Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sztem ne vegyél ujat, van elado például DT racingé, amugy meg egy 125öst sztem te sem tervezel tul sokáig azért meg h buksz rajta százezreket, hátt...
ami most van yz-d meg el akarod adni?
mert lehet érdekelne
Ma fogok átmenni a yamaha fehérbe megkérdezni hogy van-e még talán újjonnan dété...de gondolom úgyse lessz...viszont az mx egy kicsit csúnyább meg a müszerfala is bonyolultabb :) de az biztos hogy crossmotort én már soha nem fogok venni igényes meg minden szar :D Múltkor egy csávóka lapáttal akart le***ni a motorról mert hangos volt a motor :D
hát ha találsz feketében akkor jo ez, bár sajna nagyon keveset birnak, egyszer az enyém eldölt csodálkoztam h nem törött szarrá :D amugy egy esés és a kézvédönek hugyoztak...
én is veszek majd rá valami pici indexet mert ezek a lapátok nem tetszenek, igaz jol látszik de leszarom a másik se szarabb...
srácok szerintetek ez jól álna a dtmen?
http://www.vatera.hu/polisport...
mert most vettem új progrip markolat és sajnos letörtem még régebben a balos kézvédőm a gyárit egy esés miatt és pótólni akarom meg betörtem a hátsó balos indexbúrám szval majd aprillia rx indexeket is akarok rá venni mert az elég tartós... haverén is azvan
én 250es 4t-re pályázok de örülök ha 125ös 2t-re összejön a pénz:(
nem azt mondtam, hanem azt h a 250es 2T-t is azért nehezebben unod meg :) de nekem nem kell én legközelebb min 400-as 4T-t veszek, attol függ majd h mennyire nyerem meg a lottot:D
nekem bőven elég vmi 250es 4t vagy 125ös 2t
nem a végsebesség a fontos ott ha nem versenyzel, nekem oda az kellene inkább h könnyü legyen kezelni...
amugy meg jo a 250es is joval több a tartalék erö benne amit késöbb tudsz használni, vagyis sztem tovább élvezheted mint a 125öst:D
Akkor mi baja a főtengelynek a szerelő szerint?
hello, milyen moci az a Husqarna, a DT-hez viszonyítva? erő, sebesség, fogyasztás, meghibásodás?. kösz.
ráérzel csak nem fogod úgy érezni 2 hónap után hogy kevés a motor és nehéz lessz kihasználni... mert azé ha úgy nézzük olyan 90-100 a vége és crosspályán ha annyit mész az már durva sztem én olyan 80at tudtam menni max
1 motorozás végére ráérzel, meg az nem olyan állat h ne lehessen kordában tartani, aki ezt mondja az se sportszerüen nyomja :P
Hali! már már kedvem lenne menni vele egy karikát :DD
az enyém most lett kész tegnap de a 14es lánckerék kicsit sok volt elég lett volna egy szemmel kisebb xD 100 most a vége az ocska kipuff miatt, ha találok valami jot akkor meglesz csinálva, viszont igy baromi jol huz eddig se volt vele baj most még egyenletesebb meg jobb... amugy alig van valami apro hibája mostmár szinte csak az esztétika egy kicsit, minden jo rajta és egész fasza
viszont nem az hogy sok hanem nem 2hónap mire megszokja az ember
hmm megnéznélek crosspályán mert itt egerbe dódi aki nem egy versenyen dobogón volt 250es rmzje van több mint 15éve motorozik és azt mondja hogy a 250es 2t számára is kihasználhatatlan és nem tud olyat mondani aki ki tudná használni
Az nem létezik,hogy annyira le legyen folytva..annak a motornak valami baja van,15 év alatt valaki már csak kivette a folytását.
bazeg akkor az én motorom évekkel ezelött karcolhatta az egymiliót, mátol fogva még jobban vigyázok
ez az hogy tavaly még volt... de nekem amugy tök mindegy úgyse fogok dt-t venni újonnan
Hello! Vettem egy '93-as DT(125r)-t,és nem mér a fordulatszámmérő. Szeritem csak spirált kéne benne cserélni, drága mutatvány lesz? Ja, és nemtudom mér,de 70km/h nál megáll,nem megy tovább.Még nincs kiszedve belőle egy fojtás se,az ezért van?
Hellotok!kéne egy kis segítség:nekem dt 50 x motorom van és a kijelzőjét véletlenül valahogy átálítottam mp/h-ra,nemtudja valaki,hogy hogyan lehetne visszaállítnai km/h-ra?
Köszi a segítséget!
múlt évben még volt 125r a yamaha bótba
06os és 07es kiadás is
07es olyan 800pénz felé volt a 06os 750 felé + regadó + első forgalomba helyezés
szerintem mx 125 sokkal erősebb mint a dt, fék, futómű sokkal komolyabb alatta.

újonnan 125ös dt-t szerintem nem fogsz kapni, mert már vagy egy éve nem hoznak újakat, csak 50esbe...legalábbis egy haverom is újonnan akar venni, de sehol se talál 125 ös 2 ütemű rendszámos gépet,csak legfeljebb az mx-et, minden helyett már 4ütemű van...
anya levétele után simán ki kellene csusszanni a tengelynek
más menetes dolog nincs rajta