Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem ne tuningold, futómű, fék nem is nagyon birna többet... inkabb vegyél valami komolyabb cuccot
125ös DThez a 125ös henger alegjobb választás, ha meg tuningolni akarod nagyobbal akkor ne csak azt cseréld hanem fötengelyt is meg kérdezd körbe h még mit mert legyilkolja a gyárit
de én a helyedben eladnám és vennék nagyobbat
Caá!
Azt akarom kérdezni, h 125-ös Dt-het milyen tuning hengerek+ dugattyúk vannak vagy gyári de nagyobb köbcentis hengerek.... valaki írjon már, mert nem negyon vagyok otthon a témában... esetleg egy link megtenné...

előre is köszi!
Köszi!
jo képek kiválo hejek
egy öszztelos(y vázas) BIRIA vázról van szó amibe az e-h teló benne van plussz a kormány rajta van meg a meghajtásal együtt!Én kb így mindenestűl 20ra gondoltam de ha csak a váz akorr megegyezhetnénk a kézvédőben ha kell a többi akkor még vmi jo cucc vagy pénz!:)
am az mijen kézvédő?
igen!

mi is lenne az a váz?
nekem van egy kézvédőm (egy pár)
annak a feléig kell lenni asszem
most ébredtem fel hajnali 6ig lanoztunk XD holnap holnapután kész a moccom, hengerfejtömités volt a gondja, meg mondott a srác pár aproságot azok is meg lesznek csinálva
Mesterek, tegnap cseréltem váltó oilt a dtben, ma vittem az elektro faszihoz ugyhogy most jó az index, de tapad a kuplung ,nem emel szét. Holtjátékot pontosan hol tudok álítani és mikor jó?
És a dekniben lévő nyíláson látnom kell mennyi olaj van benn nem?
Sziasztok!

Eladó egy DAINESE Yamaha kabát, Yamaha kék színű. Könyök, váll, gerincnél, protektoros. Kivehető belsővel, hogy nyáron se fulladj meg.
Nagyon pipec kabát. A hátán bazi nagy Yamaha jel van.

Ha érdekel irj és megegyezünk.
Tényleg a 125-ös DT alkatrészei mennyire jók a 80-as hoz?Tudna vki nekem ebben segíteni?Főleg az elektronika érdekelne!DE másra is kíváncsi lennék még.
Sakoo!Érdekelne h az elektronikai cuccok hogy állnak?
Vannak-e még?Jó lenne ha msn re fel tudnál venni és ott tudnánk értekezni...molnaradam14@freemail.hu...előre is köszi!
én egy éve festettem és még nem rozsdás
pedig csak 600 fokig bíróval
még a kipufogó kiégetést is túlélte
de előtte lecsiszoltam a fémig teljesen, utána meg átfújtam vagy 10 rétegben
2 nap száradás után elvitték kemencébe ráégetni
és jó
szerintem a ráégetés a fontos mert a váltókart is átfújtam és arról lejött
de ha a festék alatt rozsda van akkor kibújik gyorsan
persze a festék nem birja nem sokáig ott hagyd a rossebbe
Valaki nem tudna ajánlani olyan höallo fekete festéket ami birja a strapát a kipufon...750 fokig höallo fujos mattfekete van rajta...de egy hnap alatt kiult rajta a rozsda...ha valaki tudna ajánlani valami jobbat márkét képet cimet szivesen várok
Üdv; nekem vannak ienek; lamelákkal 1utt...nem mondom h nem kopott...de még hasznnálhato....ha gondolod irj vagy vegyél fel msnre és megbeszéljuk; adatlapomon megtalálsz mindent...
keresek továbbá dt 80 levegőshöz kuplungba való fém lapokat, amik még nem kopottak, de bármi van ilyen dt hez lehet hogy kell
06205720395
Sziasztok, még mindíg van sok alkatrészem dt 125 lc2 höz,
pl: főtengely
komplett váltómű, lendkerék. gyújtás, olaj és vízpumpa, fesszabályzó.
A tsr enduróra gondolsz?
Am nem kell vkinek egy összteleszkoposbicikli váza+teleszkop+kormány árba megegyeznénk vagy csere érdekelne vmi értelmes dologra pl.:kézvédő stb........
erdészek... hát könyebben verjük, de tuti hogy a sok férek kifeszíti a drótókat

hétvégén kéne menni valamerre... bár pénteki falunapok... fejfájás kitudja
egyszer gurulhatnánk egyet ha kész lesz az enyém,mult kor szolt csiszi is hogy jönne velünk csak aztán még nem került rá sor mert nincs használhato gumija akár 4 en is mehetnék ,4 en könyeben verjük meg az erdészeket
nem tudok senkit most
hát 1 ideje csuszott azt egyszercsak anyivolt a bloknak nem lehetet lenyomni a berugot mindjá be is szartam mert 1 motorfelujitás huzos lenne elvitem szerelöhöz , mindjá azt mondta hogy a dugo biztos elment,de másnap szolt hogy a kosár szanaszét tört (nem tum hogy)
ma magjött a bontott miskolcrol 11 ezerért
de aszerelö mament el nyaralni ugyhogy kicsit várnom kell
jah és hogy hogy szét tört?
jól láttad!

de leszedtem otthoni megegyezés alapján!

crossra fáj a fogam

valakinek ismerőseid közül nem kell egy enduro? majd augusztus közepe/vége felé 155ért?