Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szombaton motoros tali volt a szomszéd városban mert hát Pusztaszabolcs már város!
Csináltam pár képet a gépről, mert illet tisztán menni vele!
A faluból összegyültünk vagy 30an, nagyon zsír volt!
A hajtókarnak semmi baja ! Meghát el akarom adni és nem akarok sokat költeni már erre .....
Inkább auto és ha lesz rá akkor egy motor.
a 125 ös sokk ?
hát kinek mi
Valaki nem tudja hogy alapból egy Aprilia MX 125 megy gyorsabban vagy egy DT 125?
nekem 85ös yz-m van és már kurvára unom hogy állandóan a zsaruk elől kell menekülnöm meg bújkálnom :D egy zsír új supermoto dtvel 2személlyel lazán ellennék ha leraknám a jogsit.... Amúgy Aprilia MX 125-ről nem tud valaki valamit? Voltam az Aprilia Millébe 1éve és azt mondták hogy nincsen...3hónapja voltam akkor se volt elképesztő! nem tudom hogy egyáltalán lehet-e kapni újonnan sm dt-t majd meglátom:)
Vegyél hozzá egy új hajtókart, más nemigen romlik el rajta. Hacsak a meneteket, éket el nem nyalta.
bocs fele lemaradt..
szal a 79cm3- ből kéne 49-t csinálni , és nemtom hogy csináljam.. mert ugye ez dombormű.. hogy szokták ezt megoldani dt-s berkekben ? előre is köszi!
Hali! Van nékem egy DT80-m. Lenne egy olyan problémám, hogy a henger oldalába bele van írva 3 sor,
YAMAHA
valamilyen számok
79cm3
Nálatok. Ez itt Sopron, az ország legdrágább városa.árfolyam
De irtam e-mailt kkovácsnak és neki van egy....
Hát már kb. 2hónapja rossz. Eltört benne egy gyürü az belehúzott a hengerfalaba dugóbol letört egy darabot és miután a szerelö szétszedte közölte ,hogy a fötengely is szar és azt is cserélni kell. a henger fel van már furva 2-es tul méretre a dugot meg ugy gyártatta hozzá. Már csak a fötengely kell és akkor járatás.
hello, jó pár oldallal ezelött láttam hogy kabátot hirdetsz. megvan még?
Mi baja esett?
ja azt elis felejtettem mondani hogy pénteken vettem progrip markolatot a dt-re mert az enyém szivacs volt gyárilag és szanaszét volt szakadva meg minden szval most tök jó majd csinálok róla képet.. más szerintetek azért nem ugrik vissza a gáz ezzel a markolattal mert még nincs bekopva?
nekem is volt vele bajom, tegyél a tengely és a kalapácios eszköz közé valamit még mondjuk rezet vagy valamit és aztán adjneki! nekem fel kellett melegiteni az egész agyat ugy be volt rohadva, de most esztergálták és fasza :DD
Sziasztok!
Szükségem lenne egy kis segítségre.
A dt-m hátsókerekét akarnám kiszedni, de nem indul meg sehogysem.
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy a tengely egyik végén lévő csavart kicsavarom és utánna kiütöm a tengelyt!
Azon kivül az egy csavaron menetes rész fogja a tengelyt.
Kiüthetem nyugodtam?
köszi
Nono! Drágább már az Euro! 1Euro=230,87Ft...
http://mnb.hu/engine.aspx?page...
szétszedtem multkor a légszürönél a müanyagot, elég jol védve van, sztetek megéri egy direktszüröt venni rá? teljesitményen dob?
kész a gépem kicsit hülyén mér mondta a srác a höfokmérö a piros határán kb 85 fokot mutat, de nem ment el addig se most nekem, viszont a 14es elsö lánckerékkel elvetettem a sulykot, csak 100at megy a motor XD ha lenne egy jo kipuffom az sokat segitene nagyon sztem...
viszont 8-85ig ugy gyorsul srácok, mintha madzagon huznák...
hehh olyan nekem is volt!
szerintem is max 50le de azis kuva sok ha belegondulunk 43pacis 4üteművel 4.be keréken voltam és 5.be még kurvára húzott de a crosspályán mindenki azt mondja 125ös sok de meg lehet szokni 250es 2t meg kihasználhatatlan viszont a 250es 4t isten
nem mindenki jár osztrákiába.........
meg a yamaha szebb
meg nem is az ár volt a lényeg hanem az izom
2t 250es még etz-ben is elég vadas volt nem egy crossban
Kicsi pénzért? Mifelénk mostanság 222Ft=1EUR. 350EUR=kb78000Ft és akkor még nem alkudtam.honda cr250
300 sztem anyira nem olcso 1 ijen öreg gépér
de a dt nél kb 4 szer erösebb

1 év után kinöném kb
igazság szerint tök mindegy mennyi 50 vagy 70
elég kicsi pénzért van és minimum dupla dt
ilyen idősen egyik motor sem szűz már
szerintem újkorába se volt az 70ló...max olyan 50!