Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az nem az

az egy kiegyenlítő tartály, amikor sűrítési ütemben van a motor oda viszi a lendület a benzingőzt,
így kiegyenlítettebb lesz az áramlás
kb ez, de nem tudom leírni "tudományosan"
Az nem a power vezérlő motor háza?
Sziasztok!
Segítsetek nekem plíz. a minap találtam az apro linkre kattintottam és egy kis böngészés után rábukkantam egy DT első lámpára valami lemez hiányzott ha valaki valamit tud irjon már nekem ha esetleg maga a hírdető is szokta olvasni a fórumot ezúton szeretnék üzenni neki hogy érdekelne a lámpa csak már nem találom fent olyan 1500.- körül elvinném.
Az egy elősűrítő tartály. azt nemtom hogy gond-e ha nincs.
hát lehet,nem tudom :) mondjuk szeretem mert nagyon jót húz...:D van benne egy kis hengerfej tuning meg egy v-force3 membrán tuning :D
hello
Biztos nem véletlenül tették oda
Nekem is van ilyen a crm-en,
asszem ide megy fel 1 kis benzin, ha sok neki az anyag, és utána visszamegy,
vagy vmi benzingőz tartály
Sztem hagyd ott
Ezt nem hiszem el ... Elszállt a kuplungom......Mennyibe kerül a lamelázás kb. ( munkadíj+ anyag) ?
hmm egy tdr engine az ám fasza holmi én mentem olyanna, l ha beteszed akkor ide ird le részletesen hogy befért-e és hogy milyen lett!
esetleg egy ilyent be lehetne tenni a 80asomba?
vagy ha ilyent nem akkor milyent?
talán még egy blokkcserével úsznám meg az "izmosítás" projejtemet legolcsóbban
sajna enyémet sem sokat használom
ismerőseim rákaptak túrázgatásra
már ha túrázgatásnak lehet nevezni az árkon-bokron való közlekedést
épp most hívott egyik hogy egy betárcsázott ex búzaföldön rázkódtak majd egy órát
most meg pihen a hátsó
erre azért nem merem a 80ast használni
Sziasztok
Valaki meg tudná mondani hogy a karburátor és a henger között található gumicsonkon lévő "tartály" mi célt szolgál? Nagy gond ha nincs
A mtororm meg bepókhálósodott. Ezt a szégyent!
felcsíptetek valami jó bigét vagy mi ez a csend?
Most jöttünk meg az Auner bolhapiacról. Asszem nem volt rossz vétel 90eur-ért!
A gyerkőcnek meg 35-ért kaptunk csizmát,páncélok 40 euró, plusz egy rajtszámtábla elöre az öreg vasnak 1 eur-ér.
ezt irtam magyarul
Szevasz!
Nekem is ilyen kézvédőm van amit használtam eddig közülük ez a legjobb még az alubetétes acerbist is gyalázza! Nagyon tartós ha nem lenne ez a kézvédő lehet leszakadt volna a csuklóm párszor...
Eszméletlen erős ha eldől a motor nem törik masszív egyszóval ki ne hagyd! Nekem 2pár vadonatújj van itthol tartalékként! De még nem volt rájuk szükség ( 1,5éve használom)
ypvs=yamaha power valve system
nem?
végülis kipufogo
vagy akkor legyünk nagyon hivatalosak és akkor yamaha powerszelep rendszer elektronika XD
kipufogo elektronika? ijet még nem halottam
esetleg power elektronika?
Sziasztok!

Nem tud valaki 91-es 125 dt-hez kipufogó elektronikát?
fasza az új mitász gumikkal, ma felkerültek
nekem még egyszerse kelett
te meg hordj magaddal
tegnap elhoztam a gépet ugyhogy vmikor mehetnénk motorozni
ha valakit érdekel:
80ast cserélnék 125-ösre értékegyeztetéssel
max 100at fizetnék rá, de akkor már nagyon királyos legyen
igen