nagy hülyeséget mondott.....Azt nem mondta hogy neki akkor van orgazmusa, ha a kútba fejeseket ugrik? Mert igaz!
Kütyaütő!
Az a gázkarnak nevezett sz@r azért van ott a jobb markodban, hogy menetközben tökig tudd csavarni!
Ne alapjáraton ügyeskedj, huzd neki
igy-e
Szia! mennyibe adod a Gianelli Kipuffot?:) 1 ismerősömet érdekelné!
Az agip fullspeed olaj tökéletes lessz bele! Én is azt használtam 1,5 évig de nálunk már nemlehet kapni sajna.
Hali!
engem érdekelne a power motor maga az mennyi lenne ?
én régen úgy használtam de azt mondta a szerelő ismerős hogy a 2t-nek inkább benzinszegény keverék kell akkor megy jobban.
Lehetőleg csak az jelentkezzen a cuccokért, akit komolyan érdekel .Jólenne de... ,stb, szórakozók, unatkozók lehetőleg mellőzzenek. Köszi
amúgy olyan jó hogy leírtam hogy most voltam a kdx-et megnézni (tudod nem Yamaha DT 80 hanem Kawasaki KDX 200)
Szevasztok!
Pár cuccos DT 125R hez:Povermotor, gy. elektronika,telóhosszabitó/hátsó/Gianelli rezó
ezt sosem értettem
mit jelent hogy emeli az elejét?
a kerék ilyenkor a levegőben van?
mert nekem az xt csak egyesben "emeli" többiben kiforog inkább a kerék, még 3.ban is
80as meg szart emelni
Jó a vidi tartalmas . De legalább annyit megtudtunk belőle, hogy olyan szegény a benzin+levegő keverék aránya hogy erő hiányában is szenved ettől.... A subert tűn lévő szinttartó seagert tedd alulról a 2., rovátkába... És érezd a különbséget Sok sikert...
Köszi a felvilágosítást, azt hittem valami vackom van nem is gondoltam, hogy ennyi az új ára
nah ma voltam megnézni a kdx-et vmi erősebb gépre gondoltam de nemvolt rossz ha nagyon forgattam 3.ba még emelte az elejét nem egy yz olyan 38 le körül lehet de szerintem teljesen jó volt. csak már vinnék el a DT-t.
lehet hogy 1 kicsit drága..... de ha belegondolsz,újonan is 40-50 ropi, és nincs szerintem a 2 közt annyi különbség:)
de mégis felébe kerül
amúgy meg ráér hogy elvigyék, nem sietek sehova...
Voltam motorozni az Iharosban hát..30 km et mentem és már a hátam fáj mint állat a moci iszonyat megy 5 ezres fordulaton 3 as 4 esben mentem dobnak felfelé 2 es sosem dobok neki.Vettem bel Agip speed full synthetic 2 t olajat ezt valaki ismeri? 2500 volt/l.Azt irja csúcsminőségú verseny olaj.

A sárga az bátyám 400 as drz je az igaz jóbban haram de végre szinte ugyanannyi.
Császtok. uj vidim van .nézzétek meg plz
http://sportmotor.hu/motoros_v...
Szia!
Van egy ilyen dobom nekem is, azt hittem valami tákolmány , amúgy szted amin hirdeted annyiért eladható?
Ha ráütitek az nem jó... Akkor dőltök a legnagyobbat.... Szerezzetek egy olyan hengert amin dombornyomott a felírat, és onnan vágjátok ki... A többit rátok és kreativitásotokra bízom....de nem én mondtam! Sok sikert
Oks kösszi.
Esetleg vmi sufni tuningos megoldás?:)
És az nagy gond ha nincs benne semmi?
Értem, OK.