Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de szerintem ne a 80ast tuningold vegyél inkáb egy 600as xtét ha kevés a ménes
egy 100as hengert, hengerfejet, tömítést, dugattyút, gyűrűket
ez általában szettben kapható
Hali
80 DT-re 100ccm-es henger ráalkotása sok gonddal jár, egy 125-höz képest sokkal gyengébb? Ha valaki csinált már ilyesmit légyszi írjon mit kell cserélni, esetleg átalakítani, mit hol vegyek...... előre is köszi
Ufff b@szki erre még soha nem gondoltam.
Hát köszi a magyarázatot.Most már ezt is tudom.
LC = Liqiud cool = Vízhűtés
na gondolkozzál
Csoola úgy látom te nagy szakértője vagy a témának.
Az LC ket mettől meddig gyártották?És az én 92-es 80-asom mi lehet?(elől tárcsa hátul dob)
És neked nincs vmi tipped erre a gyertyás dologra?
szerintem te 87-et akartál irni
a 80-as DT-t 96ig gyártották, félreértések elkerülése végett
hellosztok!Eladó yamha dt 80 1997es évjárat!Nagyon szépen szol szép mély hangja van!pöcre indul jo állapot ha érd vegyél msn:csongradid@hotmail.com ugyanittt suzuki tsr 125 is eladó
Szevasztok!
A gépem kapott egy két uj cuccot gondoltam megmutatom nektek is:
sztem vizpumpa szimering, nekem is az lehet a baja ma beszélek szerelövel
Köszi, mepróbálom!
Hello nekem olyan segítség kéne, hogy nagy fordulaton a mocim elnyomja a vizet. A hengerfejtömítés jó. Előre is köszi
Tarjáni Motorbontó: Tel: 34/572-032 én innen vettem powert
Szevasztok!
Nem tud valaki egy kétütemüekkel foglalkozó bontót? Kéne 125r-hez egy power szelep?

Előre is köszi
én a motorrol érdeklödök, nekem csalánba nem üt a ménkü alapon nincs mitöl félni xDD na jo persze igyekszem "ügyesen esni"
Hát köszi előre is!
De úgy fest itt nem a gyertya lesz a bibi mert már amióta írtam kinyírta a Bosh gyertyát is szval...
Öteleteket kérnék!
Attól függ melyik oldalra esel. Jobb kéz, bal láb...
tapasztalatot kérek h mi törik el vagy törik e valami ha ilyen helyen csuszok el mondjuk :P de talán nem erek keményre, ugye ? XDD
a gyertya jelölését meg én nem tudom, mivel jelenleg nem kaptam, de ha Slim kiszedi és megnézi sztem tutira rajta van :P
Akkor én ma mocskos leszek
felénk ennyi összesen nincs 30km-es körben
Átmész itt nálunk a sorompó maradványon, aztán úgy 150m után balra, azon az úton vannak a medencék.
Persze előtte illik túlélni pár alamuszi, messziről sekélynek tűnő kézmosót is. Ha követed az utat, akkor valahol a pihenőkerszt lakóparknál ér véget a mese.
mikor mész legközelebb? vigyél egyszer magadal a mósóhelyek eggyikére
Aztán ha hazafelé alvázmosást akarsz tartani, akkor vannak beépített mosóhelyek.
Az egyik hosszú, a másik mély, kívánság szerint. Kikerülni nem illik...
van annak valami típus száma vagy más jelölése?
Mifelénk ilyen helyeken lehet dagonyázni, az ültetvénytulajdonosok nagy örömére.