Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megfogod és kihúzod a spirált a műanyag csövéből:D
majd elviszed valahova ahol csinálnak, hogy lássák mekkora kell, persze számoltasd rá a letört részt is (---google), ha kész akkor pedig visszadugod és annyi
Letört a vége ami a müszerfalba megy bele (a spirál része). De lehet hogy már nincs meg a letört rész. Cserélni nem tudod hogy kell? Úgy nézem az olajpumpa deknit mindenképp le kell szedni.
A gyáritol jobb,jobban pörög vele a moci. Homokszórt ,csak le kell festeni hőállóval.
t4pal@freemail.hu ha további kérdés van.
ha gondolod nekem van karbi membránostul felfogatással kompletten............
mikuni 20mm, nem vizes
http://www.vatera.hu/yamaha_dt... -
Itt megnézheted a karbit, Bp XXII. lakom.
hali, engem a karbi érdekelne valszeg. Mennyibe adod, ill mik a paraméterei? Rámenne az 50-es membránjára?
ja és merre laksz, hogy mennyit kell érted utazni:D
ricsi
30e forintocska
spirálodnak mi baja van?
mert könnyen javítható
Szia próbálj meg a póweron előrébb állítani sztem ott lesz a bibi...
Alapban mikor elvégzi a kontrollt nyitva van gyújtáson...A két fül közé kell esnie a luknak ez a gyári beállítás...Fél lukkal legyen előrébb a tárcsa. Nekem így van nagyon megy..Arra figyelj a bowdenek mindig maradjanak feszesek.. De ne feszüljön nagyon mert valami törni fog....Sok sikert..
Nincs meg sajna.
Pontosan milyen alkatrészről küldjek képet?
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék h. Yamaha DT 80LC2-es vas eslő telójába mennyi olajat kell tenni?
Szia! engem érdekelne 1-2 alkatrész erről a DÉTÉ-ről kérlek küldj 1-2 képet erre az e-mail címre: dkukacni@freemail.hu
üdv.: Dani
Fordulatszámmérő spirál milyen állapotban van? És mennyiér?
me and my DT, last day
el ne addjátok :D:D nekem kell, mennyivel jobb töle? megkérdeznéd? vagy egy msn-t adnál esetleg?
Telók elsőkerékkel, komplett fékkel, annyi mint?
Sziasztok!
Valakinek valami 80 LC II-ről? Bontódik....
Hellotok.sikerült ma 1 et piritani a motoromal csak az oldal matrica karcolodott meg ilyenek ,nemtudja valaki hogy dt50x hez hollehet gyári matricákat kapni? köszi
lc blokk
ha esetleg érdekel valakit.............
Most nézem ez amugy is jobbos, akkor tárgytalan
Hi all!
Na vettem 80-as DT LC/2-hez Giannelli kipufogot+hangtompítót. Felraktam, végsebességre igy most jobban megy de nagyon szarul húz Azt mondják h van ezekben egy "fojtókúp" a henger felöli végén de nem találom
Valaki nem tudja hol is van pontosan ez a fotjókúp vagy hogy mit kell csinálni h normális legyen?
Előre is köszi
Szia!
99es 125R en volt,igazábol az onokaöcsémé a cucc,csak ő eladta a motort,igy megmaradt.Többet nem tudok róla,de mivel Gianelli, rossz nem lehet. CSÁ
mondjuk én is inkabb csk a felvonulásra akarok menni...annyira találkozózni nincs most péz...inkább benzinre költöm
De én megyek akkor ,ha most elindulnék akkor szombatra oda is érnék.
De ha baranyában lenne valami akkor oda elmennék szivesen.