Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
érdeklődni szeretnék hogy a fék és kuplung kar-t mennyibe adod?
ajaj:S mert sajna szétment de nem tud vki eladót? meg a fötengely perselyek szétestek a mociban és elég zajos:S sajna... joláll a DT:D
125nek nagyobb
ini mennyi lenne a szivo csonk? 125-rre jo?:D
DT cuccok

lehet válogatni, kicsit alkudozni.............
66ban
Ez valamelyik elődömet ábárolhatja 96-ban
Hali Palkó!

Engem érdeklne a kipu, ha még megvan.

e-mail : marcyi69@citromail.hu

a többit ott megbeszéljük

üdv.
Ott van az, csak nincs rajt a képen mert egészen fenn van a tank alatt.
Jó kis oldal, és e szerint tuti van elektronikus folytás, mert konkrét leirást adnak képekkel a "kidugaszolásról"(entdrosselung).
Ha valaki kiváncsi rá a képekkel még nyelvtudás nélkül is kihámozhatja a lényeget. Fent-werkstatt-aztán jobboldalt-entdrosselung-majd megint jobboldalt elektronische drossel I-II-III, három különböző variációban.
Az oldal szerint egyébbként a nyitott változat max 24 le. , ez szerintem reális.
azt tudom már hogy mi az, de ezen nem látok tartályt, azétr kérdeztemmer csak egy cső van.
Ha valaki ért németül, az itt is keresgélhet: http://dt125.de/

Nem tudjuk hány lóerős a DT125, tippek vannak: 20-28LE között tippelgetünk. Pontos adatot a futópadon tudnánk mérni..
Ui.:Ha ezt valaki mégegyszer megkézdezi (esetleg kipufogó, tuninghenger, hol van fojtás, stb...), biztos h jelentkezek moderátornak, és rendet rakok én itt a DT-fórumon! Kezd már kicsit uncsi lenni!
Szaisztok!
Egy Dt 125 folytások nélkül hány LE?
nem tud ja valaki véletlen?
Hát lehet, de akkor inkább veszek egy YZ-t...
Lenne egy kérdésem valaki mesélte hogy a '96 körüli DT-kben van valami elektronikai folytás is az lehetséges?
Oksa azért köszi. Ezt a motoros képet mire véljem?
Szerintem kicsit kell "faragni" de még magasitót is lehet kapni a központi rugóhoz asszem még a teleszkópokhoz is.
ez van csak sajnos
képzelőerő
egy YZ gázos kzpontiját be lehet szerelni DT-be, átalakitás nélkül?
felütnek a telok, gyenge hozzá, nincs benne annyi szufla és felesleges arra elbaszni, szerintem
amugy pályán a 100 ora az baromi sok
Szerintem simán csak egy YZ-ből kell egy központi rugó és előre meg két fasza teló ennyi
Uh köszönöm szépen sokat segítettél!
Esetleg kicsit nagyobb méretben hogy a szöveget jobban lássam lehetne ?

Köszönettel Darknox
Hát, egy komolyabb pályán a DT halott ügy, megnézném, ahogy 10-15 vagy több méteres ugratókat DT-vel beugrotok. Szerintem arra nem való a DT....
hát uram ezt találtam az archivumomban:
ha 100 óránként generálozod viszi a pályát simán...........