Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elég szakadt gép, nem kell hasraesni töle :)
http://www.kepesmotor.hu/husqv...
ez mekkora üzlet lehet ha jo
kárhogy nincs anyi pénzem biztos megyeget 360 2t
Szia!
Itt nézd meg, ha érdekel irj a mail címemre....
http://www.vatera.hu/yamaha_dt...
Üdv:Kálmi
És ha kifűzöd a telószárakad majd szétszeded? És ha teszel valamit a rugóspirál alá? Akkor magasabb lesz az eleje...
Lehet venni drágán sz@rt is. Meg olcsón jót is. Ha nem értesz hozzá nem árt ha viszel magaddal egy hozzáértőt vásárláskor. Ha egy valamennyire konyítasz hozzá azért ki lehet szűrni az ilyen 50000Ft-os zsebbenyúlós javításokat.
Már lemérték, de ha te is leméred az csak jó! Az elsőtengelytől a teleszkóp legtetejéig a távolság kellene nekem egyszer amikor a motor csak oldalsztenderen van és egyszer amikor ülsz rajta, azaz terhelés alatt!
Köszi szépen! Jaj hát te dági vagy! Lehet ismerlek is csak így nem tudok hozzád képet kötni! Hát igen abba szeretném, mert nem tudok többet kihozni a teleszkópból és elég bután néz így ki a gép mert kicsit előre bólint még így is a gép! Egyébként teljesen tökéletes semmi baja!
Amúgy srácok, mennyire népszerű manapság a DT ? Látom külön topicja van meg olvasgatom itt a beírásokat, szívesen meghallgatnám az érveket ki miért szereti, mert nekem a DT csak úgy véletlenül esett be, de egyébként crossozom Suzuki rmz-vel, szóval ehhez a kategóriához nem is igazán értek, meg összehasonlítási alapom sincs.
Bence
Figyusz, ha az árat tartod magasnak, akkor most magam mellett beszélek persze, de ne ess abba ahibába, hogy minél olcsóbb motorra hajtasz, mert aztán úgy jársz, hogy hetente cserélhetsz rajta 50 ezrekért ezt-azt. Én meg tudom hányszor ment erre már rá az a bizonyos 50 ezer :-) hogy a rák enné meg ... na de legalább minden eredeti rajta, semmi sem házilag barkácsolt és szóval kifogástalan. Ha 150-ért találsz pl. oké, jónak tűnik, csak tudod motoroknál is nagyon igaz a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve, aztán szerintem majd utána még 10x megbánod, hogy megvetted.
Na de ez csak egy tanács, anno engem is így világosítottak fel amikor az első motoromat vettem és mint hozzá nem értő persze rákattantam volna az olcsóbbra, de szerencsére nem hagyták a haverok :-)

Na hát sok sikert akkor, de gagyit tényleg ne vegyél, ha elfogadod tőlem ezt.
szia
Bence
Oké Shancus, hát te tudod. Nézd én elhárdálni nem fogom mert én tudom milyen állapotban van szóval csak azért hogy eladjam bagóért azért nem fogom, úgyhogy ha később érdekelne, keress meg nyugodtan. Elteszem télre a kicsikét aludni :-)
Bence
ha valakit érdekel van egy kimaradt új ngk b9es gyertyám
csepelen átvehető 500ft csak dt-s embernek
elméletileg van kettő de egyiket nem találom még..........
Most nétem a tiédet,látom az is szép gyári állapotú,enyémről valaki levágta a hátsó sárvédő toldását!
Kösz! Telefonos képek ezért,nem a legjobb a minősége! Az mtx azóta kinyúvadt a faszi kezei közt,állítólag kilukadt a dugattyú teteje,hogy mitől nem tudom...Meteor dugattyúszett volt benne!
Szia nagyon szép a dt-d de nekem az mtx-ed is nagyon tetszett. Mielőtt az enyimet megvettem az mtx-edre pályáztam, de akkor már nem a te tulajdonodban volt.Egy pesti fószer hirdette de sajna sohasem lehetett megnézni:((( Mindig dolga volt, de ő nem is akarta nagyon eladni, meg ilyenek. (Nah az ilyen hirdetőnek tudnék belemászni az arcába:))) Rajtad látszik hogy szereted a motorod....csak így tovább *5. Hú bakker írtam pozitívot is?
Kormányhoz ez is: k@rvára vigyázz a felső csapágygolyóknál mert ezerfelé gurulnak ,és ha lehet vedd ki a villaszárakat is... úgy valamivel egyszerűbb! Jah jótanács :két nyugtató előtte
Nekem is ugyanez volt a jelenség, nem akart fordulni rendesen ,de csak menet közben.... Szétszedtem kitakarítottam bezsíroztam= 0 forint szemrevételezd a csapágyakat s ha nincs rajta megsérülve a crómréteg, mehet össze bő zsírral...Jó kis meló Nem biztos hogy szar csak nem lehet zsírozni. Jah és meghúzni csak kézzel...nem kulccsal mármint az alsó anyára gondolok(körmös)
szerintem jobb, de jóval drágább is...
Hali. Van egy 125-ös dt.ém. Szar benne az also felsö kormánycsapágy ezáltal nem naon lehet döntögetni mert olyan mintha beesnék egy kanyrban . Tudja valaki a pontos méreteket vagy esetleg milyen csapágyak kellenek bele?
A malaguti az nem olasz?
Ha az akkor el kell dobnod az iránytűdet!
Helló ez hülye ez a picsa utánanéztem, jobb mint a Prox, viszont drágább is.... Hát 50-esbe,nem tudom...De itt utánanézhetsz:))
én meg ugy tudom h sokkal jobb mint a prox... de látod :P
hali
a tengelytöl a telo legtetejéig, ha rajta ülök 81,5 cm
ha fönt van bakon 85,5 cm
remélem tudtam segiteni
az MZbe kell
Helló bár bizonytalan vagyok -e kérdésben, de most vettem épp Proxot, és a boltos menyecskére akarták rásózni, de Ő azt állította hogy szar minőség, és olcsóbb is mert nem gyári Japán....Sajna nem tudom, de hallgasd meg a többi kommentet
A Vertex dugattyúkról mi a véleményetek jóbb mint a prox? 50 es Dt be lenne.