Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valakit érdekel Komárom megyébe Tarjánba sok használtalkatrész van Dt-hez és más endurókhoz.
www.gerecsemotor.hu
Nekem is kellene segítség valaki nem tud gyűrűket meg csapszeget meg zégereket egy 125ccmes dugattyúhoz?
Lendkerék mögött lévó gyujtótekercsektől jön egy kábel innen kapja az egész motor az áramot ott nincs elszakadva valamelyik vezeték?
Üdv!
1998-as, önindítós Yamaha DT 125R-ről van szó. Nem az enyém, hanem egyik barátomé. Szóval kifordult a kapun, egyes, pici gáz, 2-es és ghoooghoghooo... Megállt. Azótan nem bírjuk elindítani. Másik gyertyával se indul, szikra van (bár véleményem szerint elég halovány) kipufogóból jön a benzinszag. Szóval nem valószinű, h karburátor gond. Megpróbáltuk, h a gyertya helyén engedünk bele egy pici benzint, de akkor se ígért. Néha egyet-egyet szisszen, mint amikor a simsonon utógyújtás van. Az alaplap a oldaldeknihez van csavarozva, a lendkerék a főtengelyen van fixen. Tekercseken nem érzik égett szag. Vezetékek, csatlakozók nem kontakt hibásak.
Van valakinek ötlete, h mi lehet a gond? Én kifogytam a tippekből. Esetleg a híres-hírhedt "FEKEZEE DOBOZ" a tettes?

Saját dt-m 94-es, de azon az alaplap és a lendkerék nem egészen ilyen, legalább is nem ilyen elrendezésű. Megpróbálhatom kicserélni a "dobozt"? Mert ha esély látszódik rá, h az enyém is kipurcan, akkor inkább kihagynám az egészből a saját motoromat...
ja értem akkor tárgytalan
Nem tudom.
A motorhoz akarom adni ,mert nagyobbat veszek.
jól megy a gyerek
enyém csak szuttog avval a kínaival, jobban szereti ha viszem a seggét
Toltam fel egy kis onboard-ot, amig még meg tudom előzni a kölket.
Ha kap egy erősebb motort, asszem bajban leszek, pedig még csak 10 éves. A felvételen is látszik hogy gyorsul a 4le-vel a kis szar autómata krossz, a 4x erősebb dt csak 3.-ikban tudja befogni, bedig elől 1-el kissebb hátul 4-el nagyobb lánckerék van a dt-n.
Dt125 vs Malaguti Grizzly
Ahham 17es jobb lenne mennyibe dobod "cakk um pakk"?
18as kerék.
Aggyal első tárcsával.
Voltam pesten ott kérdeztem meg, a mester aki küllőz ,hogy 18as kerekben is szokatak csinálni SM-t és fűznek is.
De én már nem foglalkozom vele. Villa magasitokat is vettem minden.
Biztos jol nézne ki vele.
hello!
supermoto kerekekhez van kerékagy vagy csak ráfok vannak meg ? 17esek?
hello "fighters" asszem tőled vettem meg a tzr-em.úgyh- sztem megismersz . ha még szoktál lenni a fórumon akkor jelezd!
fura dolog 1,5 -2 éve azt lehet mondani alig volt dt eladó (50km körzetemben 1 volt eladó)
most meg ezerszám van a neten többnyire elég borsos áron
nem, xt600
dt-m jó ha ment 80al igaz csak 80ccm volt
150-nél csak úgy lobog az ember szája széle ha nem szorítja erősen........
kell valami zártabb bukót venni
Az enyém is eladó!
Ha valakit érdekel akkor irjon.
Rahedli pót alkatrész, ja és SM-re is átalakitható, megvan minden hozzá csak küllőztetni kell 15.000pénz a küllőzés de én már nem foglalkozom vele.
DT 25 R nem?
enyém 150nél sem szitál
eddig mertem húzatni
elméletileg menne 160al de a 150 is elég félelmetes volt számomra
megtörtént az első baleset is az xt-vel
álló helyben sikerült megborítanom..........
most kicsit bicegek
nem akarom eladni, de ha elviszik akkor elvihetik
nem tudom h mit vennék h ha eladnám, igazábol csak feldobtam netre :)
Sziasztok!
Dt80 ra keresek matricaszettet , ha valaki tud pls írjon.
kösz
Hello csoola.
Látta hogy árulod a motorodat.
Hogy hogy el akarod adni?
Milyen motort akarsz helyette?
motorok a parkoloba:
jamaha


ma voltam enduro versenyen ,elég jo volt
http://www.sportmotor.hu/motor...
Keresek jamaha dt80-ashoz blokk(felépitési) rajzot! Illetve bármilyen alkatrészröl rajz érdekel! Ha valaki elküldené akkor a maltesics@freemail-cimre külgye! Elöre is köszönöm
de ez 2T a bandita meg 4T :) meg hát a DT az mégis csak DT :D
250es bandit nem gyorsul így.