Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és az normális hogy az én hengerem majdnem forró, a hűtő meg szinte hideg, épphogy langyos?
hello, fel lett újítva teljesen a dt m blokkja és kegyetlenül melegszik a vize, 3/4 énél van országuton de ha megállok vele felmegy majdnem pirosig, ha 20 km után lenne még megérteném de már 250 nél vagyok, lehet -e hogy a tankba plusszként öntöttem még a 9,5 l benzinhez jó 1 deci motorolajat, melegedhet attól ennyire?
Én is meg szeretnék válni az enyémtől jövő tavasszal!
Vagy suliba járni
És a fogyasztása is alacsony
én is eladnám ha lenne másikra pénzem
Ezennel a fórumot megszüntetem....
ha már itt tartunk jövő nyáron én is eladom ... vagyis azt tervezem
Karika !
xd Szvoboda ... az én nevem meg Szloboda xD..de én nem vok oan jo mint ő
hello tud valaki 125-ös dt-re fordulatszámmérőt?
hali,
szükségem lenne 2 db működő termosztátra dt 50 lc blokkhoz
ha valakinek van, írhatna
köszi!
Helyes.... adja el mindenki a sz@rját legalább csökken az oldal látogatottsága . És az is cuppanhatna, aki neves crossosunk Szvoboda nevével regisztrált... Hát szép mondhatom...Csak olyan szeretnél lenni mint Ő.....
Slimé az enyém volt még tavaly ilyenkor, sztem fasza kis gépek gyárilag (fojtva) azt tudják mint az 50esek, kicsit erösebbek de nehezebbek is (DT80 LCII ~110 kg...)
elsö motornak ideális, máskülönben nem érdemes (esetleg melozni, vagy horgászni menni :))
hű máér nemrtok írni, bocsika, késő van, sok volt a mai nap nagyon .....
sziasztok
Bence
Jó, akkor a dzrmélyeskedést ismét próbálom nem észre venni, bárcsak más is ezt tenné.

Na figyusz a rendőrségre én nem mentem, miért mentem volna? ha nem közúti baleset, más pedig nem volt érintve, akkor úgy tudom nem is kötelező. Egy valamibe szeretnek bele kötni a biztosítók ilyenkor: ha netán jogsi is oké meg rendszám is meg minden, akkor abba, hogy bizonyára ittál valamit, ha nem volt szondáztatás a baleset után. na én kijátszottam őket persze, mert kértek ezek mindent, de én pályán sérültem, és se jogsi se semmi, evidens, de aztán csak fizettek, tudod az az agyrázkódás jó volt arra, hogy ami olyan kérdés, arra azt mondtam, hogy az agyrázkódásmiattai amnézia miatt fogalmam sincs egyáltalán hol is történt a baleset :-)
Csak megsaccolni tudom ..... na csak mert elkezdtek azon is kötekedni, hog ymagánterület vag yközetület, mert ha magán, akkor állítólag megintcsak nem fizetnek ..ááá tudja fene, persze van ezer féle biztosítás. Én is nézek most egy jobbat, mert ez gáz nagyon.
DT-vásárlás ügyben én már nem mondok semmit, mert megint le leszek ugatva, ha valaki félreérti az írásomat, és megint dt helyett yz lesz a vége .. :-)
amúgy jó kis moci ..... de miért pont 80-ast akarsz? mert ugye az 50-eseket most még értem, a 80-sok olyan közép, de a 125 már egész erős ... Egyik havernak van 80-asa, majd megkérdezem mégis milyen.
Bence
az én 80as DT-m is eladó:
http://www.hasznaltauto.hu/2405012_yamaha_dt_19
94
msn: boss_b-boy@hotmail.com
Szeva!

Az én 80as Dt-m eladó.
Adatlapomon vannak fenn róla képek.
Üdv!
srácok ha valakit érdekel 2003 májusi DT125R akor irhat nekem is, igaz mivel nem tul régi és rendszámos, ezért drága, bár mivel küklsöleg rendesen bele lehet kötni, az ár irányár, 495 000 huf (viszont a karistolásokon és kifehéredéseken kivül nincs baja, csak ahogy elötem bántak vele, viszont nálam teljesen rendbe van rakva, amig nálam marad folyamaotsan fog fejlödni külsöleg is :)-ja és persze minden jol müködik rajta)
Hello minden Dt-s nek azért írok most nektek mert szertnék egy kis segítséget kérni Dt-vásárlási ügyben.
Hogy kb. milyen ártól kezdődnek azok a gépek amihez nekem nem kell hozzányulni és csak használni kelljen de azért jól is nézzen ki és legalább jól is menjeny.
Jah és hogy egy 80-as vásárlásánál mit kell figyelembe venni és hogy mikre kell odafigyelni amivel pl: be tudnák az embert csapni:
mindenki segítségét előre is köszönöm ÜDv:mada dévid
szerintem ha a saját udvaromon kiviszem a garázsajtót csak nem kell mennem a rendőrségre

