Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de ha rendelsz cuccot akkor rendelj kettőt mindenől nekem is kell akkor már
Akkor még nem vagyok szenilis!
zsilip utca, kormorán sportbolt irány ez
Most nézem a képeidet, ismerős az a kerítés. Melyik utca ez?
Gondoltam ha a két teló 6rugó akkor kerékkel fékkel kijött volna 10egynéhány ezerből, annyit még beleheccelnék de többet nem.
nekem meg olyan nyú hollandos ( fasza traktor márka) olajom van hogy ilyen aztán senkinek, 20 literes bödönbe
de kb mennyibe kerülne kompletten? mer lehet annyit nem ér a motor
Én vettem egy 2 literes tesco semi szintet, az elég lesz 3 cserére+utántöltések.
Ha szerzel hozzá cuccot a többit én már megoldom. A külün-külön összebogarászást nem vállalom be, annyit nem ér.
de azért jó genyók a japók
még véletlen sem fél liter vagy egy kicsit kevesebb kell bele
nehogy elég legyen 1 flakon.......
vazeeeeeeeeee
most jól belemásztál a lelkivilágába
eddig abban a hitben lehetett hogy a motor 550ccm


ui: anyut nem szidni mert nem szereti a vizet.........
jo, kössz mer tettem volna bele 7.5 decit is
lesz tárcsás Dt akkor?
Mielőtt újra túltöltené a tisztelt kolléga, jelzem, hogy neked 10V tipusú motorod van nem 125R, ezért a gyári előírt mennyiség(ami gyengébbek kedvéért a blokkba is bele van öntve a betöltő nyílás mellett)
550ccm, az az ÖT ÉS FÉL DECI, nem hét és fél.
a vasbré életbe holnap felkelek és kibaszom az olajat és 7.5 decit beleteszek. kawa mester jól gondolja alig várom hogy lássam a tárcsás Lc eggyet, kékben
Én ugy gondoltam hogy csak a váz és arra cserélnéd akko a kézvédőt?az első telo+kormány az külön!
Am tutsz képet küldeni a kézvédőröl?Hol laksz?
srácok tegnap izgi napom volt elindultunk a crosspályára haverral kinézni vane kint vki jó nincs kint senki elindultunk sirokba a motorostalálkozóra ő a 25ös dtvel biztosítás nélkül én meg 80as dtvel jogsi nélkül megyünk bakta után intek 2motorosnak nem intenek vissza nézem milyen motor nagy fehér és ráírva hogy RENDŐRSÉG és kiderült hogy az a csávó volt aki 1x megfogott szval vissza 1 és go az erdőbe az első elágazásnál de még pont láttuk hogy mentek tovább keresni minket
De tudjuk! Szettben 10-12ezer.
Íme:
http://biker-world.hu/kategori...
Bocsi, de a lamellákat nem tudtam belinkelni.
Hali!
Lamellákat kéne cserélni a Dtm-be nem tudjátok mijen árba vannak?
vasfarok!mennyi olajat raktál bele?mert múltkor én is többet raktam a kelleténél bele(mer elfér benne vagy másfél liter is) és akkor nekem csúszott a kuplung!leeresztettem és pontosan 7,5decit raktam bele(ami oda is van írva) és most fasza!
oh köszönöm h rám gondoltál nagyon jol holnap már a motor is jol lesz XD
és te hogy vagy? müködi ka CRM?
Szia csoola hogy vagy?
Sliméban SHOWA van, az enyémet meg nemtom
lemostam a gépem és most vettem észre hogy valami brazil első teló van benne.......
eddig nem is láttam a címkét a sártól
"Sajna" már elkelt mindene, egyedül ez az első teló, meg a központi teló, meg a váz a lengővillával van meg. Úgylátszik ezek bírják rendesen, hogy senkinek nem kell
Amit tudni lehet még erről a járműről, hogy a tankon mindkét oldalon kissebb horpadás, amik kicsit elkezdtek rozsdásodni. A leömlőnél a tömítés elég gyenge volt, így nyomta ki rajta az olajat (elég olajos volt minden), illetve a hőmérő plombán a kábel házilag lett forrasztva, egy kis darab dróttal, majd azon a kábelsaru. Sajnos képet nem találok róla.