Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

papíron 50-es, de 80-as motorral tény....
Az egész cucc együtt mennyi lenne? Telók, elsőfelni, komplett fék?
Én már gondolkodtam hogy esetleg lecserélném az elejét egy tárcsafékesre, a dob elég gyatra pályán.
polisport amúgy nem biciglizek csak tovább adni gondoltam
A posta kb. 800-1500, nemtom a pontos méretét így hirtelen.
Nekem van bontott első tárcsás tehóm: http://www.vatera.hu/yamaha_dt...

Vaterán kívül, 6-ért viheted.
igazából nem tudom menynit érnek csak sejtésem van, így azt mondanám hogy max 20, megnéztem az adatlapod, az ország másik vége felé lakom, a teló postázás érdekes lehet.
Na akko érdekel?
Lehet kapni rozsda átalakitót mi után lecsiszoltad azzal beáztatod és arra fested kizárt ,hogy mostanába rozsda egye.
és mennyit adnál értük összesen?
első teleszkóp, powerelektronika, powermotor. most ennyi jut eszembe.
merre laksz?
csak hogy tudjuk kihez van közel...
Csak egyben adom el! Mert mi kéne?
Nem 80-as volt az egész véletlenül? (53V)
csak egyben adod el?
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni! Tegnap (2008.07.24.) éjjel ellopták piros YAMAHA DT50-es motorom! Alvázszáma: 53V-05575
Ha bárki meglátja, vagy eladásra kínálják, kérlek titeket értesítsetek mailben: gaborkallos@gmail.com, vagy telefonon 0670/518-9676! Képet is töltök majd fel!

Köszönöm: Gábor
Hellotok! Van 125 ccm es Yamaha Dt m! Új dugot raktam bele és megszorult! Nincs időm szétszedni ezért így szeretném eladni! 50 ezer forintra tartom! Ha valakit érdekel akkor hívjon! 06308114965
80 lcII-re kellene? Elöl tárcsásra?
Van álló részem, lendkerekem, gyújtáselektronikám is.
Ha érdekel képet is tudok küldeni.
végre volt eső
délután keresek valami sarasabb terepet
már vagy 2 hete be sem indítottam a gépem
hali, meg tudnátok mondani hogy hány túlméretes dugó létezik dt 50 hengerhez?
haveréban most 41mm átmérőjű dugó van, de sajna cserélni kell mert megszorult. Az a gyanúm hogy proxból ez volt az utolsó túlméret, de van más aki gyárt nagyobbat? úgy tudom hogy ezek a méretek: 40, 40.25, 40.50, 40.75, 41 de javítsatok ki ha nem jó
25ös lcII-n a váltókar alatt van egy csavarnak hely, az mire jó ott?nekem nincs benne csavar.
köszi
hello!
Rodiboy milyen méretű az a kabát?
Hát ez a komplett gyújáts érdekelne ugyanis az enyém ezerrel égeti vagy nem tom mit csinál a gyertyákkal...
Nemsokára hazajön a szerelő és ha nem tudja megcsinálni akkor érdekelne az a gyújtás de tényleg jó lenne ha msn en tudnánk értekezni mert még jó pár cucc érdekelne!
Hali!

Kalaszka, Ini, köszi a válaszokat lánccal kapcsolatban, a 622 nél maradok asszem , majd írom a tapaszatatokat. Üdv,
adm
már csak egy db fesszabályzó van meg, de az gyári és hibátlan. mi kellene? skodinál is van pár motyó még. van komplett gyújtásom is lendkerékkel.
hello, nos jól hangzik, kérlek küldj képeket a sakoo@chello.hu címre amin látszik a fém tárcsák vastagsága, meg a kopás. elvileg az enyém is menne. csak valaki felpontozta, hogy ne csússzon, le kéne csiszolni, meg bele még egy lamellát és kész. de azért az új az jobb.