Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dobáltam fel képeket motoromról (Yamaha dt 50 x)
nekem meg rezonátor kellene 2003as DT-hez, nem valami fullgagyi szétrohadt cucc, egy normális használt giannelli vagy ilyesmi érdekelne, emberi áron, aki tudja hol merre az szoljon!
beleden laksz?
na még egy détés a kistérségben
de ha írsz neki akkor va válaszban benne lesz
20 9 450 610 elvileg ez az, én emailen rendeztem az egészet.
Fix 7 ezer a bontóba egy "hibátlan" kapsz 20-22 ért legalábbis hosszas keresés után én ennyiért vettem
Érdekel. Várom a cimet.
haveromnak van. nem az eredeti hanem teljesen nyitott alig hangosabb mit a gyári és jobb vele
ha érdekel szolj és megadom a cimét
Hoppá az nem is jobbos inkább balos kéne.
Nincs valakinek egy jobbos hátsó dobja a détémre ? Vevö lennék rá.
Mert az enyém már kicsit rongyos.
ja és a számukat meg tudod adni?
hhmmmm
4 ezer forintot adnék érte , neked megfelel?
Nekem nincs de a lehet tudok egy kicsit kopottab cross elsőt
már fáradt a motor egy picit és nyöszörög meg kell tekercselni vagy valami hasonló
http://teszvesz.hu/item3905883...

ez egy bontó, mint ahogy van is írva, a kép csak illusztráció, nem teljesen ugyan az kívülről mint ami rajta van, de maga a motor, meg a fogaskerekek teljesen ugyanazok. a felfogatási pontok vannak máshol, meg a bovdennek a helye.de lehet pont olyat kapsz mint ami van rajta.érdemes felhívni őket, nem kell leütni azt mondta nekem.
én is sokalom a 7 ezret fölleg ugy hogy szarakszik a power motor
te hol vetted?
nem akarom rontani más üzletét de én komplett powermotort vettem 4000 + postaköltségért.
Helló!
Nem tudja valaki, honnan tudok olcsón első gumit szerezni, ha használt az sem gond mert csak addig kell mig nem jönnek a nagyobb esők, akkor meg vissza a terep gumi. Tamás neked nincs véletlenül egy fölös?
köszi!
a szervo motor szarakodása mit jelent?
hogy hallani hogy a motor dolgozik csak nem forgatja meg a hengeren a szelepet?
5 öt adj az egész szarért egy az egyben, vagy akaszd ki a powert, nem kell az
én csak egészbeadom el annyi a baja hogya szervomocszarakodik
ja és 1989 es
elöltárcsa hátul dob
esetleg 1 kép rolasegitene
nekem a power motor nem kell csakami rajta van fogaskerek ek(müanyag) azok kelenének, csak néháh ezerre gondoltam volna
Köszi a segítséget! és bocsi hogy ez az újszülött 10 kép közül egyet se talált...