Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én anno a 80-asba kb 3,5-4 deci 7,5 W-s castrol villaolajat tettem, sztem ugy nagyon fasza volt!
Én is sima motorolajjal töltöttem fel a multkor, ha már egyszer azt irja a gépkönyv, de igazság szerint az előző higabb olajjal jobb volt, finomabban reagált. Most nagyon kemény pattogós, majd ha egyszer jó kedvem lesz kicserélem teló olajra
Hát Tomaschik ha rám hallgatsz nem jössz a SZEG-be pláne nem AJTP-re!Am nekem csak Kovács György nevű oszt társam van (11.E es vok)...a te György haverodat névről nem ismerem...hanyadikos?Am a DT-t ha látnád írj már pls(molnaradam14@freemail.hu)az oldal idomán van a szám kinyomtatva egy fehér A4-es papírra!
mennyiert adod?
Van egy zsír új komplett Yamaha DT125R-RE-hez való kuplungbowdenem, még csomagolásba van ki se volt bontva ha kell valakinek szóljon!
kawa550: Te 1szer linkeltél be ha jól tudom 80asról teljesítmény adatokat,meg van még az?
Köszi! Én nem talláltam,pedig végignéztem az egészet! Én hidraulika olajat vettem bele,most már mind 1 ez lesz benne!
És méghozzá motorolaj? Ez érdekes viszont én nem tudtam hogy ez kell bele és 10W40-el töltöttem fel... Azt hittem hogy gányoltam
az lc 2 366
pedig ott van 7.oldal
304ccm száranként 10w-30
nem kötekedésből mondom ezt, de ezt hogy mennyi olaj kell a blokkba/teloba, kb minden ötödik oldalon leszokták írni...
Te mekkora egy BÉNA vagy....
Kösz karika,de én ott nem találom!
ozaki-nak irta...
milyet nme kérdeznél ? asszem lemaradtam
Én a helyedben nem kérdeznék ilyet...Ezt véletlenül nem te linkelted be? Nah lásd kivel van dolgod...36. oldal pusza-pá
nme nem tudom...sztem a protektorok haználata nagyon érdemes..nekem má sokszor mentette meg a csontjaim épségét Xd Sok köcsög kocsi miatt..Ja és a dt naon strapabiro..
Valaki létszi írja le,mennyi olaj kell 80as lc2-es első tellójába száranként...Fontos lenne,kösz!
jólvanna
csá valaki le irná nekem a yamaha dt kalbulátjának a leevgő csavar méreteit kúpolását meg ilyenek léccivel ! valaki k9szi
én is arra pályázok ... csak álljon el egy órára
Ez van ennyit tud a telefonom.
f@c@ képek
minden egyes fűszál tisztán látszik de a fogaskerék homály............
Nekem van egy hátsó fogaskerekem 52 fogu! 2000Forintért. / Csak a furatnak kell stimmelni/