Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a választ, de alapjáraton neked mozog a dugattyú?
Mert ezen csak ha gázt kap akkor kezd el mozogni, alapjáraton meg se moccan.
Ez lenne a lényeg hogy alapjáraton kap-e olajat?
Tegnap voltam motorozni és direkt lassan mentem és eldőltem!nézem mi baja lett a mocinak azt eltört a hütőt védő spoiler!:sÍ:@
valahonann éne 1ujat szereznem!vagy használtat ami fekete és nem törött és nem tul karcos!
estleg tud vki?bicikli vázra is cserélném!
nektek is ilyen hamar törik?
Én úgy szoktam, hogy tőgáznál, teljesen elforduljon az ütközőig az a tányér, tehát a lehető legtöbbet kapja. De amúgy gyárilag nincs ennyire odaállítva, de inkább többet kapjon, mint keveset. Így is "gazdaságos" az olajjal.
Hello. Yamaha DT 50-es olajszivattyúját hogyan kell beállítani, valamint mi a helyes beállítás?
Ha gázt kap akkor a szerkezet engedi mozogni a szivattyú dugattyúját és nyomja is a az olajat, de alapjáraton nem mozdul a dugattyú.Ekkor kap-e olajat?
Előre is köszönöm a segítséget.
valakinek nincs véletlen egy 14es fogaskereke elfekvőben?
nem kell hogy új legyen próbának kellene mert 2esben sokat pörög 3asban meg gyenge most a gép

más egy 600as xt mennyi pénz lenne full motor generálozni?
70-80 pénzbe belefér?
alugyyál csoola késő van már...
oksa valamelyik hétvégén beszélünk azt lesz valmi csak most le vagyok égve benzinre is alig jut kellene mennem egy koncertre meg minden szarra kell:D de valamikor nyélbe ütjük, valami olyat h jo legyen, egyedül a száraz homokot kerülöm a mélyet, azt gyülölöm ezzel a gumival...
a polisport ötlet elvétve mert kapott rendesen tiszta karc meg kopott áhh... veszek inkább acerbist azt most láttam zsír újan 5be és tök jó
te nem csolnokon laksz véletlenül
nah srácok lassan megjön a polisport sharp markolat meg a kis indexeket jövhéten veszem meg + még a progrip kesztyű is jövhéten jön meg kb. aztán ráálhatok az olyanokra hogy crosspáncél bakancs aztán a motor:)
Hellotok!kéne egy kis segítség:nekem dt 50 x motorom van és a kijelzőjét véletlenül valahogy átálítottam mp/h-ra,nemtudja valaki,hogy hogyan lehetne visszaállítnai km/h-ra?
Köszi a segítséget!
Próbáld meg összeütni a gyertyahézagot kb. 0,3 mm-re. Nekem az összes gyertya ami eddig rossznak bizonyult utána mindegyikkel ment. Lehet hogy a gyújtótrafó gyenge volt de így biztos jó lesz. Nekem a vadonat új NGK-k is csak pár mp-ig mentek, de mikor összeütöttük egyből jó lett. Írj ha megpróbáltad. Nekem a yamaha dt 50 r-be sikerült.
Ha összeröffenünk odadom majd egy karikára!
Ja bocsi az infók lemaradtak tel 06 20 264 01 32 a motor érden van 91-es.
Hello mindenkinek ELADÓ!Kitünő állapotú,a henger 50 -es re táblázva csere érdekel. teljes motor generál 0 km -es főtengely ,dugó,csapágy ,szimering,stb,stb, yamaha virago csere érdekel vagy val, chopper
DT125R '97
Szevasztok!nincs valakinek elfekvőben egy power szelepe?mert az enyémen amire rámegy az a műanyag kis tárcsa(amit hajt a power motor bowdene) ....na az az öntvény bütyök letörött lehet vmit vele csinálni vagy vegyek kompletten egyet?
Annyit mondott ,hogy kicsit elszabadult,kotyog,kicsit mozog meg ha összerakja igy akkor lessz hangja.... és, hogy azzal már ne menjek sokat mert baadja a kulcsot nem sokára. Én is kérdeztem ,hogy a hajtókarnak van-e valami baja azt mondta ,hogy nem.
Üdv : Norbi
A dt-hez képest erősebb,pörgősebb,a vége 140,a dt-m is tudott 135-öt,de ezen jóval kisebb áttétel van.Bár sztem nem az a lényeg,mit tud végre.Vétel után felújítottam,azóta semmi gáz.Alkatrészellátása kicsit bonyolult,de megoldható.
gyári áttételed van? nekem a kipuffom fojtott még és most 14/57es lánckerekekkel 100 a vége mondjuk baromi jol gyorsul mintha kötélen huznák...
enyém kb 125 km/h
de ez sok mindentöl függ pl.:áttétel ,évjárat ,mien fijtások vannak benne még, és a motor kopottsága stb.
megoldhato hogy menyen 150 et is de akkor nem gyorsul ugy . nekem az a fontos hogy mindenhol fölmenyen és nagyon nem is megyek 100 nál gyorsabban földuton erdöbe meg pláne
Hello! Azt szeretném kérdezni hogy mennyi a Dt végsebeségemert hallotam 120 és 140 közöt mindent?
igy ahogy mondod
nekem dt után 1 darabig még jo lenne de mivel endurozok ezért inkáb endurot vennék
azé a 125ös is sok bár az már kihasználható
ez igy van hogy a 250 est kihasználni nem sokan tudják
de 125 öst (erröl volt szo)




mind 1 én most 1 250 es 2t enduronak örülnék