Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

má megin osztod az észt
csak észreveszi ha vége a menetnek :D
ha nem akkor meg majd visszateker egy menetet ahogy a koléga mondta
de amugy mit keresek én itt...
van olyan eljárás amin a menet vastagabb mint az anyag mángorlás vagy mi a fene a neve.
5,5mm anyagra simán csinálnak így 6-os menetet
Üdv!
Yamaha DT125R hez (1997-es) mik vannak, mennyiért? Egy árlistát tudsz küldeni? exboy01@freemail.hu
Én csináltam már 2 félét is.
van 3emelő is itthon egyik 1750kg bír batár nagy csak felemeli az xt-t
valahogy mindig kimaradt amikor autót cseréltem

amúgy nekem nem kopogott le a dt pedig 130kg vagyok bár fél méter magastól többet sosem ugrattam
a fölsö anyát teljesen föltekered onan tudod hogy teljesen fönt van hogy amikor tekered végigig megy a meneten és mindig visza ugrik (kicsit)ha visza ugrott 1 fordulatot tekersz visza felé hogy a meneten legyen rajta rendesen,aztán az alsó anyával rögzited
remélem érthetö volt
Az összes dt-s haverom telója koppan, nemtudod beállitani ugy hogy ne koppanjon sajna rövid az útja, nemarra való...
kocsiemelö luxus :P
én még nem szedtem szét a telót,de ha logikusan gondolkozol akkor az van hogy a menetet álltalában egy adott keresztmetszet-BE vágják bele ezért a menet legnagyobb átmérője sem fogja elérni az anyagét.tehát nincs amin menjen.
de javítsatok ki ha tévedek
izéé a KÉT anyát
segitsetek pls.
a hátso telon keményitettem, de nemtom hogy meddig csavarhatom a hét anyát. mrt már ugy látom hogy lassan a menet végére ér de még mindig nem elég kemény (ugratásnál koppan), szóval addig csavarhatom ameddig tudom? van valami ami megállitja az anyát ha a menet végére ér?
kicsit több alkatrészből lehet csinálni 4 lábú sámli szerűséget (vascső vagy zártszelvény)
aminek a lába teleszkóp szerűen összedugható
majd egy kocsi emelővel lehet középütt emelni
megfelelő magasságnál lyukat fúrni a lábakba és egy (négy) pecekkel rögzíteni lehet a kívánt magasságot
nekem épp gyártás alatt van
most keresem a vasakat
De a minőséget meg kell fizetni
http://www.nagyvas.hu/motorosb...
Itt elég sok cuccot lehet kapni DT-hez...
Mondjuk itt csak Lucas kormányok vannak, nem túl olcsón...
Ez a jó kép
Valami ilyesmi a működési elve a baknak, az a lényeg és ez fontos hogy amit lenyomsz kar az olyan ívben legyen hogy amikor letaposod a földre az 1-es görgő a 2. jobb oldalára essen ezáltal megakadályozod hogy magától vissza essen a bak. Képen látszik
hogy csinálod a bakot? egyszer valaki küldözgetett rola cuccot de már nem emlékszem rá, ha van rola valamid akkor feldobhatnád ide, kép vagy ilyesmi
Jó ötlet, ez lesz aszem :) Köszi
menyi igy párba?
eladó 125 DTre gumik
szerintem meg tegyél alá egy ideiglenes bakot,mondjuk tuskót,téglát akármit,és pontosan be tudod állítani a magasságot deszkadarabokkal.és amikor megvííízuálod,és megmozgatod úgyérzed jó,na akkor mérj egy pontosat
én lehet 10 cm t vagy még töbet rászámolnék mert ha véletlenül másik motorod lesz