Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Van egy 125-ös dt-ém 85-ös évjárat, kicsit beteg mindig kiolvad a dugó.
Mi lehet a probléma? (power elektronika meghalt, folyamatosan nyitott powerrel használtam és a trafó se biztos hogy a gyári)
Kérlek segítsetek.
kimaradt: és mi az a cső a membránházból?
464.oldal, [11596] augusztus 8. 15:4 hozzászólás! OTT VAN A KÉZIKÖNYV! FASZOM H SENKI SE SZERET OLVASNI... 3 oldalanként a kövi témák vannak: Kipufogó, tuning, folytásbuherálás, kézikönyv... Kezdem azt hinni, h kezd teljesen fölöslegessé válni a dt fórum.
Szerintem ha hátra úgy is kisebb lánckereket raktál fel akkor nem kell feltétlen az elsőt is cserélni nézd meg hogy így milyen és ha nem gyorsul eléggé vagy nem megy végre, akkor cseréld.
Esetleg van tipped hogy az első lánckereket hogyan variáljam, ha hátul 17 foggal kisebb lesz a supermoto szett miatt?
Lánckerekek, lánc méretei:
Eredeti kis fogaskerék fogszáma: 16
Eredeti nagy fogaskerék fogszáma: 57
Hajtáslánc mérete: 428
Hajtáslánc szem száma: 134
GYertya:
BR9ES NGK
Motorolaj tartály kapacitása 1,2L
Váltóolaj kapacitása 0,75-0,80L körül van
Hűtő kapacitása 0,92L
Az olajtartály, víztartály mérete minek kell? Tele öntöd mindkettőt és kész.
Vagy ha a váltó olajra gondolsz akkor az rá van írva a kuplung deklire.
Váltó olaj: 10W30

Esetleg ha 1-2 infó még kellene szólj nyugodtan segítek ha tudok
sziasztok.
lenne még egy kérdésem.
nem tudja valaki, hogy honnan lehet szerezni gianelli dob-ot?
ha valaki tudna nekem mondani egy weblapot vagy elérhetőséget, akk azt megköszönném.
1995_Yamaha DT 125R
nekem is az lenne, csinálj videót!
LC2-es 94es évjárat.
Egyébként supermoto-ra szeretném alakítani, és az új felnikhez 40es a hátsó fogaskerék, előre mekkorát kéne tennem szerintetek?
Sziasztok srácok! Van eladó 4 db gyári indexem dt-re és egy renszámtáblatartóm ami a hátsó sárvédőre van fogatva. Ha érdekel valakit akkor akkor elbizniszelhetjük.
rengeteg vadállat van mostanában, legalábbis felénk
csak úgy hemzsegnek a nyulak, fácánok a határban
őzek is csoportokban futkosnak
ennyit mostanában nem láttam még
lehet megjött a vadászok jobbik esze
nem tudok betelleni az xt-vel folyamatos erekciója van az embernek tőle
Ha megmondod milyen DT-d van akkor szívesen segítek az adatok megadásában.
köszönöm a válaszokat
fogaskerék = lánckerék
Hát mivel - az eredeti kis fogaskerék: 15
-az eredeti nagy fogaskerék: 51
ÉS ha nincs rossz állapotban a motorja akkor én azt javaslom hogy az első lánckerekec hagyd az eredeti méreten és a hátsóból vegyél 53-54-eset.
De ha nem akarod hogy nagyon feltűnő legyen a nagy fogaskerék hátul(bár szerintem nem lenne az) akkor cserélheted az elsőt is nagyobbra.
Hi!
Van valakinek DT125R -hez valami szervízkönyv, vagy akármi amibe le vannak írva a gyári alkatrészek adatai?
Olyasmire gondolok mint pl: lánckerekek mérete, gyertyahőérték, olajt-víz tartályok méretes stb..
lc2
Jóhát mondjuk ilyen vadas dologra én se fizetnék....a kötelezőre. Akárhol jöhet egy nyúl, róka, bármi állat. Aki útra kel motorral, autóval, annak ez benne van a pakliban. Vannak állatok is a Földön, akik nem ismerik a kreszt.Ennyi.
Neked most meyil 80-as DT van?
DT LC1 80
DT LC2 80
DT MX 80
DT MXS 80
Egy picivel voltam csak gyorsabb
hátulra 53asat
szerintetek hülyeség 80as dtre előre 14es lánckereket rakni hátra meg 47eset mert ha készlessz csak eladásra tervezem csak amíg nem viszik el jó lenne egy kis erő:S
a bitang uristenedet:D
16/57 a lánckerék, a lánc 428as 136 szem hosszu azt hiszem, de lehet h 134
Eredeti kis fogaskerék fogszáma: 16
Eredeti nagy fogaskerék fogszáma: 57
Hajtáslánc mérete: 428
Hajtáslánc szem száma: 134