Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szombaton nem jön valaki találkozóra tokajba?
ha 125ösre van akkor én is ilyenre pályázok!
Érdekelne, mit lehet tőle várni? Fogyasztást, fordulatszámot miben befolyásolja?125ccm-re van?
Sziasztok!
Gianelli kipuf. keresi uj gazdáját
Homokszórva,horpadás és rohadás mentesen.
Ha lehet csak komoly érdeklődő irjon/jó lenne de nincs pénzem stb. lehetőleg ne zavarjon/
Ára postával:13850ft.
Nem tudjátok lehet állítani a lámpa dőlés szögén? Vki állított már? A kábelrengeteg eléggé beszorítja...

Csak úgy lehet fordulatszámmérő spírált cserélni, ha leveszem az olajpumpa deknijét? Nincs vkinek jó állapotban lévő spirálja? Nem DT spirál jó bele?
kinéz egy tenere cserébe a 80asért
megkockáztatom.............
aztán lehet visszaállok
Hali Kovács! Ugy döntöttem h eladom! ha komolyan érdekel hívj
enyémnek semmi papirja nincs
a motor teljesitményén nem is változtat
Küédtem emailt!
nem rég vette a motort de már sír hogy a forgalmiban nem annyi van amennyit ő olvasott. nekem például 8.5 kwatt van. biztos átbasztak vissza is viszem
gyárilag mindegyikbe van fojtás csak kiszedik
a kipufogoba, a power van lefojtva pontosabat talán a többiek tudnak
Hellosztok! én nem rég vettem egy 96-os dt 125 -öt de a forgalmiba az van hogy 12 kw és az 16 lóerőő de én ugy tudtam hogy a 125 ös dt-k 22 lovasak és montam is a gyereknek és ő meg azt monta hogy ezért mert ez a fojtott verzióó és nem tudom hogy valameikőtöknek volt e ijene vagy van !mert akk kérlek segítsetek hogy merre lehet ebben a fojtás ! előre is kössz
Szia!
Még rajta van a Dt-n, nem ferdűlt.
BP XXII.ker.
motorkovacs@gmail.com - ra irj, mailt, küldök képet.
kösz
Hello!érdekelne ha nincs hajligatva meg ferdűlve akkor érdekelne!biztos jo a dt hez?
tudcc képet küldeni róla?
hejileg hol van?
zozek@vipmail.hu
de a teszveszen is írahatsz neki ls akkor úgyis válaszol, a válaszból meg megtudod a telefonszámot is meg az emailcímet is.
Szia!
Hogy döntöttél? Megtartod, v eladod?
Szia!
Ha érdekel még a kormány nekem van 3eft.
Szia!
http://www.vatera.hu/enduro_gu... - nézd meg.
Ha érdekel írj!
Van egy színte új is , 7000ft-ért.
ok
12591
Ok köszi szépen. De milyen névre hivatkozzak? yamaha123456? igy tudja kivagy?
a cimét léci ad meg ,mert teszveszen nem láttam
Köszi
lassies@freemail.hu
hivatkozz rám