Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet hogy rósszul fejeztem ki magam nem egyfolytában mennék 200 km. Péntek délután és a hétvégén nem nehéz azt a 200 km ert bele tekerni egy mociba .Egy hétvégén ide oda motorozással 100 km et megyek kb simoval.ÉS azért egy egy ilyen nagyobb mocival 80-90 es útazó val lehet már haladni úgy nézed egy óra alatt megvan 80 km akkor már 3 óra allat megvan az a 200..........
Kár hogy a Diesel motorkerékpárt még nem találták fel.... Megnézném simsonos barátunk hátát 200 km turné után... Ha valaki ennyire fogtechnikus, minek vesz motort? Általában ezek az emberek szoktak a legjobban befürdeni....Sok sikert a motorvásárláshoz...
4.5 liter és a 7 liter között van külőnbség 2.5 liter 100 km en egy hétvégén (200 km körül túráznánk) akár 5-6 litert is spórólnék a xr el + olaj simán van 2 ezer ez egy hónapra számolva nem is olyan kevés. Bár jóbban érzem a 2 ütemet a 4 ütem nyomatékos és 250 cm3 egy jó dobbal ütősen tud szólni ..
Ja az olaj én próbáltam már sokfélét,de a Repsol Schooter 2T(full sintetikus) vált be igazán,kevesebbet fogyaszt érezhetően hajszálnyit dinamikusabb stb...Az ára itt 2000FT/liter,jelenleg Castrol R2-es van benne 4000Ft/liter,semmivel nem jobb...
Egy 250-es 4T megeszik 4,5 litert egy 25ös dt 6-7et,azért nem a duplája! Dinamikára kb mind2ő ugyan azt tudja...Ha az évjárat miatt nem tudsz dönteni,az a 2év semmit nem számít,meg kell nézni mind2őt,kipróbálni,meghallgatni stb...Ezután dönteni!
Szerintetek mit éri meg jobban venni egy 125 ős dt-t 98 körülit vagy egy 4 ütemü honda xr 250 est 96 ost ? A négyütemü keveset fogyaszt de drága a szervizelés ,a dt-t olcsobb felújitani de többet eszik majdnem kétszer és a jó minőségü olaj sem a legolcsobb (minimum 3 ezer/liter).nem tudok dönteni.......
A dt125 .s a dt125R között mi a különbség?
1200ft.
Felénk meg olyan fasza idő van egész héten, hogy mindennap ki kell mennem motorozni.
Már kezdem unni!
Üdv van egy eladó Yamaha DT-m 125 ccm Ha esetleg érdekelne valakit nagyon sürgős lenne eladnom!Nézzétek mega képet és ha érdekel valakit hívjon.0630859 3551.
én is ismerek ilyen arcoskodo srácokat, de nyugi még röhögni fogsz rajta amikor majd kenyerré nem fogja neki futni pár év mulva mert nincs kit lelejmolni :)
el kell keseritselek, de egyetértek veled, mivel mind a két motorért megdolgoztam, nyár nekem sem a hesszelésröl szolt, bár szerencsére nem kellett mindig meszet hordanom :) (de a cementeszsák is van olyan szar)
ezügybe eggyet értek vele mert 1 pénzes havernak rx-e van és ott pofázik állandóan hogy jobban megy és egyszer meguntam és szóltam neki akkor pattogjá ha az összes szabadidőd arra megy el hogy megdolgozol érte.
gyári indexek? mennyibe adod db-t mert nekem kéne 1 meg egy indexbúra
kiveszed a simeringet a blokból és rá van irva , ha lekopott akor beviszed 1 csapágy boltba és megmondod hogy ien kell és már adják is
szerintem simán belemegy
Imádom mikor olyanok fikázzák más motorját....akik életükbe még egy falat kenyérért sem dolgoztak meg....Én 14 évesen meszet hordtam egész nyáron, és annak fejébe kaptam fatertól egy 25 ezer forintos robogót. Majd következő évben, nyáron cementet hordtunk a DCM-ből, amikor még puffogtatós, s nem raklapos cement volt. A sok vállazástól leszakadt a lapockámról az izom... Ennek fejébe kaptam meg nyár végén az első endurómat...Ami egy levegős mtx- volt. Akkor te még anyád csecsét "szoptad"... Úgyhogy jó lenne ha senki nem szapulná a másik motorját...Inkább a sajátod legyen olyan állapotban eladás előtt, (ha arra kerül a sor) hogy ha kimegy egy vevő ne a hányinger kerülgesse...És majd ha megdolgozol érte, akkor tudod igazán értékelni, és nem viszed ki a sárba. Csak heccellek...
most az enyém is megy, igaz végre szar :D de multkor alattam kettesben még kicsit felemelte az elejét nagy gázra (105 kg vagyok:))
Nem...de ez legalább megy, ha nyelezed....nem csak prüttyög
A teló sztem is egyezik, tökéletes 10eft.
A 80-as nem poweres, más az elektronika sajnos...
meg az első teló az aszem az ugyan az, és lehet az is érdekelhet korrekt áron
powerelektronika ugyan az mint a 25ösé? valami 34x tipusjelzés van ráírva.mennyi az annyi?
szia gyureszmustang@citromail.hu
Nem akarok kötöszködni de rá van írva a mérete