Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor biztos a relé ment el
Ja és a műszerfalon nem villog az indexlámpa....
nekem is a cdi volt szar nem rég egy csávotol vettem használtat 5 ezerér bontoba nekem is azt m ondták nincs
regel mikor suliba megyek mindig látom ezt a lako kocsit
meg is utáltam mert üvegtigris=suli
HEELP MEEE! ....A tegnap túrázáson észre vettem h nem működik az index egyik sem,
gondolta megszakadt a kábel így nem is foglalkoztam vele kézzel integettem kanyarodáskor ..Ma megnéztem az index relé( ha így hívják azt a kis fekete dobozt a kormány alatt jobb oldalon) egyet kattan és ennyi ha kapcsolok rajta viszont a lámpa nem csinál semmit, viszont az a baj h még ha gyújtásra rakom akkor is kattan egyet mintha indexelne pedig nincs is bekapcsolva lehet h azt jelzi nem jó a relé(minden index jó és az égők is és az aku sincs lemerülve)....Hogy lehet megjavítani mert ma megyek vele Pestre és nem szeretek motorozás közben hadonászni...Segítségeteket előre is köszönöm
És azóta kiderült, hogy a mi volt a baja? mert érdekelne még mit nézzek meg....
Jaja én csináltattam, de jól megszívtam... Azt mondták tutira ez a baja, hát mé ne.... asszem valami 25000 be került, aztán mikor megkaptam beleraktam és ugyanazt csinálta, semmit nem ért . Ja és az egész bontot felhivtam de sehol nem volt...
Hogy tudnám kiütni a kerékcsapágyakat?
De de szokot csuszkálni mint a kurva anya de a sárba is fossa a seggétt de betonra tökéletes!
A képek:
Hali!

Ha végre lesz CDI-m akkor én szívesen megyek. Olvastam régebbi hozzászolásokban, hogy bontottam sikerült szerezni, vagy sőt valaki csináltatott. Nincs valami ötletetek?:)
egy óra motorozás után én se bírok megmaradni rajta
de nem baj óránként 10 perc pihenő szerintem belefér!
Azééé! A macska nem tehet róla ha te ideges vagy... Képzeld a helyébe magad (főleg ha saját macska vagy már simogattad vagy valami) jönnek feléd arra számítasz hogy megint megsimogatnak vagy valami ehelyett beléd rúgnak egyett . Egy szó mint száz nem szabad beléjük rúgni
Na megvolt motoros túra....Jó hosszúra sikerült...Emberek ha dt-vel hosszú útra készültök kétszer is gondoljátok meg mire visszaértem Pestre állva utaztam nem tudtam leülni... SZÖRNYŰ A DT ÜLÉSE....Az a poén h ez fel sem tűnik egy fél órás úton de hosszútávra nem ajánlom.....A motor viszont nagyon jól ment 80km/h utazó és 100km/h vég volt a sebesség...Hegyekben és szépen muzsikált igaz nem szereti a hosszú kemény emelkedőt és elég fárasztó volt szerpentinem döntögetni a gépet főleg h mindig le volta maradva egy 250ccm Kawasaki és 125ccm Honda mögött de nem is ez volt a lényeg.. :D ...Nagyon élveztem túrát az ülés kényelmetlenségét is el tudtam felejteni de legközelebb más dt-s is jöjjön mert kíváncsi vagyok mások dt-je h viselkedik a hegyekbe....
Macskáknak egyébként is 9 élete van! Amúgy nem bántottam még macskát sohase úgy istenigazából. Csak a szám jár...
Tényleg jó az a kis "videó" a zene tényleg szar!:D:P
De el nem hinnéd hogy ugyanolyan bukósisakom van,szintén DT 80 és a hátsó gumim kísértetiesen hasonlít a tiédre!:D
Nem szoktál csúszkálni a füvön azokkal a gumikkal?Az enyém néha nagyon megijeszt.:S:D
Hali! Szerintem nem a csapágy. Mi most szedtük teljesen szét a mocit (aztán persze összeraktuk) és egy csapágynak se volt baja. Tudják a japánok hogy kell minőségi cuccokat csinálni. :))
9 éves motor és ha tényleg bontatlan akkor lehet már a csapágyak hangja ,de amig megy addig én nem nyulnék hozzá,de csak ha tényleg eröl van szo
Üdv.
Kérdésem lenne... 125dt 99-es. kevés km-rel ..még bontatlan motorblokk.

Mondhatni, hogy egyik pillanatról a másikra... egy kis ciripelő zörej hallatszik a motorból. (olyan mintha egy pici csavar kirázódna és elkezd rezegni) Egyébként semmi panasz rá. Ez normális? Mitől van? Mire számítsak?
Köszi a válaszokat.
Mit jelent az hogy a hűtővize vörös színű?
Minden rendben van a motorral csak erre felfigyeltem az imént...
100% ioncserélt van benne
lego az jó, attól vagyok ilyen nagyon ügyes én is
amugy srácok, a 839-es JT lánckerék valo a mocchoz, de abbol csak 57-est találtam max, én meg egy 60 körülit vennék rá, nem jo másik tipus az erösitett 428-as gyürü nélküli DID lánchoz? elöre 14es lesz az tuti, csak lassan megrendelem
én legoztam sokat ez segithet?
szerintem 5és 10 között számíthatsz

de ha csak a hengert veszed le te is meg tudod simán csinálni
ha gyerekkorodban nem barbi babát fésülgettél mindig, akkor sikerülni fog
Sz.tetek mennyit fog elkérni a szerelö henger, dugo ,gyürü stb. cserére munkadijért?