Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áh nekem egy ótvar motorkulcsnál nincs több a belső zsebemben, és szerinted mi a helyzet a nem kedves lányokkal?
kawa szerzek tuti vevőt a trakidra ha mutatsz egy eladó ruszki kroszmotort vagy endúrót az lenne a király
Itthon van még egy Izs oldalkocsikerekem ha kéne...
A szomszédaim nyugdíjas házaspárok. Ha a FELETTEM lakó unokahugomra gondolsz, akkor szemed leveszed, mer...
Ez véletlenül köznapi néven nem a cetka jawa?
kedves fiatal lányoknak nem motor kell
a belső értékek érdeklik csak őket
pl: mi van a belső zsebedben (vagyis mennyi)
Mondom VOSZHOD...
szerinted erre buknak a nők? akkor megveszem
szomszédodban lakó kedves fiatal lánynak biztos tetszene
Ti még apátok herezacskójában voltatok, amikor a kiskökény faterja ezek ellen rongyolt piliscséven.
ural a neve.........
voszhod a gogle szerint egy űrhajó
Dehogynem! Úgy hijják a kicsikét hogy voszhod, 65'-ben még EB-t is nyertek vele!
miskolcról mennek? gondolom vonattal az ház elött kiugranak és lábán hazaviszik a trakit
48 as kulcs az már tényleg jó dolog, amugy igen mikor az uj traktoron kell szerelnem akkor mindig kiadós káromkodással végződig mert vagy fejem vagy könyökömet baszom be de ugy...
Holnap jönnek valahonnan Miskolcról megnézni a traktorormat, ha megveszik akkor schnellfahrtba veszek utánfutót, lesz mivel pályára járni, akkor aztán hamar véres lesz az öreg verda torka, az tuti!
Hát nekünk csak MTZ-nk van, jó kis orosz teknika. Viszont egy-két pénzesebb nagygazdánál akadnak ilyen 20milliós traktorok... Csakhát a szervize nem egészen annyi, mint egy mtz-nek ("Hozzad fiam a 48-as kulcsot... Majd én mingyá' megcsinálom...").

Télleg... Oroszok nem gyártanak valami fasza mopedet? Valamit, ami majdnem olyan jó, mint a Lada? Egyszerű és strapabíró...
öregapám traktorja, kolegák lehetnénk
ez aztán a motor evvel biztos felcsiphetném a bögyös harkai lányokat, majd még meggondolom
Van ám itt mezőgazdász gyerek is! Én tudom ám, hogy mi az a New Holland!
Itt egy fasza 86-os! Léghűtéssel!
http://www.vatera.hu/yamaha_dt...
most javítottam meg, most már 2 kiló az értéke de egy tárcsafék miatt nem veszek másikat
majd 500asat ami 2 ütemű
Vazze! Süsd el valami madárnak(van olyan, elvégre te is megvetted...) azt a rozsdás roncsot, oszt' vegyél egy újabbat.
valahol láttam komplett elejét 15ért
felni/gumi & teló & fékcuccok még a fékcső is lógott rajta
de szerintem a főfékhenger nem volt benne az meg minimum 5
vagy bontott etz bele olcsóért
mikor jársz erre?