Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem elviszed egy gravíroshoz és szerintem gravíroznak bele akármit.
le kell reszelni ennyi kb
de engem az érdekelne hogy mivel lehet beleütni
Halihó Mindenkinek
Hengerből hogyan lehet kiszedni a 124cmm-es felíratot.Írjatok pár ötletet....Kösszi,mert nem szeretném ha a rendőr kiszúrná!
Előre is kösszi
Sajnos nem 3 vezetékes kellene és olyan ami egybe van építve az elektronikájával.
Szasztok!
Fúvókáztam a minap (meg let picit nagyobbitva) És útána nem nagyon sikerült beálítani a megfelelő benzin levegő keveréket. Valaki eltudná mondani h. hogy kéne normálisan beálítani úgy h. a legjobb legyen a motornak és nekem :) (most kb 125-ös fúvoka van bene (gyári méret) ) Ehez kéne frankón beálítanom. Alapjárat van meg megy is a motor, de nem tudom h. megfelelő-e a beálítás.
Helló!
Köszi a segítéget, majd megnézem hétvégén, ezzel még úgysem bróbálkoztam....:D
Szia!
Fekete, lapos és a vázra van hátúl az idom alá csavarozva? - talán bele van írva, hogy Yamaha? TZR-en van valami hasonló, ha egyre gondolunk.
http://www.vatera.hu/yamaha_tz... -

Ez TZR, nem jó a Dt-re?
MIvel a moci svájcból van ezért itt nincs regisztrálva ezért nálam lesz a vámpapir meg svájci papir fénymásolata.A 125r matrica le lesz szedve a hengerre meg rá ütjük bátyámal a hires 49cm3 at xd.Hanga szinte alapjáraton olyan mint egy fojtot róbogonak .De mikor már pörög visit mint állat.
nekem is hasonló bajaim vannak(bizonyos fordulaton ledadog), a srácok itt karburátor úszószint beállítást javasoltak, de még nem volt rá időm.
yamaha dt 80 eladó 60000 ft. 20 377 9746. Debrecen.
jonak néz ki!
rendszáma nincs ugye? amugy szépnek tünik, csak nehogy ráfázz :)
ma bosszantottam kicsit a rendöröket, látam h mérnek, beálltam a trafi elé keresztezödésben és egy darabig dekkoltam mintha a forgalomtol nem tudnék menni :P aztán nagy hanggal elhagytam öket, közben röhötem mert épp két simsonos kölöknek irkáltak valamit, gondolom nem sok jogsijuk volt :D
Megnéztem egy Kawasaki kdx 125 őst tegnap kivülről nagyon szép állapotban volt de a motorja.... 60 annál többet nemment csörgött zörgött minen rajta a kórmány rezgett szétt vólt húlva.Egy simson jóbban ment nála.Makád on volt 185 e ért senki még felse hivja felesleges.....http://www.hasznaltauto.hu/2441312_kawasa
ki_kdx_1996
Helló mindenkinek!
Köszi a segítséget, de ezeket már sajnos végigzongoráztam...kipu, légszűrő, karbi, power, gyertya, mind meg volt....annyit felejtettem el leírni tnap, hogy hideg motornál jó, csak meleg motorral sz.rakszik....ha tudtok még vmi tippet adni azt szívesen venném....:P És köszi mégegyszer az eddigi segítségeket is....
Így ránézésre kép alapján egész jó állapotban van jól néz ki
Hogy tudom elérni?
Eladó 1 Yamaha DT80 LCII-esre való Gianelli Sportkipuff 25000 HuF frissen festve
A xr-t elvitték ezért Dt-vettem vélemények :?
vettem a nejnek egy yamaha jogot
99es gép istentudjamennyi km van benne
de ami a lényeg:
denso gyertya volt/van benne ami 99 óta nem volt kitekerve belőle (gazdája azt sem tudta merre van)
a testelektródán olyan 4-5 mm lerakódás volt de szinte minden részén volt pár mm lerakódás
és pöccre indult mindig
lekapargattam és ment vissza következő 10 évet tuti bírja még
ezér ki baszna le? k.kovácsot kellene megkeresni neki vannak cuccai
SRÁCOK!
Segítsetek légyszives!
1997-es Yamaha DT125R-hez kellene a power motor valaki tud egyet? ha igen mennyiért?
Nagyon fontos volna!
Nem leba**ós válaszokat várok hanem segítséget!
A kipufogót ne hagyd ki a pucolásból.....
légszüröt pucold i, karbit is mert lehet h el van tömödve, söt sztem több mint valoszinü, emg ahogy Kawa is mondta még gyetyát nézd meg ha zek nem segitenek
Hát elsőre pl pucold ki a karbit, cserélj gyertyát, és nézd meg hogy mozog-e a power.