Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akor ios csinálhat ijet ha tul sokat vagy keveset kap benzint
mondjuk az mitöl álitodna el?
Hali. Az általad leírt dolgokat már mind megcsináltam. Az elektronika volt az utolsó amire mertem gondolni, de már nincs más. Légszürő tiszta, power működik, vadiúj gyertya, karbi tiszta. Ha van még valami ötleted akkor írj....
ezekre az alapdolgokra gondoltam én is
Lehet hogy nem az elektronika a szar, probálj gyertyát cserélni, légszűrőt pucolni esetleg cserélni, karburátort tisztítani... Nem biztos hogy az elektronikától dadog. Ja és a power működik?
az alap dolgokat nézted?
nekem pont forditva volt rugásra nem volt szikra de ha elég gyorsan toltam beindult
Hát 6-6500-től elkezd dadogni, rángat és ha alacsonyabb fordulaton megyek vele akkor egy erőteljes gáz adástól is bedadog.....egyszóval össze-vissza dadog
it a forumon mondta vala ki hogy kitöl kérdezem meg és 5 ezer volt + posta 860Ft
a tiednek mik a tünetei?
bazz...az itt van tőlem 5 utcára köszi a számot ... és 3 ezerért megmondta, hogy mi a baja a mocinak? és utána honnan, mennyiért szereztél CDI-t? mert én is arra gyanakszom....
06 30 6317203
heine utccca oszterman cukrázdával szembe van
Hali! Jaja dorogi. Nah végre vmi jó hír. persze add meg...de azért írd meg, hogy merre fele van ez Dorogon?
köszi mégegyszer.
bazzzz te dorogi vagy végre 1 környékbeli
dorogon van 1 fasza szerelö nekem megcsinált 1 gyujtás kapcsolot ,kideritete hogy szar a cdi m berakot 1 ujat( acdi-t én vittem) 3 ezerér szerintem nem sok
megadjam a számát?
Hát akkor lehet nekem is azt kéne. Nincs valaki akinek DT125-ös e van, Dorog környékén lakik és bevállalná, hogy egy két dolgot átpakolunk, hogy kiszűrjük mi a gond? Mert nem lenne jó feleslegesen egy csomó mindent megvenni. Előre is köszönöm....
anyám közli hogy egy büdös kurva panaszokodott rám és azt mondta hogy nem mondjuk lányokra hogy kurva, megyek motorral olyan mérges vagyok széttépnék egy bmwt is, erre valaki kék ruhában kisétál elém és integet hogy kocsi mögé megállni : motor papirok biztosítás jogosítvány (huh) oké mehetek tovább strandra mentünk erre odaérunk 1óra és esik az eső
csá... találtam egy powermotort még régebben olvastasam hogy neked kellene hát ittvan:
KATT IDE
hát nemnagyon... valami elektronikai cuccal van a baj... nekem azt javasolták,hogy egy másik dt-vel probáljam meg kiszürni.. egyenként átrakni az alkatrészeket. de a közelben nincs hasonló dt..
én estem is egyszer eggyet emiatt muter felbaszott mentem utána tankolni közbe esett az eső és satuztam eggyet a hátulja csúszott csak ahogy dőltem a lábam nem tudtam levenni a fékről szval bukta:S
Hali!
fogsz egy vékonyabb(kb.8mm-1cm) vastagságú vasrudat és belülről a másik irányba kifelé kiütöd.
Üdv
HENGER ELADÓ
eladó DT 125 R (elöl hátul tárcsás) hez poweres henger ha valakit érdekel írjon:pudvapappa@freemail.hu vagy hívjon: 0630/5835-980
ki ne adj érte 10 pénzt!
én 5 ért megcsinálom akármikor
Ennek a détének tetszik a hangja: http://youtube.com/watch?v=RUD...
Hát én nem legóztam.. De ha 10nem elég neki munkadíjra lehet ,hogy neki állok én legózni..
nitróhigitó?
Mennyibe kerül egy db, bármilyen jó rá? Ha van valakinek egy szóljon .......Mert ez a biztonságos közlekedés alapfeltétele...