Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nemigazán...
a franc ba 1 mm és jó lene amugy nem tudsz eladó 30mm átmérőlyű tárcsafékes első telót?
31 mm
külső
becsú szó szár átmérőlye
hellosztok lene egy kérdésem a yamaha dt lc2 80ccm és tárcsafékes modell érdeklődnék hogy mekora a első teló átmérőlye kérlek segítsetek hopsz rosz betű
légyszi segítsetek
de melyik átmérő? becsúszószár külső átmérője vagy alsó rész külső átmérője?
hellosztok lene egy kérdésem a jamaha dt lc2 80ccm és tárcsafékes modell érdeklődnék hogy mekora a első teló átmérőlye kérlek segítsetek
Prox szett---19.600.-
Vertex szett---22.900.-
Szevasztok dt-s versenyzők! itt van egy old timer gyöngyszem ,eladó ha valakit érdekel hívjon!
06 30 642 5428
hellosztok lene egy kérdésem a jamaha dt lc2 80ccm és tárcsafékes modell érdeklődnék hogy mekora a első teló átmérőlye kérlek segítsetek
Ülést vedd le, kösd le a sarukat, várj 10másodpercet, tedd vissza, megjelenik h 12p vagy 6p ugye... amelyiket akarod választani annál nyomd meg hosszan a mode gombot.
Asszem a supemotoé a 12p..
Sajnos mégi csak gyűrűtürés! Kompresszitó összehasonlítva az enyémmel igen szerénynek tűnt, kipuffot levettük, és kiderült, hogy az alsó gyűrű adta meg magát. Kb 2 centis darab hiányzik belőle.
A kipuffban lehet, vagy inkább a katrterban?
És tudna valaki árakat mondani dugó+ gyűrűre?
Prox?
Vertex?
Wössner: 23000+7000 a gyűrű
Az LC2-es 20-as karbiban 110-es.
Sziasztok.Nem tudjátok,hogy a DT50-nek (2005), hogy kell átváltani a kijelzőjét endúróról supermotóra?Előre is köszi
hát csak búra kéne azért olyan 500ast gondoltam max
hát az már télleg gázos... nézd meg az olajpumpát tényleg
Csak egy sima pár száz forintos szűrőt vegyél elvágod a benzincsövet ami a karburátorba megy és berakod a szűrőt nem nagyobb mint egy ceruza elem (AA) fele.
nem tud vki olyan szűrőt ami a benzincsapon van és felmegy a tankba?köszi
Nekem is eléggé kajolja hidegen füstöl is kicsit de inkább egye mint hogy beálljon a dugattyú
ja és előtte nem fogyasztotta ennyire.
boccs csak lemaradt
hát én ha 500km-et elmegyek 1l akk az viszonlag jó...
de nem naon szokott addig kitartani
bocsi a tipus lemaradt.
dt 80
csáó!valaki nem tudja h mekkora a gyári fuvóka a karbiban?meg nem tud vki olcsón jobb első fekete idomot?
előre is köszön.hellótok
nekem is olajos a kipufogo vége, az a gázbol csapodik le... amugy mit jelent az h eszi? enyém is kajálja... sztem 1 lityoval megyek olyan 1000 km-t kb