Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Müller,
ezeket tudom odaadni, kicsit poros, felületi rozsda van rajta, de abszolút egyben van - gondolom amúgy is átfestenéd.
fontos lenne mert az enyém 1000 darabra törött
és a szerelö nem sokára elmegy nyaralni
Nekem hátsó lábtartó kellene nem első
hali
nincs valakinek véletlenü 125 ös DT hez 1989 es komplett kuplung (kosár,lamelák)
vagy nem tudjátok hogy másik tipusé jo e hozzá pl.:80 asé?
köszi
nekem is tetszenek ezek a motorok: xt tt de drága lenne rendben tenni egggyet
na a lábtartóra jelentkezett valaki? ezresért inkább elviszem rögtön, ha odaadod
jaja, amugy sztem ügyesek akik ezekkel a régi dögökkel mennek (XT, TT, DR, stb) mert kurva nehezek és homokban csak nyomatékosabbak mint egy 125ös cross, de nem tul mozgékonyak sztem
Több okból is nem tudsz vele menni rendesen:
1. jóval nehezeb, mint a DT,
2. más a teljesítményleadása...
Szóval teljesen más vezetést igényel. Nekem sem sikerül olyan jól menni egy 600as xt-vel, mint a dt-mel. Egyébként csak megszokás kérdése.
Dobsz képet?
verettünk egyet az xt-s ismivel
olyan hangja van az xt-nek hogy erekciója lesz az embernek, de valahogy nem birok menni vele rendesen
kanyarok nem akarnak menni
adok a lábtartókért 700ftot
Nekem van egy elsö lámpám meg egy hátsó lánckerekem meg elsö lábtartók ha valakit érd. akkor írjon.
3darad ezres darabja.
Üdv: Norbi
409-es oldal, [10203] hozzászólás!ott van 2 kép!5ezer pénzér adom őket!
Müller!nekem is van 125R-re 2 hátsó lábtartóm!kb 3hete-1 hónapja raktam ide fel képeket is!
Szevasztok!
Aha, az jó lenne!
tommy91!köszi szépen!
Müller nekem van 2 lábtartóm, 80as LCII-en volt gondolom jónak kell lennie a tiedre is. Mennyibe gondolod? Ha érdekel holnapra tudok felrakni képeket.
A blokk alsó részén de nem az alján a fékkar felőli oldalon a leglentebb lévő csavar asszem hogy 13 -as kulcs fogja!
a dominator jo gép a te motorodat ismerem, valamilyen Lali vagy ha jol tudom! láttam egyszer egy oldalon még asszem akkor csinálgattad, csinositottad! szép
a Dominator meg ahhh nagyon zsiiiir:D
szevasztok!én vagyok ennyire hülye vagy télleg elvan dugva az olaj leeresztő csavar?hol keressem?tudtommal a blokk alján kell lennie...(DT125R) ha csinálna vki egy képet róla azt megköszönném!
Köszönöm szépen! Holnap jönnek megnézni! Sajnálom is szegénykét, de ugy néz ki hogy dominator lesz helyette. Mindenképpen rendszámos moci kell nekem, meg azért már ki is nőttem. De télleg nagyon jó gépek ezek a DT-k!
csinike a kicsike !
Télleg nem 2002-es '97 az ő évjárata
Veszel addig egy robogót és azt lehet egy kézzel vezetni.
Tegnap volt egy kisebbfajta házibuli, és összetűzésbe keveredtem egy boxzsákkal. Úgy meghúzódott az öklöm, hogy a biciklikormányt sem tudom megfogni, nemhogy a gázt húzzam! Szóval 2 hét motorozás nélkül...
Tényleg szép de szerintem nem 2002-es