Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha már megvan a kipuf fölrakod és kiprobálod
nem?
14 litert eszik 100 kilométer alatt
én ha ijen motorom lenne gyorsan eladnám
csá
xD az nem a fogyasztás hanme 14Lóerő xD.. 3-4 körül eszik..Ja és tucc segíteni ? help me..
Mér neked a DT-n az óra? Ne viccelj már 14literes fogyasztással...Én mindig csurig rakom lemegyek 160k-et akkor jön a tartalék 6,5-7,3liter megy bele! Ez nem lájtos használat mellett ennyi! Ti nem tudom,hogy nézitek 250cross nem eszik annyit!
Császtok!
Segítséget szeretnék kérni..Megvolt az első esésem ma a DT-mel és letört az elsőfék kar és a hátsó index. Na az lenne a kérdésem h hol lehetne venni fékkart mert első fék nélkül azért rizikos..Az index nme gond azt vissza tom rakni..Ja és vettem tuning kipufot. a 80 as DT-mre és ettől mennyivel lesz erőseb ? most 14L...a fogyasztást tom h nő majd..Mi elbbi választ kérnék mert fontos ..Köszi elöre is..
Üdv :Zsolesz
Kénytelen voltam ezt venni a rend őrei végett!
De az!
A tied nem 80-as?
Szia! Az LC1 elől/hátul dobfékes a tiéd LC2! Úgy tudom...Olajszivattyún lehet állítani,mennyi olajat adagoljon! Olajszivattyú fedele fölött,ahol kijön a bowden(bowdwnház) van állítócsavar,lagalább is az enyémen ott van és az gyárilag van ott! Amúgy úgy vettem észre,hogy az összes DT-n könnyű lenyomni a berúgókart akár kézzel is!
Nah feldobom egy kicsit a Fórumot....Feladat: valószínűleg az olajszivattyúm keveset szállít, és egy picit folyik....A herélésre kérek javaslatokat.... Hogy s miként? Gondoljátok végig logikusan... Terv már van. (Rúgd le oszt kész) nem ilyen kommenteket várok...
Már így is!
Az enyém állítólag olaszból való . Most várom az alkatrészeket a motorhoz...kíváncsi leszek hogy milyen erő lesz benne ? Eddig simán kézzel is be bírtam rúgni ...Nagyon jó a link sok gyári értéket tudhatuk meg belőle köszönjük . Viszont nem teljesen igaz szerintem amit leírt. A fojtást a 125R szériába rakták ami '95 utáni. A mi szériánk a 125 lc1.... Ebbe tudtommal nincs fojtás. Amíg a power nem nyit úgy megy mint pl a 150-es MZ Jah és van még egy pár ilyen típus a környéken....
Egyszercsak majd azt veszed észre hogy rápattansz, nem ér le a lábad, oszt pofára esel mint az zsíroskenyér
Köszi! De már megtetem és még egy 7 cm közdarabot is esztergáltattam, de így is kevésnek bizonyul!
Ja aki esetleg 80as DT-t akar venni és azért nem teszi,mert fél a rémhírekben elterjedt 10-12 liter/100km-es fogyasztástól,annak elárulom én akár hogy nézem 4-max5litert fogyaszt! Terepen húzatósabb tempóban!
Gyárilag 30lovas DT nincs ! Olvassátok el ezt a tesztet: http://hasznaltmotorok.hu/index.jsp?id=51&main=57!
Gyá
ri könyvében is 22hp van! Néhány országba pl: Spanyol exportáltak 27lovasakat,megváltoztatott kompresszióviszonnyal stb...Állítólag Mo.n ezekből néhány db létezik!
ilyen volt havernak is
csak a végben volt jobb mint a 80asom
amúgy szinte egyformán mentek
Szerintem mert te olyan 125-ös Dt-vel mentél, ami '95 utáni dupla légterelős változat. Mikor én is venni akartam sokat kipróbáltam, és az erős túlzás hogy úgy megy mint egy 80-as . Mint egy Simson inkább...Utánaérdeklődtem, és ezek nagy része Németországból való, ott pedig 15Le a limit. Nem azt mondom hogy nincs köztük 27-30 lovas csak nagyon kevés...'96-ig csak a kipuff. torokban van fojtás, viszont utána lévő széria átalakítása, kb 300.000.- Ft- ba kerül. Én többek között ezért vettem régit. Ez legalább nyers 27 Le. Jah ezt onnan tudod hogy húzatás közben felemeli a földről az elejét mindenféle kormányrángatás nélkül
Látom haldoklik a fórum. Itt egy téma. Miért van az, hogy a 80-as DT alacsonyabb fordulatszám tartományba erősebb mint a 25-ös? Sőt a 25-ös nem is nagyon megy sokkal jobban a 80-asnál. Ezt eddig még csak DT-nél tapasztaltam. A többi azonos kategóriájú motornál érezhetően nagyobb a külömbség. Mondjuk a 80-as DT pl. a 80-as MTX-től is érezhetően jobban megy. Ennyire jó konstrukció lenne?
vagy lehet mégse
4t nemkéne
de 1 öreg szar se kéne föleg husqwarna
nem egy szerü az élet
nekem jobban kéne mint 1 drz
Mi van fiatalok dobjak fel, valami témát? Nagyon haldoklik a fórum....
de nem is néz ki ugy h ne kelljen rá költeni... nekem nem kéne :P =amugy is, következö már legalább egy DRZ lesz :P csak lopjak hozzá elég pénzt, bár még ráérek XD
rápókolnám nagymutter fotelját.....
ja meg régi meg üllés sincs(bár minek) de elég olcso