Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem jó bele mikori évjárat?
a komplett egység 7 ezer
nem megy olyan egyszerűen ez a motorcsere........
kellene egy 600as az aszfaltra muzsikálni
egy 250es az izmosabb terepre
a 80as meg maradna saralni
nem egyszerűűűűűűűű
kuplung jo ,motor jo,
csak a power nem de ez részletkérdés
ha jo bele érdekel
menyi lenne?
A teleszkópokba száronként 2,2dl olaj kell.
Nekem lenne egy 96 os dt ből bontva elöl hátul tárcsás ha érdekel
hello mindenkinek!
má rég jártam ebben a topikban, arra lenne suükségem hogy DT125 R nek az első teleszkópjaiba mennyi olaj kell száranként? tudom hogy előző oldalakon már volt téma de a f*sznak sincs kedve végigolvasni az egész fórumot.
aki tudja írja már meg köszi Udv!
Darknox az az én hirdetésem. Az a lemez azt szolgálná ,higy helyén tartsa az égöt... valamit kilehet találni valami hasonlot ... 1500ért oda adom. + posta küöltség. erröl a lámpárol van szó?
kérdésed van akkor : lovasn@hotmail.com
kalaszka igen de azért a kábelt igazítsd meg a motoron ami a gyújtástól jön mert két kupplungolás oszt annyi....
Már megint mi nem jó?
A kuplung végülis jó lett? Hallom voltál endurózni, hívhattál volna
bocs Tamás:D
Hy Bálint!
Hogy hogy nem láttál még olyan dobozt, pedig az én DTmen is van:D!
Gondolom minden nagyobb város környékén lehet ilyen műhelyeket találni:fogaskerék gyártás
nincs valakinek 1 ien fogaskereke ,vagy az egész egybe power motor nélkül?
ma szerelgettem kicsit
Simaság(84 főút) és Iván között kb félúton a régi homokbánya területe elég jólmotorozható pálya a napidíj egy ezres
A 82-es 125lc-n már ott figyel.
Ezt az iváni pályát lehetne kicsit pontosabban?
ez durca ilyet még nem láttam milyen évjártú dtén van ilyen doboz
kawa honnan van az utolsó kép amit feltettél? tegyél még fel ilyeneket, taníts
Ami képeken látható az az iváni cross placc
Eladó lett a motorom 125-ös dt.

http://www.kepesmotor.hu/yamah...

Ez is Power szelepes YPVS, mebránosvezérléses-elősűrítőtartállyal ---YEIS, fémfékcső, új O-láncszett DID, endúró gumikkal, nyitott elektonika, Prox dugó, RIK gyűrűk,---500km! hengeren 49ccm ötve! Nagyonmegy!

akit érdekel komolyan : desperado25@freemail.hu
Pudva!
Beled nincs túl messze tőlünk, az a pálya ahol a képeid készültek merre van?
Hát mint tudjuk egy újszülöttnek minden vicc új, de az is igaz hogy ez a kép már vagy 5x volt itt...
Tán nem ártana ha nem csak a haverok f@szságait hajtogatnátok(sport rezo, meg hanyattbaszóspowerszelep), hanem utánolvasnátok egy kicsit legalább a saját motorotok működésésnek.
Az internet korában ez senkinek sem lehet probléma, mint tudjuk google a te barátod.
Szóval ha 5 percet értelmesen akartok eltölteni akkor olvasgassátok egy kicsit ezt itt.
A cikk írója tök hülye a motorokhoz, azért volt többször magyar bajnok endúróban, ma meg törökbálinton van egy ktm kereskedése ha minden igaz.
olvassatok vissza, amugy kawa minden 10. oldalon beszúrja ezt a szar képet
jól nézd meg
Vagy nem!
Rá va írva ypvs azza a "powerszelep" japánul
Nekem is dt van 125R azon nincs ilyen "tartály" ez hülyeség a áramlás lényege a folyamatos nyomás nincs semmi kiegyenlítő tartály