Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és tényleg megkergettek?
Elsőkerékbe valóm van.
Ha érdekel.
srácok fasza:S pont kezdtem gyűjtögetni a DT-re hogy megcsinálom már a gázhúzót megis rendeltem erre rendőrség ma házhoz jön és kitálaltak mindent muteréknak hogy 4x kergettek meg 1x elkaptak meg ilyenek:S szval most adhatom el a DT-t és vehetek vmi 50es motort:S sztem jog lessz meg marad vagy 130 és nyári meló ballagás meg ilyenek és megpróbálok összehozni egy crosst:P
hello! Küllőgyártót tudok,ha érdekel,én is úgy cseréltem az összeset.
Nincs vkiek véletlenül eladő küllüje 80as dt hez?vagy egy rossz felni amibe vannak küllök?
Nem nem trapéz alakúak. Többfelé érdeklődtem végül is a lényeg hogy mindenki alsónak mondta a feszítőset... Köszönöm a segítséget. Na akkor megyek oszt összehányom a motort....
én tegnap bevásároltam, elcseréltem a DTét egy 94es deltaboxos TZRre, forgalmival rendszámmal hát ujra kell mindent megszokni
ez egy tipikus kupec gép
valami ratyi gép volt kicsi pénzért felújították és várják a madarat
ilyenhez még általában azt is írják női tulajtól...........
220ért már rendszámos xt600at hirdetnek itt
külalakja egész jó többit fülelni kellene
nem rendszám nélküli 80ast kellene ennyiért kínálnia az embernek
az alsó alá,és azért kell, mert az alsónál már jóval kisebb erővel nyomja a hengefalhoz a nyomás a gyűrűt.
Azoka gyűrűk nem trapéz keresztmetszetűek véletlenül?
Sziasztok kérdésem a következő lenne: Megjött az új prox dugó szett. Viszont felemásak a gyűrűk, vastagságbeli eltérés van köztük... A vékonyabbhoz adtak egy rugós feszítőt is amit a gyűrű alá kell a dugattyúhoronyba illeszteni. Kérdés:melyik gyűrűt hova tegyem? És miért?
ami eladó ?
nincs véletlenül fékkarod ?
yamaha dt műszerfal eladó: egyben 9eft,külön:fodsz.m :6eft,km óra 5eft
még mindig nincs senkinek olyan gumi ami a karbi és a légszüröház közé valo,125 ös lc2 eshez
szép darab
http://www.hasznaltauto.hu/2397564 Ettől a faszitól vettem én is az enyémet , svájcból hordja be a dt-ket! Nekem nem volt vele nagyobb gond csak az ami egy ilyen idős motornál szokott lenni...!
gyere msn-re korábbi hozzászólásnál megvan a címem...itt elég hosszú lenne taglalni...és sokáig tart-jó keresést
250.000.- egy 80-as-ért ami '93-as? Sok sikert! Erről beszéltünk hogy ezt nem fogja megfizetni neked senki....Bocs nem kötöszködni akartam....Nézz árakat...
Mikor lett festve? Csak azért kérdem mert azóta sikerült lejárnod róla az első gumit... Mert ha még hátsóról lenne szó....
Jó lenne ha elolvasnád a hirdetést, KISZHASZNÁLATLANSÁG! Remélem érted a szó jelentését! De mégyegyszer, mióta kész lett keveset volt használva és ezért adom el mert csak porosodik. Ja és nem tom miért kell rögtön baszogatni az embert!?
Úúúú az 180ért nagyon csábító...
Lehet használt motorra rendszámot rakni? Van egyáltalán értelme?
Mert egyik ismerősömmel beszéltem aki 125össel jár A-s jogsival rendszám nélkül, s mondta hogy még egyzser nem állította meg senki...
Ugyan akkor érdeklődtem egyik boltban hogy egyik motorjukra lehet e rendszámot rakni s ő azt mondta hogy csak újonnan ehet rájuk rakni. (mondjuk az még 50ccm-es volt)

A másik. Használt motor vásárláskor mit érdemes nézni?
Mi az a gyenge pont s hogyan jöhet elő a teszt kör alatt?
Hallod öcskös! Írjál ide itt lehet tudnak seggíteni!
http://www.freeweb.hu/dtclub/i...
Szeva mindenkinek aki motort akar venni....Mennek lefelé az árak...Ez nagyon ott van! hogy ezt miért nem akkor hirdették mikor én akartam venni... Ez is nagyon vétel! Jön a tél! Mennek lefelé az árak...Figyelem!
Kormány van sokféle univerzális.....hátsódobot meg csinálj:)