Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem érdekel vkit 1összteleszkopos BIRIA bicikli váza+elsö teloval,kormánnyl eggyütt árba megegyeznénk csere érdekelne kézvédőre vagy vmi hasznosra!
Hát ezaz, hogy amiket én néztem(2 db) azokon se volt... vagy legalábbis így konkrétan nem, hogy pl: 1996, hanem fater olyat talált : 0093(gondoltuk hogy ez az évszám) és még utánna 2 számjegy vagy ez teljesen más?
hát nézd meg az adattáblát ,de most adok el egy régi 50es DTét és abba nincs beleirva
Sziasztok!

Lehet hogy már kérdezték 1 páran csak nekem most aktuális a kérdés és nem akarom végigolvasni a 400akárhány oldalt... Szóval most állok 125-ös DT vásárlása előtt... Az lenne a kérdésem, hogy honnan lehet kideríteni, hogy hanya évjáratú a motor? mert hallottam olyat hogy a felnibe benne van, dehát felnit is lehet cserélni... Meg ami a kormányon van kis fémlap azon nincs valahol feltüntetve?
És még 1, hogy amikor elmegyek motort nézni mikre figyeljek oda? Mert a blokkba ugye nem látok bele...
Előre is köszi!
Erre gondoltam énis, de nemtudom hogy mi az alsó és a felső holtpont..
Úszót és tűszelepet sasold meg!
Szóval szerintetek jó esélyem van hogy csak gond lesz vele és még egy 80-asnál se durvább. Akkor marad a 125-ös és a folytonos menekülés
Köszönöm hát akkor megpróbálok beszerezni egy kis gumit hátra
boccs hogy bele szolok de sztem ő erre gondol toma
http://kepesmotor.hu/yamaha/i?...
Nekem is ilyen gumim van sz.tem ehez a köbcentihez megfelel és használom azfalton illetve föld uton is nincs vele gond csak a sárba egy kicsit kevés de hát nem lehet tökéletes .. Üdv: Norbi
Sziasztok! Nemrég vettem egy DT-t, még sajnos annyira nem értek hozzá, mint a szocimotorokhoz, de igyekszem. A karbi alján van egy túlfolyó.. aminek jelenleg nálam az a szerepe hogy szépen csordogál a motor alá a benya, és pocsolyát hagy XD Ezzel mit lehetne kezdeni? Köszi!
sajnos az nem az én motorom 1ik spanomé de nekem remélem a következő 250es YZ 4t lessz:)
képet tudsz róla küldeni meg egy árat?
Csá!
Tudd már meg hogy hogyan csinálta!
Szükséged van arra a lábtartóra ha nem írd meg mennyiért válnál meg tőle!
Köszi Müller!
nem érdekel vkit 1összteleszkopos bicikli cáza+elsö teloval eggyütt csere érdekelne kézvédőre vagy vmi hasznosra!
sztem nem ropszz gumma én terepen használom a legtöbbet és megálja a hejét
jo persze nem ojan jo mint1krossz gumma de mégis jóóóóóóóóóóó
ok , jó, mert én is gondolkodok rajt és valami ilyen gumma kéne
terepen nem rossz sárba 1kicsit nyuszkál aszfaltobn meg nem nagyon mentem csak a bátyám mert neki van xsak jogsija de azt mondza hogy jo nem csuszkál stb.........
grr, és jó? aszfalton tapad egy kicsit?
a hátso gumája mitas gumi! hogy honann tom onann tom h nekem is ojan van!és kb ojan 10-11be van !darab!:)
Milyen márkájú a hátsó gumid? mennyibe került?
Yamaha Dt 50es ( '99es holland importos dobfékes) eladó. 6300 km-rel az első szervíz után. Megbízható, jó állapotban. Csere értelmes dolgokra érdekelhet. 30/570-35-83
hát nemigazán tudjuk kérdezd kiskaldit mert ő volt az előző tulaja
Szevasz!
A Dt125R-en a hátsólábtartókonzolba Cagiva mito lábtartók vannak?
Hogyan sikerült összehangolni?