Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.kepesmotor.hu/lampa...
Asszem ez olyan lámpabúra...
Esetleg egy link a tagról? vagy hogy milyen passzolna rá szerinted?
CSao! Nem akarlak elkeseriteni; de nekem is eltört a lámpabúrám és sehol nem találtam! Nekem a gyári Yamaha volt 7000 Huf; szal jobban megéri ha veszel egy lengötagot!
OFF: Pózsaszín Putbult meg amit találok
Néha néha!am te miett halgacc?de más zenéket is szoktam halgatni
sztem nem anyira rossz!
Hellotok! Nincsen valakinek a mellékelt képen látható hátsó lámpaburája vagy estleg nem tud olyan oldalt ahonnan tudnék rendelni? Enyém sajnos összetört.
sztem bele vasalják a huzatba vagy nem tudom
sztem is kurva szar a zene :D de a video amugy jo
te ilyesmi zenéket halgatsz mint ami a videó alatt van? nem oltásból mondom csak hát...
http://www.sportmotor.hu/motor...
itt 1ujabb vidim (csak képek!)
ülésre mivel lehet a feliratot festeni?
sima spray lekopik gyorsan
Darknox kb én is itt fogok tartani jövőhéten (legalábbis remélem)

A lengővillát hogy szedted ki? Lecsavartam az anyát az átmenő csavarról, de az istennek sem akar kijönni. Izomból ki kell ütni? Neked nem volt beszorulva? Mennyiért festették a vázat?
és hol is van pontosan ez a bolt? vagy mi is a neve?

nekem az a baj hogy az eredeti eltűnt... ugy hogy vagy elővarázsolok egyet, vagy újat veszek vagy ha esetleg hengerfej alapján megtudják csinálni...
hát multkor azt hittem tényleg kikúrom az utcára a kipufogó dobját valahogy nem akart visszamenni a helyére
no meg a szerelési alapszabály:
ne erőltesd a dolgot, vegyél kézbe egy nagyobb kalapácsot
egy kicsi vízcsepp is idegeire megy az embernek..........
beindítod megy rendesen húzod neki és rátapad a csepp a fúvókára és leáll, mert márcsakazértse tudja felszívni........
utánna rárúgsz és ismét megy amíg nem húzod a gázt
nekem ez volt a szimón párszor
szivatóval pörgetve néha kiszippantotta de gondolom azok nagyon kicsik voltak
de volt víz karbiban, nembaj most megcsináltam jó
Nefeledjétek egy kis káromkodással minden motort meg lehet csinálni
1 jo szerelö az a biztos


kb 1 honapja nekem is megált a dt csak tolásra indult rugásra nem volt szikra ,elvittem a szerelöhöz azt mondta a CDI szart be ,és utánna nézett és azt mondta használtat nem nagy kapni gyár rohadt dgága (ha kapni egyltalán) marad az utángyártott 30 ér van de 15 ér van ojan amivel nem megy a power. Mondtam neki hogy utánna nézek hátha találok használtat telefonáltam szatyináékhoz ök is azt mondták hogy nons bontott, aztán it a foromon keresztül sikerült szereznem 1 et Sakoo tol 5 ezerér a szerelö 3 ezret kért munkadij nak és még a gyujtás kapcsolot is meg csinálta
és azt mondta a DTken sürün romlik el ez. Az enyémen ami elromlott már az se az eredeti volt
mosáskor a simsonnak a karbija mindig beázott nekem a dt n meg a gyujtás dekli bár attol még ment
gyújtás fix legalábbis nekem az alaplapon
szerintem az elektronika szabályoz(hat) valamennyit
karbiban nincs vízcsepp? simsonnál az őrjített meg mindig
vagy az csak a megszakitos gyujtásnál van?
na jo inkább nem mondok semit me nem igazán értek hozzá
keres 1 jo szerelöt
elö gyujtás uto gyujtás
gyujtáson belül mit értesz?
a sokásos dolgok lehetnek
benzin levegö meg gyujtás a simsonom csinált néha ijet azon mind a kettö szar volt