Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
érdeklődni szeretnék Yamaha DT 80 LC2-esre supermoto cucc van-e eggyáltalán?
és ha van hol lehet szerezni? és mennyibe kerül?
megvan még csak pályára nem akarom kivinni az meg úgy kicsit cink hogy kimegyek és nézem hogy énis ott lehetnék:S max vki odaadja vagy 2körre a motort de az 0:S
mi lett a Dt vel?
nem mondtam egy szóval se hogy nem lehet..... mondjuk idáig csak 4t crossal mentem havernak ha készlessz a 125ös yzje majd megyek azzal is és majd eldől de eddig a 2t jobban bejön
nem úgyértve normális hanem olyan amire nem megy rá az első héten a motor árának az 5szöröse
Soha nem lesz normális...
szerintem 4t vel is lehet jókat motorozni
igen
írtam emailt
4t nem élvezet én csak azé vennék 4t-t mert viszonylag olcsóak az xt-k és jól mennek olyan 200körül már lehet kapni... viszont egy 50le körüli 2t elég drága meg sokat is eszik de mindegy akkoris csak 2t inkább várok egy évet hogy legyen normális 2t
Te vetted gázkart ugye?
Csak az index, de küldök róluk képet holnap, írj e-mailt.
Első v.hátsó kell, össz - vissz. 2db van .
szerintem dt-t vegyél 250 4t-nek se olyan kicsi a fogyasztása szerintem ...
A folytások benne vannak?
az index meg külön 1 búra?
én mikor életemben elöször motorra ültem mindjár nekem kellet menni
szomszédék robogoján kb 10 éves voltam , beinditották ráültem és ahogy a filmekben láttam cswö gáz
kapartam 3 métert a murván mindenki ugrott után nam ,és nem estem el aztán alig mertem huzni neki
kb 4 év mulva ültem legközelebb motorra mikor simsont vettem, ugyhogy nem kezdtem korán
Jawa 350 2T! A régi csepptankos. Az volt az első nagymotor a simson után amivel mentem.
Nehogy lefulladjon és beégjek a haverok előtt, jó nagy gázzal indultam. Ennek eredményeként egy 20 méteres egykerékkel indítottam, aminek a végén ott várt egy XXXXl-es zakó!
hátmég 1 685-ös maico 1 hengeres enduro és 2T
RG 400? odabaszhatott :D:D
"Amúgy ha lenne 2T be nagy hengerürtartalom az lenne igazán nyomatékos" Volt kedves Ozaki9....Honda NS 400 F és most ezt nem pontosan tudom Suzuki RG? 3 henger 2 ütem 3 karbi rezgős, 3 kipu vezérlés...Volt szerencsém vagy 15 éve egyet Görög kölcsönzőben kipróbálni...Hát mit ne mondjak szó szerint bef@stam...De nagyon balesetveszélyes volt ezért betiltották a gyártását...Hirtelen jött a nagy lóerő...
Nekem is volt egyébként 4t motorom,meg a legtöbb ismerősömnek is az van...Más érzésre menni az 1ikkel más menni a másikkal,lehet érzésre jobban megy az 1ik,valójában meg nem! Én úgy szoktam csinálni adott 3villanyoszlopköz azaz 75méter(nálunk ennyi) aztán gyorsítok mennyi km/h-ra megy fel addig! Pl nekem a dt 70re megy fel..
Kedves Darknox cuppanj már le a témáról.... Nem gyanús hogy az imbuszfejű csavarnak van a legmagasabb feje? Ettől csak rövidebbet vagy ugyanakkorát tudsz betenni... De ha rám hallgatsz tedd vissza ami benne volt...Mondtam hogy nézd meg...kontrollon, hogy nem ér bele... Ha felidegesítesz szétszedem az enyimet, és levideózom neked.....
Azt hittem terepre kell a motor...80-90es átlagot megnéznék ott,vérbeli profi vagy...Figy,próbáltam már sok motort ez a 4T nyomatékos szindróma ott terjedt el,h sokan próbálták ennek meg annak a rég 600-650es 4T motorját,aztán adták tovább hú vazze ez de nyomatékos gép...Közbe meg nem! 125 2T 15-19Nm között van általában...250es 4T nek szint így 18-20körül,motorfüggő,hogy a 4T alul nyomatékos-e vagy fölül! Pl régebbi honda nx dominator 650,xl stb mind a végén nagyobb fordulaton mennek jó! 250be nem tudom mit néztél a klr és ttr is felül "erős" alul nem! Újabb 4T-k Xr400,WR400,426,450 mind alul "erősek" fölül már rosszabbul mennek,tehát alul adják le a nyomatékuk maximumát...Nem tudom mit néztél 4T be 250esbe én ezt tudom mondani,nem tudom segítettem-e! Hangsúlyzom motorfüggő,egyébként 125 2T általában ha forgatják megy úgy mint a dupla ekkora 4T sőt vannak kivételek is ahol a 2T odaver nekik! Amúgy ha lenne 2T be nagy hengerürtartalom az lenne igazán nyomatékos cr500 73Nm,még egy 600as régebbi enduronak 48Nm körül van a nyomatéka...
én a multkor a 30 km-t kb 30 perc alatt tettem meg, szoval akkor én kilométerenként eg perces sebességgel tudok menni xD
amugy meg én a 4T-t választanám a helyedben, nekem egyértelmü, nézegettem is öket de az A1es jogsim 125re szol csak :S sebaj, igy legalább lesz korlátlanom mikor amugy csak korlátozott lehetne :DD
Üdv!
Akkor valaki megmérné nekem a powernél azt a két csavart? a mellkelt képen látszik is az egyik bekarikázva, a fejének a magassága kellene.
Bocs tenyleg... te is utazót írtál... csak átlagot számoltál...
Én Pestre mentem múltkor, és 3/4 óra alatt tettem meg 30 km-ert....Akkó lehet szar a motorom? Vagy nem számolhatok 80-90- es átlagot? Hogy is van ez? Ha 80-90 -es átlagot számolsz, akkor az azt jelenti hogy helyenként ha nyelezed, belecsúszol 160-180-ba is? Ja bocs....rossz voltam matekból...meg csak egy szar szakmunkásom van....Az amire te gondoltál az az utazósebesség... Teszem fel autópályán Bp- Zalaegerszeg. Megnézném utána a segged....