Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs Msn-em, mi az e-mail címed?
hay szeva engem érdekelne egy pár dolog pl blokk idomok ha tudsz vegyél fel msn re akár most is gold0108@msn.com vagy irj emailt üdv kovács
Hey! Vki meg tudja mondani a 125R-es DT-nek a váltó szimering méretét?
.....80LCII....
Sziasztok!
Bontódik,... ha valakit érdekel valami belőle írjon!
hy!
Szerintetek egy gyári 125x-be bele tudok teni endúró felniket? Ugye bele? azt tom hogy a féket át kell variálni csak hogy a telók nem-e rövidebek mint az endúrónak?
Hát az az igazság hogy én sem nagyon merek hozzányulni a motorhoz.Inkáb előbb kérdezek aztán cselekszem. .
A sportrezoról annyit hogy nem szeretnék a motorra,elég nekem az hogy a folytást kiszedetem mer kb. 2 évig kell a motor de ezalatt az idő alatt nem akarok hozzányúlni.Ha a folytás ki lesz szedve nekem már elég.
a 89-es már nem ugy néz ki mint a mienk? mert ennek a dizájnja tök olyan mint a 80-as LCII-esemé





csak szörszálhasogatás, remélem felveszed
valszeg nem ugyanaz a fojtás teljesen, mert a gépeink 10 évvel ujabbak annál :) sztem a legjobb, ha szerzel rá egy sportrezot, aztán ahhoz álitjátok ak arbit, ilyenkor jo ha van jo szerelö ismerösöd, aki ért hozzá és azért nem te csinálod :) (ne érts félre biztos érted meg minden, de én sem nagyon merek hozzányulni egyedül kérdezés nélkül, lévén szo drága játékrol meg arrol h nincs tapasztalatom, mert ez a második motorom :))
Jó engem nem érdekel ki mondta.Aki mondta annak szólt. Ennyi
Tényleg nem tudsz figyelmesen olvasni . Mert én írtam neked nem Ozaki9....
Hello.
Ozaki9 elhiszed hogy tudok olvasni?
Tudomásomszerint ezt a valamit(topikot) azért csinálták hogy lehet kérdezni.Vagy én tudom rosszul ? Itt már mindenki tud mindent,vagy mivan?
Ja a másik meg az hogy amit kawa550 belinkelt csak gyorsan átfutottam és megakadt a szemem ezen a folytásdolgon mivel az én motoromban is valoszínu hogy benne van.De mivel nem olvastam el olyan részletessen ezért ugygondoltam hogy inkább megkérdezem.
De most már mind1 ha így válaszoltok(Ozaki9).
Amugy nem érdekel hogy ki mit ír rolam és megbocsáltok Ozaki9
Nem.... építkezés miatt meg nagyobbra váltás miatt meg ilyenek....Hazudhatnék bármit...de ez az igazság...
kihasználatlanság miatt , ,


miért adod el, nagyobra váltasz?
Sziasztok eladó a vasam....akit érdekel cupp ide Kihasználatlanság miatt!
5 körül nézz ide, szerintem addigra hazaérek.
Legalább megnézem azt a roncsot és jól leszólom.
kawa bácsi rá tudna nézni vmikor a fékemre? ha van öt perced valamikor..
Ne aggódj, most nekem is kezdődik a gája.
Csinálok egy emelőbakot a mocinak.
te motorozol én meg szopom a phaszt az eredetvizsgával egész idáig
Na, ma az idő is jó volt, szabin is vagyok,délelőtt kitoltam egy jó fél tankot a környékbeli dombokon.
A sisak meg a szemcsi fasza, nem nyom, nem lötyög, nem párásodik, és még egész jól szellőzik is.
Szal mondhat bárki bármit, életem egyik legjobb vétele volt ha azt nézem hogy pár motorosmagazin áráért vettem.
Bocs,idézőjelbe kellett volna raknom...
Te sem tudsz olvasni? Ide csak dedósok járnak? Olvasd el mégegyszer......szó-ta-gol-va...(ott a címem 2ővel lejjebb)!
nem kell állitani az olajpumpát ... pont azért füstölt annyira fojtva
Te sem tudsz olvasni? Ide csak dedósok járnak? Olvasd el mégegyszer......szó-ta-gol-va...
Hello.
Elolvastam kawa550 belinkelt tesztjét.
Az lenne a kérdésem hogy még elvileg nekem is benne van a motoromba a folytás és majd ki szeretném szedni.
Namármost az a teszt amit kawa550 linkelt be abba azt írják hogy ha a folytást kiszedjük akkor az olajpumpát is át kell állítani.Ezt ti hol tetétek meg vagy egyáltalán megtetétek?