Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt magyarországon ilyeneket hogy 200R vagy 180 Z nem is láttam sehol pedig faszák lehetnek
nálam 80 felett szitál, ez egyedi vagy nektek is? tudom enduro nem száguldozni akarok csak kérdezem
Annak akinek 200-as. Meg akinek az órája csal vagy 20km-t felfele...
öhhöm 75ccc
enyém picivel lasabb 125-ös létére De ez 200-as azért 85ccm mégis csak 85ccm
Kinek meg így a détéje?
http://www.youtube.com/watch?v...
Csak akkor lehet látni, ha DT a szenvedő alany...
Slimet kérdezd ö le is cserélte öket, hátha ad, vagy elad...
valakinek nincs 80as DT-re egy felesleges index búrája? asszem hátul a jobbos vagy balos de sztem ua.
ez szemböl mért ez teljesen biztos, mert az országutrol érkezöket mérte h lassitanak e csak engem a jobbra kanyarodo audi baszott fel mert feleslegesen hátráltatta a közlekedést, gondolom telefonált ahogy az lenni szokott
a lényeg h szemböl volt a kamera forditva és sztem a rendör se forgatta utánam, bár 60 körül mentem szoval még remélhetöleg a tullépés nem érte el a 30 %-ot onnantol van szopoka
csináltam egy ultra primitiv képet is
Még mindig nagyon fontos volna a PROX dugattyú szett ha valaki tud olcsón Pesten vagy pest környékén akkor szóljon légyszives
van olyan trafi ami előről is meg hátulról is csinál fényképet, m ost olvstam róla, de lehet az még nemnagyon van elterjedve nálunk.már van csak nem mindenhol
ja ,ez 1 ien "költö kérdés"lett volna,tudom én is hogy a motorokon csak hátul van rendszám
arra gondoltam hogyha szemből fényképeznek akkor a képen a motor eleje látszik, ahol rendszám, te meg erre rá is kérdeztél, ami sztem egyértelmű. Bár lehet hogy másképp kell érteni csoola-t?
öööööööööööööööö
má többen mondták hogy hülye vagyok
de itt nem tom mér
szerintem kicsit átgondolod amit kérdeztél és te is rájössz
kösz
ha szemböl fényképeznek akor nem látszik a képen a rendszám nem?
JT lánckerekek 14/57
DID erősitett 428-as lánc
nagyvas.hu-rol 14 ezer párszázért postával együtt
ma egy buzi autos felbazta az agyam, mentem volna az meg nemtom mit csinált ak eresztezödésben ott balfaszkodott már rég mehetett volna meguntam, kimentem mellette jobbra, elkezdtem retkelni és jobbra mit látok? a paksi Pajero ott áll mellette a kis állvány a lézerfegyverrel... 60 körül voltam, ráadásul szemböl, sztem nem értem el a 65öt szoval bizok benne, hogy nem lesz csekk...
te mostanába vettél lác szetet ha jol emlékszem
ha megmondanád hogy menyiér és miet
Motorex Gear Oil best
Segítsetek!
Valaki tudna mondani pesti esetleg Pest közeli helyet, ahol olcsón lehet kapni PROX dugattyút?(hozzátartozó csapszeggel, zégerrel, kompressziógyűrűkkel)

Légyszives segítsen aki tud!
köszi szépen akkor veszek
10w 40 hajtóműolaj, legalábbis nekem az van
sziasztok!
azt szeretném kérdezni hogy a 95-ös DT 125-ömön milyen olaj kéne a blokkba ! ebbe szeretném a segitségeteket! elöre is köszi!
11523 as hozzászólást nézd meg.