ja és a biztositásról, nem lehet úgy kijátszani, hogy mondjuk nem azt irod be / mondod hogy extrémsportoltál, hanem otthon a fürdőszobában törted el a kezedet? ha csak "simán" töröd el nem extrém módon, akkor talán jobban fizet
hát a biztosítórol csak annyit, hogy nekem 2 hete volt egy viszonylag csúnya balesetem, ahol nem én voltam a hibás, most várom a rendőrségi papírokat, aztán szerencsét próbálva bemegyek a megoldások A-Z-ig biztosítóba, hátha az egyik törött indexemet talán kifizetik. A viccet félre téve ezek után amiket mondtatok kezdek aggódni, hogy lesz megfizetve akárom, mert már naon jó lenne fizzaülni a gépre,és magam mögött tudni ezt az egész herce-hurcát
"hog ynaponta nincs fél órám, hogy eljátszadozzak a képekkel," De fél napokat írogatni, arra van időd. Na mindegy ezt ne kötözködésnek vedd, de folyamatosan megad ellen beszélsz.
Ezt mostmár nem értem! Azt mondtad, hogy a 2T nyújt neked igazi élményt! Most meg akkor mégis 4T-vel versenyzel?
Már bocs, de szerintem ez nagy hülyeség: "hogy amig közforgalom előtt meg nem nyitott magánterületről van szó, addig oké, addig kisgyerek akár buszt is vezethet, ámde ha ezen a magánterületen baleset történik, ugyanolyan értelemben "közúti balesetként" értékelik., ahol már viszont előkerül akkor a jogosultság kérdése, azaz jogsi, forgalmi, rendszám."
Akkor szerinted ha a fiam aki 10 éves és minden hétvégén viszem a magántulajdonban lévő zárt Vejkei krossz pályára motorozni(most is épp készülünk indulni) elesik a pályán és teszem azt eltörik a keze, akkor engem felelőségre von majd a rendőrség" járművezetés jogosulatlan átengedése"," hiányzó biztosítás" és" forgalmi felszerelések(lámpák , indexek,stb)hiánya" miatt?
Hát tudod....
Hááátt izé, éppen erről írtam, hogy ma már nincs olyan, hogy "senki földje" és bizony egy földút is gázos, ha elkapnak. Én persze mindent rendszám és jogsi nélkül értek persze és nem 50-essel. Na az meg hogy egy adott erdős terület éppen természetvédelmi vag ynem, na azt vagy kitalálod vagy sem, de nem mindig van megjelölve vagy legalábbis nem mindig azon a "fő" erdei ösvényen mész be, ahol a tábla ki van téve.

Na én is mesélek egy jó storyt:
Mi erdőbe elmentünk páran, vegyesen amolyan relaxként, volt aki crossal, volt aki enduroval, na és mit ad isten, a vadász amikor elmentünk mellette, egyik srácot a puskájával úgy derékon vágta, hogy elesett a motorral. na amit a vadász utána kapott a gyerektől azt nem kell leírnom, el tudjátok képzelni, mert jól kifogta az idióta, pont egy full izom elég agresszív srác volt, úgyhogy felkelt a földről, de azt nem köszönte meg a vadász, mert hadonászhatott a puskájával, pár perc múlva már csak nyöszörgött.
Hát nézd, jogilag én annyit tudtam meg, vagyis páran mi, akik utána kérdezgettünk, hogy tehát nincs "senki földje" és egy földút is vagy magántulajdon és akkor a tulaj tesz feljelentést vagy erdőgazdasági terület, függetlenül attól, hogy természetvédelmi vagy sem, és ott kötöttünk ki, hog ylegálisan sehol nem tudunk motorozni, csak kijelölt pályán. De olyan is volt már, hogy a pálya melletti területeken olyan fél km-es körön belül keringtünk, és azért is elkezdtek kergetni minket, persze nem sok sikerrel, de próbáltak elkapni. Na most ha baleset van, akkor én úgy tudom, hogy jogilag viszont ugyanolyan megítélés alá esik valóban, mint a Moszkva tér :-) Rendőrtől kaptam a tanácsot, ill. a jó példát ezt érzékeltetni, hogy amig közforgalom előtt meg nem nyitott magánterületről van szó, addig oké, addig kisgyerek akár buszt is vezethet, ámde ha ezen a magánterületen baleset történik, ugyanolyan értelemben "közúti balesetként" értékelik., ahol már viszont előkerül akkor a jogosultság kérdése, azaz jogsi, forgalmi, rendszám.
Hát tudja fene, mi is össze vagyunk már kavarodva, mert utána jártunk, és elvben tehát sehol nem tudunk legálisan motorozni a pályán kívül, hát aztán a gyakorlat persze más kérdés, hiszen kergettek már minket is párszor, aztán nyilván fennakadnak az első kis dombnál, csak azért nem megnyugtató ez így.

Én konkrétan arra lennék kívámcsi, hogy ami nem term.véd.terület, ott mégis milyen szabálysértési tényállást állapítanak meg, azaz mit követünk el? Persze attól még ha erdőgazdasági terület, akkor szintén az övéké, tehát ismét magánterület ..jaj nehéz kérdés.

Na biztosításról nem tud senki semmit? Kár mert nagyon kéne, eddig kétszer jól jött volna, ha van komolyabb, ajelenlegi az egy vicc. Jó ha a műtét tizedét fedezte. De én próbálkoztam sokat, mindig azt a választ kaptam, hogy extrémsportra nem kötnek, mert túl nagy a kockázati tényező, na meg kapásból elakadtunk mindjárt a rendszám kérdésénél is. Már azon törjük a fejunket, hogy ausztriai biztosítóval kéne kezdeni valamit, hiszen a jelenlegi vacak biztosítás is úgy szól, hogy érvényes az EU területén, semmi más nincs kikötve. Csak nem tudom magyar állampolgárként lehetséges-e. Ha valaki tud valamit, ossza már meg , köszi.
Bence