Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva!

Megvan még az eladó hátsógumid?
Annak mi a mérete?
Mennyibe adod?
befogtam a satuba a vila alsó részét, megfogtam a telószárat, beljebb toltam, aztán izomból megrántottam kifelé, ezt megismételtem párszor, vagy 2 percig cibáltam, semennyit sem mozdult :(
úgyhogy marad az hogy valami szerelő vagy műhely vagy mittudoménmég.:(
Ha egy picit is ügyes vagy már pedig ha belefogsz egy szimering cserébe nem lehetsz ügyetlen, vagy nagy az önbizalmad Nem fogod összekarcolni csak pici odafigyelés az egész.
A csavart kiszedted alulról fölfele nem jön ki a cucc? Picit nyomd meg befelé és amikor jön kifelé húzz rá picit
Müller! Látom nem is a kipuffal van gond. Innentől kezdve lehet, hogy tényleg az elektronikával van vmi. Azt viszont nem egyszerű kideríteni, h mi csinálja. Ugyan azt javaslom, mint visszább, h kell egy kölcsön dt, és átpakolni a cuccokat, mígnem kiderül, hogy hol a bibi.
meg félek hogy nagyon összeb.szom a telószárat, ezért sem akarom erőltetni tovább, a másik meg én azt mondjuk nem tudtam hogy porvédőt is kell cserélni, mondjk az télleg trágya már, szerintem ez is már legalább egyszer vissza volt rakva.:(
ez teljesen érthető, valahogy így akartam én is, kivetetm az aljából a csavart, és nem jön szét, a satuba amikor befogtam akkor már így volt.
Gyerekek!

Feszszabályzó AKCIÓ 5000Ft
link
Amugy Budapesten IX. ker-ben Vágóhíd utca 3-ban van egy ember aki vállal cserét és magam csináltam és 10.000-15.000Ft-ot megspóroltam

EZ AZ
Hali!
Én a multkor cseréltem a szimeringet csak porvédővel együtt tudod kicserélni(szét kell barmolni a porvédőt) ha kiszedted a porvédőt akkor fogsz egy csavarhuzót(sima fejűt ne keresztnyílásut) és mintha egy véső volna úgy kezd el kicsit erősebben oldalirányba megtekerni a szimeringet remélem érthető ha megindult akkor utána a telószár felől ami belecsúszik az alsóba középről egy nagyon erős acéldróttal ami megvan hajlítva egy kis kampóvá kitudod húzni....
Másik lehetőség ha a teleszkóp alján lévő csavart kitekered leengeded az olajat és teljesen szétszeded a telót a szárat is kicsúsztatod belőle és akkor már odaférsz rendesen... Én azért nem szedtem szét mert bevolt rohadva a csavar inkáb nem bántottam...


Az első lehetőségnél VIGYÁZZ NEHOGY MEGKARCOLD A TELESZKÓP SZÁRAT !
remélem érthetően mondtam a dolgokat
Köszi szépen. Polisport lámpamaszk. Megnézheted itt
nem tudja valaki hogy hogy a kurv. annyába lehet kiszedni az első telóból a szimeringet, nem akar kijönni sehogyse.próbáltam csavarhúzóval kifeszíteni, elhajlott a csavarhúzó, befogtam satuba a telót elkezdtem cibálni szétt, mindig csak koppant egyet azt ennyi, rohadjon meg.vagy hol és mennyiért cserélnék ki nekem, a szimering már megvan, lc2es 125ös dt
Szép gép....Én is le szeretném cserélni az első fejidomot mert nekem nem tetszik ez az első kocka lámpa...Milyen fejidom van rajta?
Hát ha mondjuk a koksztól megragad a power közép állásban akkor dadoghategy bizonyos fordulaton
Helló!
Na megmértem a telót, a telószárak átmérője 35 mm, a hosszuk kb. 94 cm.
De amúgy hozzávaló kiflikkel együtt van, úgyhogy elvileg jónak kell lenni.
Ahha...már nagyon menni akart .
felölem
kivan kötve a garázshoz nehogy elszaladjon ?
hát minden fele a környéken, majd mehetünk ha gondolod( persze ha jó a motor). raktam fel adatlapomra egy régi képet, azóta már rendbe van rakva( váz, villa(festés), dugó, gyűrű, meg sok kis apróságok)
igaz attol hogy nem nyit a power attol nem dadog csaknem forog rendesen föl
és ha a power nem müködik annak mi köze lehet ahhoz hogy dadog?
és merre szoktál motorozni ? egy képet löhetnél a gépedröl
Heló!
Nem tudná valaki megadni nekem a Yamaha DT 80-as elektronikájának meg a fesszabályzójának az alaprajzát?Én sehol nem találom :(....Nagyon fontos lenne,előre is köszönöm!
igazd van
nah 14:57-es lesz az áttétel JT lánckerék és DID erösitett 428-as lánc :P 13 000 nagyvasrol az egész
azt azért lehet látni a gyertyán, hogy mennyi benzint kap....
Hallottatok már az elektronika szabályzásról?
6500-as fordulatnál szabályoz a motorom a powerszelep be van állítva, a kipufogó belülről is csilli-villi...
Én az elektronikára gyanakszom hogy ott van a gondd, folytva van!
Járt már valaki hasonló cipőben? Esetleg tapasztalat jótanács....?
Kössz szépen előre is!