Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
A power-nél a bóvdenek hosszúsága tökmind1 nem mindenkinél ugyan az.
A lényeg az hogy leveszed a power fedelét látsz egy "tárcsát" a tárcsán van egy villa abba a villába beledugsz egy vékony szöget és addig tekered a bowdenekkel a powert míg a lukba nem megy bele a szög a villán keresztül. Magyarul annak a villának pont a lukon kell lennie.
Sok sikert!

Üdv!
Gergö má honapok ota jár agumishoz mindig azt mondja majd jövöhéten
cső

hát van supermoto szett meg enduroszett csak msot az enduro szetten utcai gumi van...a cross gumik kopottak....dehát ezvan nincs pénz újra...majd vmeik nap leugrok gumishoz...na meek rutinra...na cső
az jo
amugy vannak rendes kerekeid kerekeid?
hát régészet....de állítólag nincs hely...szóval marad a kőműves kérdezgetés :D
már kinéztél valami melo hejet vagy csak tervezed én is gondoltam rá de most lehet elkezdem a jogsit autora és lehet ütné egy mást a kettö
hát mostmég nemjárok melózni szóval jah...bár má kéne meló h minnél hamarabb elhozzam az Arrow rezót
oké majd szolok hétköznap is rá roszktá érni?
cső
majd párszor szólj ide fórumon azt jövök énis motorozni veletek ha nemgond
olvas visza pl.: a 405 ös oldal környékére
vki tudna nekem egy gyári power beállítást 25-s dtre?
Hellósztok valaki megtenné nekem hogy 125 r leszedi az olaj pump dekliét és lefénképezi gáz nékül és csőgázon? Előre is köszi!
Üdv! Érdekel valakit egy dugó DT125e-be? 56,50-es
hát az igaz de nekem nem is magával a motorral van bajom hanem pl. az elektronika hogy nem megy pár dolog meg ilyenek meg valszeg a faszom kezd kilenni végülis most a rendőrbácsi miatt akarom eladni....
egy 2 ütemű motornál nem sokat számít a kor
a felhasznált anyagok számítanak csak
veszel 800 ezerért egy új 125öst (lehet már több) ha vigyázol rá elmegy max 50 ezer km
veszel 100ért egy szakadtabb motort 100at ráköltesz és elmegy mondjuk 25 ezret, majd ismét 100 és újabb 25 ezer km
300 és a 800 között meg van 80 kanna benzin
100 ért meg egész rendes generálokat lehet csinálni
mert most elég zsúfolt lett az életem szval azt akarom hogy minél gyorsabban megoldjam a dolgokat és ehez minimum 1 motor szükséges... de nemtudom még nem akarok balhét a rendőrökkel... mert egerbe szigorítják a dolgokat mióta 2srác 25ös runnerrel korházba került 1ik intenzívre de az már kintvan a másiknak van még kb. fél éve:S szval mostmár komolyan veszik ezt és jobb az 50es 50es jogsival de 2 ével mulva jöhet a 25ös DT :P vagy megunom és vmi jobb melót beszerzek és 25ös YZ :) de akkor megint csak pályára tok kimenni:S na mindegy majd meglátom
szivesen felülnék egy olyanra is:) csak mint említettem egerbe a rendőrök nem hülyék:S szval nem akarok ebből gondot persze ha lehetőségem lessz csinálom a jogsit minnél nagyobbra:) és majd láthatsz 600ason is:)
elaggya a 80ast és 50 ért megy, háát remélem minél előb megjön az eszed és egy hatszázason látunk legközelebb
nah szval nem érdekel vkit eladó Yamaha DT 80? 2 hibája hogy a bal oldali kézvédő kettétört meg nem mindig fog a berugó mondjuk a berugó dolgot max 3eből meg lehet oldani.....szval nem kell vmi sokat rákölteni... vagy esetleg csere érdekel 2000utáni 50es DT-re...
Hali!
Én midland motorolajat használok.
köszi akkor nem arra gondoltam, dobok egy emailt nekik! viszont árlistábol legalább kivehették volna a pink motors feliratot ha lenyulták :D
de sztem kevesebb baj van egy új 50essel mint egy régi nyolcvanassal de nemtom még most így már csak azé motorozok hogy ne kelljen gyalogolnom mer terepen a 25ös DT-t kevésnek tartom nagyobb motorra meg nincs pénz meg jogsi se főleg tankolni:S két motor meg már felejtős :S
eygetértek, sztem jobb a régi nyolcvanas mint az uj 50es
bocsi ez már nem dorog, "esztergom-kertváros", de ha az üzlet 100m-rel arrébb lenne akkor már dorogon lenne szóval egyremegy. Kb 120 km dunaföldvár dorogról. nah tudok adni egy linket...
Hááát.... Nekem annak idején a gpz-hez csináltak pesten dugókat egy kelemen nevű cégnél, 200km után ugy szétmorzsolódott az egyik, mintha gyurmából lett volna. Hosszas vita után annyit sikerült elérni, hogy garanciában csináltak újat, és csak az anyag árát kellet kifizetnem. Utána gyorsan el is adtam.