Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dt125-re hátsólábtartót esetleg valaki tud eladót?
http://www.hasznaltauto.hu/2203059_yamaha_dt_1993
Sziasztok srácok eladó a Dt-m! Gondolom írok, hátha lenne rá érdeklődő
http://www.hasznaltauto.hu/2203059_yamaha_dt_19
93

Nagyon zsír állapotban van!
Császtok!
Kuplungbowdent vennék!
DTMilu szép a motorod tetszik;) 2002-es ugye?
Nekem is hasonló van...
akkor 10 motorból 6 kihalna.........
üzemi hőfokon szerintem sok ember mártotta már vízbe
De akkor is megrepedhet ,hogyha üzemi höfokon van és lemosod hideg vizzel.. Nekem a robogómon a deklim repedt meg ugyan igy. :-S
az fasza :S:S nekem nem hinném h ilyesmi baja lehet, de meg lesz nézve, holnap beszélek még vlaakivel aztán cselekvésre kerül a sor:D
kül tegnap raktam össze...mert aki fúrta 1 hónapja az elég faszul csinálta és kitörött a hengerfalból egy darab, aztán szétrongyolta a dugót!ugyhogy új henger+új dugó... aztán most lehet járatni megint a kurva annyát
nem akarom bejáratni!vigyétek el
Itt egy srácnak tavaly husaberg fc 600 repedt meg a henger utána kukás is lett. Olyan december környékén egymotorozás során elszakadt a vezérműlánca és megállt tolta vagy 3-4 km és megfagyott benne a hűtővíz ami szétnyomta a hengert!
Szevasztok!eladom a gépem!250be árulom de DT-s pajtiknak 220
ha érdekel vki szóljatok!csumi
mingyárt rakok 1-2 képet
Malossi 110-es dugattyút merre lehet kapni?
Akinek van itt esetleg ilyen tuning hengeres mocija, hol vette rá a szettet?
igen nekem 125ccm dt van!
és szoktam leveni mert automata az olajzás!
sziasztok nekem van egy 125ccm yamaha dt amin nem jó a fesszabályzó azaz a REGURÁTOR!
mert amikor húzom a gázt akkor kivágja az izzót! 24vhalogén izót kicsaptam!
tudtommal az ilyen több darabbol állo vagy milyen hengerfejet szokták sikköszörülni, mitn a Barkas meg ilyenek, a DT-hez meg nem értek, bár a másikhoz sem, csak nagybátyám ezt mondta:D
halljátok, ha lenne egy hajszálrepedés a hengerfejen ugyanugy beledolgozna a hütövizbe és szöktetné a folyadékot, nem? fater szerint lehet az a baja, de nem tudom mi a fasztol repedhetne el :S
Szerintem megcsinálják, akármilyen is legyen. Csak az a kérdés, h tényleg a hengerfej-e a szar, vagy esetleg a henger is meg vany nyomorodva. Én már ilyet is hallottam szervizestől.
azt sztem nem szoktak ilyen fajta hengerfejnél :) vagy igen?
Pontosabban síkköszörültetés...
kawa azt mondta hogy hengerfejhez pasztát nem kell tenni mert nem bírja ki a nyomást.
szerintem csiszoljátok le a hengerfejet
hello sácok.igaz nem a l egjob hely,,de kérdeznék olyat hogy mtx 125 haveré kéne rá új hengerfejtömítés holnap meglessz,,mert már avgy 3.adszotra lett hengerfejes,,rendeltünk most rendes tömítésszettet,,ilyne hőálló blokk pasztát tegyünk még a tömítés alá a hengerfejhez?ezlenne a kérdésem,,hova érdemes plusszba paszta?,már negin hengerfejes és most jólenne ha faszalenne
kerss valami kicsit erdösebb helyet a fák között nem szárad fel olyan hamar, nekem itt van Duna is szoval nemgáz:D amugy itt is kurva nagy vihar lesz de örülök neki legalább nem fulladok meg a kibaszott meleg szobában, ha lesz szelecske:P
Helo ini.
Nálunk tegnap este nagy vihar volt és azóta esik az eső.Én meg azért nem tok motorozni mert szakad az eső.
széjjeltép az ideg már
szinte semmi eső nem esik
ma is 3x volt eső de annyi hogy a szél 2 óra alatt felszárította teljesen
jah de nem 125/50 miatt hanem behajtani tilos tábla figy. kivul hagyása miatt
van ott egy nyikhaj vékony szimmering, még rugó sincs benne
cseréje nem egyszerű